boon-sportoldal

2008.06.15. 19:49

Start Gniezno vs. Speedway Miskolc

<p>A listavezető Start Gniezno otthonában lép pályára a második helyen álló Speedway Miskolc gárdája a salakmotoros lengyel II. ligában 17 órától. A találkozóról élőben tudósítunk portálunkon, szurkoljon velünk Ön is!</p>

Jacsó Tibor (Speedway Miskolc): - Szerintem ez egy nagyon nagy tett, és benne volt a csapatban, hogy meg tudjuk verni a listavezetőt. Mindenki nagyon jól versenyzett ma, különösen Magosi Norbi, Rempala, Rymel és Stichauer. Várjuk a folytatást, és talán ezzel is bizonyítottuk, hogy a bajnokság végén esélyünk van egy nagyon jó helyezésre.

15. futam: 1. Magosi, 2. Jabłoński, 3. paluch, 4. Rymel, 41-49. Győzött a Speedway Miskolc.

14. futam: 1. Rempała, 2. Dawid Cieślewicz, 3. Tomasz Cieślewicz , 4. Szatmár, 38-46.

Pályakarbantartás.

13. futam: 1. Dawid Cieślewicz, 2. Tomasz Cieślewicz, 3. Szatmári, 4. Rymel, 35-43.

12. futam: 1. Stichauer, 2. Vissing, 3. Jabłoński , 4. Rempala, 30-42.

11. futam: 1. Magosi, 2. Paluch, 3. Jacobsen, 4. Bajerski, 27-39.

Pályakarbantartás van, a 11. futam következik.

10. futam: 1. Szatmári, 2. Jabłoński, 3. Stichauer, 4. Paluch jokerezett, végig az utolsó helyen volt, az utolsó körben el is bukott, 24-36.

9. futam: 1. Magosi, 2. Paluch, 3. Bajerski, 4. Cieślewicz, 22-32.

8. futam: 1. Rymel, 2. Rempała, 3. Jacobsen, Cieślewiczet kizárták, 20-28.

7. futam: 1. Paluch, 2. Cieślewicz, 3. Stichauer, 4. Szatmári, 19-23.

6. futam: 1. Magosi, 2. Bajerski, 3. Cieślewicz, 4. Kozdraś, 14-22.

5. futam: 1. Rempała, 2. Rymel, 3. Jabłoński, 4. Vissing, 13-17.

4. futam: 1. Stichauer, 2. Cieślewicz, 3. Jacobsen, 4. Szatmári, 12-12.

3. futam: 1. Jabłoński, 2. Vissing, 3 Bajerszki, Magosi ütközött a start után, de a bíró nem állította meg a futamot, így nem tutdott célba érni, 9-9.

2. futam: 1. Rymel, 2. Rempala, 3. Cieślewicz, 4. Paluch, 4-8.

1. futam: 1. Jacobsen, 2. Stichauer, 3. Tabaka, Musielakot kizárták szalagérintésért, 3-3.

16:55: Zuhog az eső Lengyelországban, a 17 órás kezdési időpont jócskán csúszik. Kérdéses, hogy mikor rajtolhat el a mezőny.