boon-sportoldal

2008.05.04. 20:28

Kiütéses tarcali győzelem Forrón

<p>Vasárnap öt találkozót játszottak a Borsod-Abaúj-Zemplén megyei II. osztályú labdarúgó bajnokság Keleti csoportjában. A tarcaliak nyolc gólt szereztek Forrón.</p>

Forró–Tarcal 0-8 (0-5)
Forró, 100 néző, v.: Vágási Z.
Forró: Trinácz–Makkai, Zeher, Müller, Krizsán, Tirpák, Szűcs, Bancsók, Rubi, Sotko, Gulyás. Edző: Varga Ferenc.
Tarcal: Pécsi–Kádas, Marton, Takács, Bónis (Nógrádi), Staviarszki, Papp, Bencsik A. (Nagy), Egyed, Lukács, Bencsik Zs. Edző: Csehi László.
G.: Egyed (3), Papp (2), Takács (2, egyet 11-esből), Staviarszki. Jók: senki, ill. az egész csapat. Ifi: 5-1.
Varga Ferenc: – Edzőpartnernek is kevesek voltunk...
Csehi László: – Alacsony színvonalú meccsen ilyen arányban is megérdemelten nyertünk. Gratulálok a fiúknak!

Olaszliszka–Pácin 2-1 (1-1)
Olaszliszka, 80 néző, v.: Tóth I T.
Olaszliszka: Fekete–Kecskés, Füleczki, Fischer, Vadász Zs., Korotki (Balogh), Vadász L. (Pribér), Sajgó, Kaczúr, Szutorcsik A., Spisák (Szutorcsik D.). Edző: Oldal Ferenc.
Pácin: Kovács–Majoros, Kósa, Lakatos, Ocsenás, Fodor, Séra, Paronai T., Tóth, Paronai T., Nagy P. Edző: Kollár Sándor.
G.: Szutorcsik A., Szutorcsik D., ill. Nagy P. Jók: Fekete, Sajgó, Kecskés, Kaczúr, ill. Majoros. Ifi: 1-2.
Oldal Ferenc: – Ennyi helyzettel bajnokságot lehetne nyerni. Jobban akartuk a győzelmet.
Barati Attila elnök: – Elsősorban nem a vereség, hanem azok miatt a kifejezések miatt szégyenkezem, melyeket az edző használt a saját játékosával szemben.

Erdőhorváti–Prügy 1-1 (0-0)
Erdőhorváti, 120 néző, v.: Suhaj.
Erdőhorváti: Jósvai–Hunyadi, Matisz, Granoviter, Koleszár, Bárány, Petró (Béres), Rebecsák, Csicsvári, Engel O., Engel R. Edző: Orosz László.
Prügy: Csócsis–Ladinszki, Császár (Kiss A.), Vadászi E., Rimmel P., Rabócz, Boncsér, Lakatos J., Vadászi K., Balogh E., Erdei Z. (Vadászi Á.). Edző: Tóth István.
G.: Boncsér (11-esből), ill. Csicsvári. Jók: senki, ill. az egész csapat. Ifi: 0-6.
Orosz László: – Nagyon rossz napot fogtunk ki. Kulcsjátékosaink csődöt mondtak. A második félidő 45 perc helyett 42-ig tartott, pedig 5 perc hosszabbítás lett volna indokolt. Kollégámmal nem egy meccsen voltunk...
Tóth István: – Az Erdőhorváti az egész meccsen élvezte a hazai pálya előnyét. Több helyzetet dolgoztunk ki, de a szerencse is ellenfelünkkel volt.

Sárospatak–Mád 5-1 (3-0)
Sárospatak, 150 néző, v.: Tusz.
Sárospatak: Braun–Bacsó, Nagy, Espák, Tóth N., Tóth R. (Gierling Cs.), Simkó, Kerékgyártó Cs., Kerékgyártó K., Bobkó (Bajnok), Pothurszki (Demkovics). Edző: Zsófi József és Vachter Gábor.
Mád: Erdei (Csontos)–Takács Z., Erdélyi, Szívós, Pásztor, Bangor, Csikai, Tóth, Szemán (Major), Laczkó, Jacsó (Bihari). Edző: Toplenszki György.
G.: Pothurszki (4), Kerékgyártó K., ill. Jacsó. Jók: Nagy, Espák, Kerékgyártó K., Kerékgyártó Cs., Pothurszki, Tóth R., ill. Laczkó. Ifi: elmaradt.
Zsófi József: – Győzelmünk értékét növeli, hogy öt állandó játékosunk nélkül és egy jól játszó Mád ellen értük el.
Toplenszki György: – Csődöt mondott a védelmünk, ezért súlyos árat fizettünk. A mezőnyben jól játszottunk, de ezt nem díjazzák.

Taktakenéz–Tokaj 1-2 (0-1)
Taktakenéz, 100 néző, v.: Kalász R.
Taktakenéz: Kristóf–Halász, Kiss, Zakariás, Hanyecz, Kerekes, Szadai B., Török (Kecskés), Poczkodi, Szadai J. (Konyecsik), Molnár. Edző: Tóth Sándor.
Tokaj
: Szabó–Kéri, Trohán, Losonczki, Lakatos, Fekete, Fazekas, Seregi (Zelenák), Juhász, Balogh, Tassi. Edző: Takács László.
G.: Kiss, ill. Fekete, Zelenák. Jók: Kristóf, Molnár, ill. Losonczki, Kéri, Juhász. Ifi: 1-3.
Tóth Sándor: – Sajnos nem játszottunk jól és még az akarással is baj volt.
Takács László: – Az első félidő kiegyenlített volt, a másodikat gólokkal kellett volna nyernünk.