Megnyitották a szezont szabadtéren

Pál Robin második lett hármasugrásban
Pál Robin második lett hármasugrásban - © Fotó: atletika.hu
Nyíregyháza – Több korosztályban is érmes helyezéseket értek el a Nyíregyházi Sportcentrum versenyzői a tiszaújvárosi atlétikai viadalon.

Harmincnál is több egyesület több mint 650 versenyzője állt rajthoz Tiszaújvárosban a nemzetközi szövetség (IAAF) atlétikai világnapi viadalán. A hagyományos helyszínen, a hagyományosan idénynyitónak számító megmérettetésen indultak a Nyíregyházi Sportcentrum versenyzői is, akik több korosztályban is dobogós helyezést szereztek. A felnőttek között Pál Robin szerepelt a legjobban, ő hármasugrásban szerzett ezüstérmet, igaz, az elért eredménye még nagyon idényeleji volt.