2018.04.22. 21:06

"Úgy örülünk a három pontnak, mint vécésnéni a turistacsoportnak"

Szabolcs-Szatmár-Bereg - A labdarúgó megyei II. osztály Pannónia Zrt. csoport 23. fordulójának mérkőzéseit rendezték a hét végén.

Újfehértó–Ibrány 2–3 (1–0)

Újfehértó, 250 néző, v.: Pokoracki.

Újfehértó: Gégény B. – Szilágyi Á., Petics Gy., Kónya M. (Karaffa I.), Kántor T., Veres D., Dénes K., Csizmarik Á., Zámbó D., Tóth Sz., Mogyorósi Á. Játékos-edző: Szilágyi Ákos.

Ibrány: Szobonya G. – Deme A., Kiss P. (Vidoven M.), Majoros Á., Madzin I., Kiss T., Csáki J., Szabó M., Gergely B., Kovács G., Somogyi M. Edző: Madalina György.

Gól: Zámbó D., Veres D., illetve Somogyi M., Kiss T., Vidoven M. Ifi: 2–0.

Szilágyi Ákos: – Nyolcvanöt perc munkánkat sajnos az ibrányiak elrontották. Még ha győzelmet nem is érdemeltünk, de a döntetlen reálisabb lett volna.

Madalina György: – Mielőbbi gyógyulást kívánunk az újfehértói kis focistának. Színvonalas, izgalmas és fordulatos meccset játszottunk a jól teljesítő Újfehértó ellen. A hatodik és a nyolcvannegyedik percben vesztésre álltunk, az utolsó percekben sikerült megfordítani a mérkőzést. A mai hozzáállással és játékkal nem lett volna igazságos, hogy ha vereséget szenvedünk. Gratulálok a srácoknak.

Apagy–Kállósemjén 1–0 (0–0)

Apagy, 200 nézõ, v.: Takács A.

Apagy: Polgári L. – Trencsényi R., Marcsek T. (Kozák R.), Árpási D., Lakatos J. (Hegedüs D.), Németh A., Halastyák Á. (Varga Z.), Hegedüs L., Horváth G., Marics T., Márton T. Játékos-edző: Németh Attila.

Kállósemjén: Jenei N. – Mészáros Á. (Mészáros T.), Kóth Á., Szabó I., Mészáros M., Marozsán M., Vass G., Docsa I. (Hamza T.), Leka A. (Pál J.), Ruszinkó B. (Vass D.), Lábas P. Játékos-edző: Mészáros Ákos.

Gól: Németh A. Ifi: 3–3.

Németh Attila: – Nehéz mérkőzésre számítottam. Ha berúgjuk a nagyobbnál nagyobb ziccereinket, akkor könnyebb dolgunk lett volna.

Mészáros Ákos: – Nem tudok gratulálni az Apagy győzelméhez, mivel a mérkőzést „tizennégy” emberrel játszották végig. A játékvezetőnek a legfontosabb kérdése volt, hogy milyen iskolát végeztem.

Terem–Biri 3–1 (2–0)

Terem, 50 néző, v.: Maleskovits.

Terem: Veibel Sz. – Patita, Fodor A. (Pap Á.), Schvarczkopf, Simon R., Csoba L., Székely N (Soproni R.), Marincas, Jéri R., Tanka L., Fodor T. Játékos-edző: Fábián Péter.

Biri: Juhász J. – Asztalos A., Harmati K., Csordás M., Páll P. (Lénárt T.), Antal J. (Vizi G.), Barcsik J., Szilágyi R., Fülöp D. (Arató A.), Szoták J., Kádár A. Edző: Dankó Zsolt.

Gól: Fodor T. 2, Schvarczkopf, illetve Kádár A. Ifi: 4–4.

Fábián Péter: – Köszönöm a fiúknak, hogy az ötvenedik születésnapom alkalmából ilyen szép eredménnyel rukkoltak ki, ami márnagyon ránk is fért.

Dankó Zsolt: – Az első tizenöt percben átment rajtunk a nemzetközi henger, a második félidõt pedig eldöntötte az egyes számú asszisztens.

Máriapócs–Nyírtelek 7–0 (3–0)

Máriapócs, 50 nézõ, v.: Homonai.

Máriapócs: Nyíri L. – Gyügyi A. (Orosz R.), Korpás Z., Hanchoue, Novák Zs., Fekete Cs. (Kovács Gy.), Gyarmati N., Iváncsik L., Pásztor J. (Tóth R.), Berki G., Pekács Zs. Edző: Stekler Attila.

Nyírtelek: Papp G. – Dankó Z., Mészáros M., Setét P., Bócsi G., Bistyei B., Boldi K., Batta Sz., Németh F., Major B., Marcsek L. Játékos-edzõ: Dankó Zoltán.

Gól: Gyarmati N. 2, Fekete Cs., Iváncsik L. (11-esbõl), Korpán Z., Novák Zs., Hanchoue. Ifi: 1–1.

Stekler Attila: – Úgy örülünk a három pontnak, mint vécésnéni a turistacsoportnak. Győzelmünket Kovács György játékosunk pénteken született kisfiának a tiszteletére ajánlja fel a csapat.

Dankó Zoltán: – Köszönöm azoknak a srácoknak, akik eljöttek. Ennyi sérült a hétvégi baleseti sebészeten volt, mint most nálunk.

Gávavencsellő–Levelek 1–3 (1–1)

Gávavencsellő, 160 néző, v.: Szabó Á.

