Pályára szólítják a csapatokat

A torna során már nem csupán Nyírbátorban rendeznek mérkőzéseket
A torna során már nem csupán Nyírbátorban rendeznek mérkőzéseket - © Fotó: Pusztai Sándor
Szabolcs-Szatmár-Bereg – Négy helyszínen a hét végén rajtol a megszokott műfüves megyei felkészülési torna.

Minden korábbinál népesebb mezőny, jelen esetben 54 egyesület részvételével rajtol a hét végén a hatodik alkalommal kiírt megyei műfüves felkészülési torna. A népes létszám egyenes következményeként az esemény immár nem csupán az eddig bevált nyírbátori, kisvárdai és tarpai létesítményre korlátozódik, további helyszínként Nyíregyháza (a Filo sportálya) kapcsolódik be. A nevezések alapján a csapatokat területi elv alapján osztották csoportokba.

A sorozat programjában összesen 108 találkozót játszanak, amelyek közül jónéhányat szerdánként (csoportonként két-két meccset iktattak hétköznapra…) rendeznek.

KM

Labdarúgás

Grain Seeds műfüves felkészülési torna, az 1. forduló menetrendje

Nyíregyházi csoport, Filo sportpálya

Szombat

Tiszavasvári–Kótaj, 10. Ibrány–Rakamaz, 12. Apagy–Kállósemjén, 14. Nagykálló–Kemecse, 16.

Vasárnap

Kálmánháza–Gávavencsellő, 14.

Január 31. szerda

Balkány–Kótaj, 17. Újfehértó–Kállósemjén, 19

Nyírbátori csoport

Szombat

Nyírgyulaj–Nagyecsed 10. Baktalórántháza–Mátészalkai MTK 12. Biri–Vaja 14. Encsencs-Nyírcsaholy, 16.

Vasárnap

Nyírbátor U19–Nyírmihálydi, 10. Nyírvasvári–Nagydobos, 12.

Január 31.. szerda

Nyírmeggyes–Nagyecsed, 17. Mérk-Vállaj–Vaja 19.

Kisvárdai csoport

Szombat

Nyírkarász–Gyulaháza, 10. Mándok–Tuzsér, 12. Gégény–Újdombrád, 16.

Vasárnap

Ladányi TC–Anarcs, 10.

Január 31., szerda

Tiszakanyár–Gyulaháza, 17. Pátroha–Anarcs, 19.

Tarpai csoport

Szombat

Vámosoroszi–Beregdaróc, 12. Gergelyiugornya–Jánkmajtis, 14. Tiszakóród–Milota, 16.

Vasárnap

Tarpa II.–Fehérgyarmat II, 10., Sonkád–Barabás, 12. Csenger–Austria Juice-Vásárosnamény, 14.

Január 31., szerda

Fehérgyarmat–Austria Juice-Vásárosnamény, 17. Csengersima–Jánkmajtis, 19.



Máriapócs.
SZON.HU






hirdetés