boon-sportoldal

2008.03.29. 20:30

A Közép csoportban jól ment a hazai csapatoknak

<p>A Borsod-Abaúj-Zemplén megyei II. osztályú labdarúgó bajnokság Közép csoportjának szombati meccsein hét pontot szereztek az otthon játszó együttesek.</p>

Tiszakeszi–Sajószöged 4-1 (1-1)
Tiszakeszi, 150 néző, v.: Dorgai.
Tiszakeszi: Bordás–Bartók, Barna András, Barna Attila, Deák (Versényi), Simon G., Glonczi, Pelyhe (Simon T.), Szabó, Szalai (Perge), Sepsi. Edző: Kápolnai László.
Sajószöged: Sztankó–Bán, Vass, Hegedűs, Molnár, Tóth, Hajnal (Bári), Lengyel, Kondor (Varjas), Szilágyi, Mangel. Szakosztályvezető: Ládi Balázs.
G.: Sepsi (2), Szabó (2), ill. Tóth. Jók: Bordás, Sepsi, Szabó (a mezőny legjobbja), Simon, ill. Hegedás, Hajnal.
Kápolnai László: – Az első percekben a vendégcsapat ránk ijesztett, de fel is ébresztett bennünket. Az idő múlásával egyre jobban játékba lendültünk. Kiváló játékvezetői hármas.
Ládi Balázs: – Toldozott-foldozott csapatunk az első félidőben már reménytkeltően futballozott, mert 1-0-ás vezetésünknél három ziccert is elpuskázott.

Sajóbábony–Nyírjes-Szirma 2-0 (0-0)
Sajóbábony, 100 néző, v.: Galán.
Sajóbábony: Valkányi–Rontó, Mizser, Müller, Hronyecz, Horváth F. (Szántó), Horváth S., Balogh, Horváth T., Auer (Gál), Varga (Kéméndi). Edző: Tóth István.
Nyírjes-Szirma: Takács–Gáspár, Beregszászi, Tóth, Benke, Buczkó, Gergely, Orosz, Bukovenszki, Forgács, Schmit (Gulyás). Edző: Adonics István.
G.: Auer, Horváth S. Jók: Mizser, Horváth S., Auer, Balogh, ill. Tóth, Beregszászi, Takács, Gergely. Ifi: 6-5.
Tóth István: – Egy félidő alvás után sikerült rendezi a sorokat. A második 45 percben nyújtott játékunk alapján több góllal nyerhettünk volna.
Adonics István: – A listavezető otthonában a 2-0-ás vereség nem szégyen. Csak végre egyszer már az előre tervezett csapattal tudnánk játszani. Gratulálok az ellenfélnek.

Szentistván–Bükkábrány 1-1 (0-0)
Szentistván, 200 néző, v.: Vass.
Szentistván: Bukta–Gilányi, Bacsik, Ferenczi A., Hegyi, Dósa, Veréb, Ferenczi Gy., Jacsó, Karancsi, Aranyosi (Tóth Cs.). Edző: Kubinyi József.
Bükkábrány: Jaksi–Csehi, Kerekes, Palcsák, Nagy, Gyöngy I., Béres, Rémiás, Murányi (Visegrádi), Szeghő, Dobi. Edző: Rémiás Róbert.
G.: Karancsi, ill. Gyöngy I. Jók: Jacsó, Ferenczi Gy., Karancsi, Dósa, ill. az egész csapat. Ifi: 3-1.
Kubinyi József: – Szép tavaszi időben jó iramú mérkőzésen nem bírt egymással a két csapat.
Rémiás Róbert: – Fegyelmezetten, szervezetten játszott mindkét csapat, a döntetlen igazságos.