2014.10.08. 12:02

Három első helyezést értek el Debrecenben

Varga Viktória, Zöldi Aliz és Hegymegi Bálint is nyert a saját korcsoportjában.

Varga Viktória, Zöldi Aliz és Hegymegi Bálint is nyert a saját korcsoportjában.Regionális versenyt rendeztek Debrecenben, amelyen a Tenisz Park SE korosztályos játékosai is pályára léptek. A DUSE-kupán három korosztályban is első helyezést szereztek a nyíregyháziak: az L10-es korosztályban Varga Viktória, L12-ben Zöldi Aliz, F12-ben pedig Hegymegi Bálint nyerte meg a viadalt. Utóbbi korcsoportban László Bence az ötödik helyen végzett. Dajka László, Horváth Gábor és Szabó Dániel edzők tanítványának sikerét növeli, hogy a mezőnyben ukrán és román sportolók is helyez kaptak.