SZON - Sport - Megye 2.

2018.10.28. 18:06

"Sajnos, most a tisztes helytállástól is messze voltunk"

Szabolcs-Szatmár-Bereg - A labdarúgó megyei II. osztály Pannónia Zrt. csoport 12. fordulójának mérkőzéseit rendezték hétvégén.

Kálmánháza-Kemecse 2-6 (0-5)

Kálmánháza, 100 néző, v.: Tiszóczki.

Kálmánháza: Tóth - Szalka, Csohány, Francel, Kotricz, Doboveczki, (Jakab), Pogácsás, (Dálnoki), Szojka, Szilágyi, (Tóth), Francel, (Erdei), Szilágyi. Edző: Kotricz Zoltán.

Kemecse: Péter - Szűcs, Bárány, (Bárdos), Szathmári S., (Lukács), Kovács, (Balázsi), Szaffián, Petics, (Brondics), Mogyorósi, (Szathmári D.), Hokk, Deme, Sándor. Edző: Resán Attila.

Gól: Szojka, Dálnoki, illetve Szaffián 3, Kovács, Szathmári S., Szathmári D. Ifi: 0-5.

Kotricz Zoltán: - Borzasztó első félidőt produkáltunk, elég jó csapat a Kemecse anélkül is, hogy segíteni kellene őket de mi ezt megtettük. Az első fél percben kapott gól megfogott minket, és sajnos uátnna többször belehibáztunk a játékba. A második félidőben más hozzáállással mentünk fel, arra kell építkeznünk. A soros következő mérkőzéseken pontot kell szereznünk. További sok sikert a Kemecsének!

Resán Attila: - A hat kettes győzelem ellenére a második félidőben sajnos, azt éreztem, nekünk megint elég az ennyi…

Nyírbéltek-Nyírlugos 0-2 (0-0)

Nyírbéltek, 200 néző, v.: Király.

Nyírbéltek: Kecskés - Virág, Balogh Z., (Nagy), Ocskó, Kovács, (Bacsó), Kósa, (Balogh N), Szatmári, (Fekete), Kevert S., Hoszpodár, (Zatureczki), Sivadó, Kevert K. Edző: Tóth Tibor.

Nyírlugos: Fehér - Kavalecz, Sinka, (dankó), Illés, Horváth József, Balogh, Csákányos, Horváth Jenő, Tóth, (Kádár), Holló. Edző: Kavalecz Béla.

Gól: Horváth, Balogh. Ifi: 1-5.

Tóth Tibor: - Megérdemelten vitte el a három pontot a vendég csapat. Jelen pillanatban ennyire vagyunk képesek.

Kavalecz Béla: - Gratulálok a fiúknak a győzelemhez az ifinek és a felnőtt csapatnak. A szomszédvári rangadót sikerült behúzni jó játékvezetés mellett.

Nagykálló-Napkor 2-3 (0-0)

Nagykálló, 150 néző, v.: Piskóczi.

Nagykálló: Pekk - Bakó, (Nagy), Málik, Seres, Fodor, Barcsik Bodai, Szabó, Módis, Simon, Koskovits. (Ádám). Edző: Koskovits György.

Napkor: Nádasdi - Gyarmati, Nagy, Támba, Magyar, Nádasdi M., Juhász, Kristófi, (Sira), Badarász, Linzenbold, Hajzer. Edző: Somogyi László.

Gól: Szabó, Bodai, illetve Támba, Badarász2. Kiállítva: Támba (76.). Ifi: 17-0.

Karácsony Mihály vezetőségi tag: - Kettő nullás vezetés után meg kellett volna nyernünk ezt a mérkőzést, ehelyett az ellenfél lelkesedésben megvert bennünket. Megjegyzem, akadtak fura ítéletek – ide is, oda is.

Somogyi László: - Ez valóban szomszédvári rangadó volt, megérdemelt győzelemmel, amit Gyarmati Sándor születésnapjára ajánljuk.

Apagy-Tiszalök 7-1 (3-1)

Apagy, 100 néző, v.: Resán

Apagy: Polgári - Korpás, Marcsek, (Kozák), Árpási, Nagy, Lakatos, (Trencsányi), Németh, Hegedüs, Marics, (Kurucz)Halastyák, (Varga), Márton. (Horváth). Edző: Németh Attila.

Tiszalök: Szombati - Szancs, Balogh S., Fábián K., (Fábián A.), Balogh A., Kiss R., (Fábián R.), Puncsák, Kovács, Kiss A., ( Aszalós), Benyusz, Kiss T., (Majoros). Edző: Nagy Gábor.

Gól: Korpás, Lakatos, Németh, Marics, Márton.2, Varga. illetve Fábián. Ifi:

Németh Attila: - Eléggé döcögősen indult a mérkőzés, aztán lassan felőröltük az ellenfelünket. Önbizalmunknak hasznára volt ez a meccs. Gratulálok a fiúknak és az ifi csapatnak a három ponthoz. Kozák Róbertet Isten éltesse sokáig!