Gávavencsellő: Simkó M. – Szikszai S., Guszti L., Hesperger A., Tolnai B., Koczogh I., Bíró Cs., Kőpájer J. (Bodnár S.), Balogh R. (Tóth Z.), Takács Zs. (Marcsek Z.), Kovács I. (Veres F.). Játékos-edző: Marcsek Zoltán.

Levelek: Luksa Z. – Majláth S., László Gy., Páter I. (Király D.), Hatházi M. (Horváth G.), Pásztor J., Hajdu G., Vass I. (Héjas V.), Gebri Gy., Pekk T., Csekk A. Edző: Majláth Sándor.

Gól: Takács Zs., illetve Hatházi M. 2, Gebri Gy. Ifi: 2–2.

Marcsek Zoltán: – Az első félidőben jól tartottuk magunkat, a második játékrészben elfáradtunk. A következő mérkőzéseken sokkal többet kell nyújtanunk, ha eredményesek akarunk lenni.

Majláth Sándor: – Jó játékkal hoztuk el a három pontot.

Ramocsaháza–Kemecse 1–5 (1–0)

Ramocsaháza, 200 néző, v.: Demeter E.

Ramocsaháza: Dankó Cs. – Zsíros L. (Málik Zs.), Makula Zs., Lakatos M., Szilágyi Z., Karasz L., Farkas I. (Somogyi R.), Bacskai A., Szegedi Z., Ladányi S., Fodor Cs. Edző: Szabó Dávid.

Kemecse: Szabolcsi M. – Szûcs F. (Hokk Á.), Bárány T., Márton P., Bagoly Z. (Karkusz A.), Brondics P. (Kovács M.), Szathmári S., Sándor L. (Balázsi P.), Babják Cs., Hokk B., Szathmári D. Edző: Resán Attila.

Gól: Bacskai A., illetve Szatmári S. 2, Brondics P. 2, Balázsi P.. Ifi: 3–3.

Szabó Dávid: – A Resán stábbal nem bírtunk ma. Ehhez hozzátartozik, hogy akaratgyenge játékot mutatott a csapat. További sok sikert kívánok a kemecseieknek, és jobbulást Brondics Péternek. Köszönjük Zsíros László apukájának a mai bográcsolást.

Resán Attila: – Amikor a játékvezetői önérzet nagyobb mint a szabályismeret, akkor az egyébként jó mérkőzésből is lehet parázs hangulatot csinálni. Ezúton kérném a játékvezetői bizottságot, hogy a büntetőterületen kívül és belül egyaránt a kapusnak, mint utolsó embernek a találkozása a csatárral, milyen elbírálás alá esik?

Encsencs–Nyíribrony 2–1 (0–1)

Encsencs, 110 néző, v.: Kovács I Z.

Encsencs: Sivadó R. – Horánszki R., Kóródi A., Franku Sz., Tallódi L., Pataki E., Budai J. (Szedlár J.), Budai R. (Nagy M.), Biró L. (Illés G.), Konyha Cs., Biró Zs. Edző: Szedlár János.

Nyíribrony: Kerekréti G. – Ujfalusy G., Winkler A., Szabó B., Mihalovics M., Kovács T., Kriston R., Marincsák R., Kantár J., Galamb P., Bódi Sz. (Káté I.). Edző: Marincsák Viktor.

Gól: Bíró Zs, Pataki E., illetve Budai J. (öngól). Ifi: 2–2.

Szedlár János: – A félidőben, az 1-0-ás ibronyi vezetésnél éreztem, hogy ez nem lesz fifti-fifti, mert Pifti helyett itt volt nálunk Dazsa és Eto.

Marincsák Viktor: – Győzött a szerencsésebb csapat, amihez nagyon jó partner volt a játékvezető is. Ha nem látom, nem hiszem el, de Encsencsen, ez kell!

Nagykálló–Nyírlugos 3–0 (2–0)

Nagykálló, 150 néző, v.: Nagy F.

Nagykálló: Pekk J. – Erdei S., Göncz B., Csökmei I. (Timák Cs.), Fodor T., Szenes I., Bodai K., Szabó S., Módis D. (Ballai B.), Simon I. (Málik J.), Koskovits Gy. . Edző: Koskovits György.

Nyírlugos: Fehér G. – Sinka L., Horváth J., Lábas L., Balogh L., Horváth J., Gaszner M., Posta G., Tóth N., Sinka M. (Kavalecz B.), Holló Zs.. Edző: Kavalecz Béla.

Gól: Módis D. 2, Csökmei I. (tizenegyesből). Kiállítva: Szenes I. Ifi: 7–1.

Koskovits György: – Ha eddig elmarasztaltam a fiúkat az utóbbi mérkőzéseken, akkor most úgy érzem, jár nekik a dicséret. Magabiztosan, jó játékkal hozták ezt a győzelmet.

Kavalecz Béla: – Három a magyar igazság, bízom benne, hogy ez a játékvezetői duó jön a harmadik mérkőzésünkre is. Sajnos már az első percekben eldöntötték a mostani összecsapás kimenetelét. Gratulálok Kállónak.

1. Ibrány 23 22 1 – 171–13 67

2. Apagy 21 16 4 1 66–29 52

3. Kemecse 22 16 1 5 75–30 49

4. Újfehértó 22 14 1 7 98–41 43

5. Nagykálló 21 13 2 6 53–32 41

6. Nyírlugos 20 12 2 6 68–45 38

7. Kállósemjén 22 10 4 8 70–51 34

8. Levelek 20 9 4 7 42–40 31