Debrecen hírei

2012.11.03. 17:35

DVSC-Teva - MVM-Paks 0 - 1 (0 - 0)

Szombaton 18.30-tól a 14. helyen álló Paks együttesét fogadta Kondás Elemér alakulata. A mérkőzésről élőben tudósítottunk a HAON-on!

[poll id="284"]

DVSC-Teva

0 - 1

MVM-Paks

Debrecen, Oláh Gábor utcai Stadion 2012. 11. 03. 18:30

93

Vége a mérkőzésnek, a 14. helyezett Paks 1-0-ra legyőzte a Lokit az Oláh Gábor utcán.

93

Eppel fejelte ki Czvitkovics befelé csavarodó szabadrúgását.

92

Utolsó cserelehetőségét is kihasználja a Paks, Mészáros jött be Lázok helyére.

90

Három percet hosszabbít a játékvezető.

90

Vayer biztosíthatta volna be a paksi győzelmet, de sikerült felszabadítani a Debrecennek.

88

Becsülettel próbálkozik a DVSC, de a befejezésbe rendre hiba csúszik.

85

Eppel váltja Tökölit.

84

Czvitkovics labdája zúgott el kicsivel a bal alsó mellett.

82

Sidibe harcolt ki szögletet.

81

Szűk tíz perc van hátra a mérkőzésből, a Loki rohamoz, az eredmény azonban továbbra is 0-1 a Paksnak.

80

Cserél a Paks, Bartha érkezik Kulcsár Dávid helyére.

79

Csak kiöklözni tudta Csernyánszki Bouadla szabadrúgását.

77

Mészárost hozta helyzetbe Bouadla, ám Szabó szerelt.

75

Simac gurított Czvitkovics elé, aki előbb lekezelte a labdát, majd megkínálta Csernyánszkit egy erőtlenre sikerült lövéssel.

71

Tököli szolgálta ki Lázokot, aki jó 19 méterről mellé bombázott.

70

Coulibaly érkezett Bouadla szögletére, azonban Csernyánszki le tudta húzni a támadó fejéről a labdát.

68

Bori is besárgult.

67

Bernáth kapott sárgát kezezésért.

66

A szünetben beállt Yannickot cserélte le Kondás Elemér, Pölöskey állt be.

65

Varga próbálkozott kapsálövéssel, ami Hefflerről pattant le, szöglettel jöhet a Debrecen.

63

Gól, vezet a Paks. Heffler adott be jobbról Tökölinek, aki kíméletlenül bevarta a léc alá. 0-1.

61

Cserél a Debrecen, Bódi helyett Czvitkovics a pályán.

60

Bódi beadása tekeredett be ígéretesen, Coulibaly azonban nem tudta elfejelni a labdát.

57

Tököli elé pattant a labda egy sarokrúgást követően, a paksi szerencsétlenül találta el a játékszert, a lövés így nem jelentett veszélyt Verpecz kapujára.

55

Kiegyenlített mezőnyjáték folyik a pályán, igazán nagy helyzetet egyik csapat sem tud kialakítani.

51

Elég harcos felfogásban jöttek ki a paksiak a második félidőre, próbálják döntésre vinni a meccset.

48

Bori próbálkozott, Verpecz simán fogta.

Yannick váltotta a szünetben Rezest.

Kezdődik a második félidő.

45

És itt az első félidő vége, Szilasi játékvezető egyetlen percet sem hosszabbított. 0-0-s állásnál vonulhatnak pihenőre a felek.

44

Biztosan húzta le Verpecz Vayer jobb oldali szabadrúgását.

42

Sifter és Bouadla is sárgát kapott kakaskodásért.

41

Ismét Bouadla próbálkozott távolról, a lövés messze elkerülte Csernyánszki kapuját.

38

Bouadla tűzte rá jó 25 méterről, pontatlan lövés.

34

Lázok János kapott sárga lapot.

31

Próbálja átvenni az irányítást a Paks, amely két perc alatt három sarokrúgást végezhetett el.

29

A kezdeti meddő mezőnyjáték után a félidő derekára alaposan fölpörögtek a csapatok.

26

Lázok kínálta meg egy kellemetlen lövéssel Verpeczet, a debreceniek hálóőre magabiztosan húzta le a labdát.

23

Bouadla ugratta ki Coulibalyt, aki bár elfektette Csernyánszkit, azonban túlcifrázta a helyzetet és óriási ziccert hagyott ki.

22

Körülbelül 4000 néző látogatott ki az Oláh Gábor utcára, ebből a paksi drukkerek száma nyolc.

20

Égerről pattant le Bódi lapos szabadrúgása.

18

Korhut adott remek labdát a kapu előtt álló Bódinak, aki kapásból Csernyánszkiba bombázott.

15

Alaposan megnehezíti a játékosok dolgát a mély talajú pálya, sokat csúszkálnak a labdarúgók.

12

Kulcsár próbálkozott egy távoli lövéssel, a labda bőven elekrülte Verpecz kapuját.

11

Bódi próbált jobbról beívelni Coulibalynak, a beadás pontatlanra sikeredett.

10

Tíz perc telt el a mérkőzésből, azonban eddig egyik csapat sem tudott közel kerülni a másik kapujához.

8

Bouadla indította volna hosszan Vargát, azonban a paksiak lefülelték az akciót.

7

Egyértelműen a Loki játéka dominál.

4

Egyelőre csak tapogatóznak a csapatok, egyik oldalon sem vállalták fel a gyors letámadást.

1

Megkezdődött a mérkőzés, a Loki indította útjára a labdát.

A sérült Szakálytól átmenetileg  Mészáros vette át a csapatkapitányi karszalagot.

Érkeznek a csapatok a pályára, a Loki tiszta fehér, a Paks pedig zöld szerelésben játszik majd.

A debreceniek aktuális ellenfele, a Paks jelenleg a tabella 14. helyén áll. Érdekesség, hogy a vendégek legutóbbi négy bajnoki mérkőzésükön döntetlent értek el.

Szakály Péter, a Debrecen csapatkapitánya megsérült, így rá nem számíthat Kondás Elemér, helyére Rezes Lászlót tette be a mester, Mészáros Norbert viszont ott van a kezdő tizenegyben. A Paks nagy hiányzója Simon Attila.

Az évszakhoz képest kellemes idő fogadja a játékosokat és a drukkereket az Oláh Gábor utcán.

A mérkőzést Szilasi Szabolcs vezeti majd, segítői Lémon Oszkár és Szalai Dániel lesznek.

Szépen lassan a nézők is érkeznek a stadionba, úgy tűnik, sokan kíváncsiak a Loki Paks elleni összecsapására.

Üdvözöljük kedves olvasóinkat.

Hamarosan kezdődik a DVSC-Teva-Paksi FC bajnoki mérkőzés. Negyed órával a kezdés előtt a csapatok már a pályán melegítenek.

A mérkőzés 18:30-kor kezdődik!