Nagy Gábor: - Sokkal jobb csapatok ellen sokkal jobban helyt álltunk már. Sajnos, most a tisztes helytállástól is messze voltunk. Nagy hibákból kaptunk minden gólt, nem voltunk ott fejben. A jövő héten nehéz meccs vár ránk, becsülettel fel kell készülnünk.

Újfehértó-Kótaj 2-1 (1-1)

Újfehértó, 100 néző, v.: Fehér.

Újfehértó: Gégény - Marinka, Osikóczki, (Kiss), Veres, (Vass), Dénes, Csizmarik, Zámbó, Szigeti, (Urr), Daróczi, (Zámbó), Tóth, (Nagy), Pallai. Edző: Piskóti Zsolt.

Kótaj: Czenki (Csikós) - Hangácsi, Mészáros, Ferenczi, Ludas, Lakatos, Rácz, (Vojtovics), Szatke, Kosztik, Petruska, Kosoveczki. Edző: Gulácsi Zoltán.

Gól: Tóth.2, illetve Petruska. Ifi: 2-0.

Piskóti Zsolt: - Igazi ki-ki meccsen sikerül, itthon tartani a három pontot korrekt játékvezetés mellett. Fiatal játékosok hétről hétre bizonyítják, hogy felnőttek a feladathoz amihez gratulálok nekik. További sok sikert Kótajnak!

Gulácsi Zoltán: - Két szerencsétlen góllal kaptunk ki, úgy érzem, nem érdemeltünk vereséget. Ami kilencven percen keresztül kéz, az a hosszabbításban miért nem ítélhető meg a tizenhatoson belül… ? További sok sikert az Újfehértónak!

Nyírtelek-Kállósemjén 0-2 (0-0)

Nyírtelek, néző, v.: Pokoracki.

Nyírtelek: Valkó - Dankó, Mészáros, Setét, Bistyei, Kövesdi, Németh, Bécsi, Marcsek, Boldi, Varga. Edző: Dankó Zoltán.

Kállósemjén: Árpád - Mészáros Á., (Páll), Erdei, (Szabó), Marozsán Zs., Kóth, Mészáros T., Mészáros M., Vass, Docsa, (Bencs), Lábas. Edző: Mészáros Ákos.

Gól: Kövesdi. (öngól), illetve Marozsán M. Ifi: 8-0.

Dankó Zoltán: - Le a kalappal a ma pályára lépett tizenegy játékos előtt, mindent érdemeltünk volna, csak vereséget nem.

Mészáros Ákos: - Megszereztük a három pontot.

Nyíribrony-Encsencs 5-2 (4-0)

Nyíribrony, 100 néző, v.: Bíró.

Nyíribrony: Nagy (Kerekréti) - Pásztor, Lakatos, Kovács, (Konzili), Marincsák, Imre, (Winkler), Tóth, Kantár, Juhász, Sándor, Kéninger. Edző: Marincsák Viktor.

Encsencs: Sivadó - Horánszki, (Radnai), Lengyel, Szilágyi, Franku, (Fekete), Balogh, Petrei, (Kiss), Biró L., (Illés), Konyha, (Talldódi), Bíró Zs., Kónya. Edző: Szedlár János.

Gól: Juhász, Kantár.2, Lakatos.2, illetve Szilágyi, Kiss. Ifi: 4-3.

Marincsák Viktor: - Reméljük, hogy sikerült sérülés nélkül megúsznia Szedlár mester csapatának a túrát. Kitűnő játékvezetés mellett küzdelmesnek sem mondható mérkőzésen tartalékosan és magabiztosan nyertünk.

Szedlár János: - Egyéni hibák sorozatát követtük el ezen a mai mérkőzésen így nem sikerült pontot szereznünk.

Rakamaz-Levelek 4-0 (0-0)

Rakamaz, néző, v.: Szőnyi.

Rakamaz: Simkó - Kacsúr, Bagoly, Venczel, (Kóder), Galambosi, Sárközi, Hruska, Gál, (Bíró), Anderka, (Mihali), Koczogh, Cseh. (Farkas). Edző: Huszák Géza.

Levelek: Luksa - Hatházi, Papp, (Törő), Vass, Bakró, Ruff, Gulyás, Hajdu, Moravcsik, Tóth, Gebri. Edző: Majláth Sándor.

Gól: Sárközi, Anderka.2, Koczogh, Ifi: 5-1.

Huszák Géza: - Nagyon szervezett ellenfelet a második félidőben meggyőző játékkal győztünk le.

Majláth Sándor: - A fiúk megtettek mindent, az első félidőben működött a második félidőre elfogytunk. Köszönöm, hogy hétről hétre ilyen kevesen, de elszántan játszanak.