2013.11.10. 12:17

Muszbek Petra Borostyán két számban is felnőtt Magyar bajnok

Érd, Nyíregyháza - A kung fu sportág elitje randevúzott szombaton Érden, a meghívásos Magyar Bajnokságon.

A bajnoki döntőn már csak a szövetség által meghívottak vehettek részt. A Tai Qi Boxing egyesület versenyzői a küzdelmi kategóriákban léptek küzdőtérre. Miló mester tanítványai közül Muszbek Petra Borostyán (+90 kg) Magyaqr bajnok lett light contact és sanda kategóriában. Szabó Ivett (+80 kg.)szintén ebben a versenyszámban szerzett két ezüst érmet. A serdülők lányok között, egy nála majd három évvel idősebb, és súlyosabb kislány legyőzésével lett bajnok Marosi Ditta (+50 kg.).