haon-sportoldal

2010.09.26. 19:50

Téglás továbbra is veretlen

<p>Ha kíváncsi, milyen eredmények születtek a mai napon a megye I-ben, itt meg tudja nézni.</p>

Hajdúsámson–Nagyhegyes 6–2 (3–1)
150 néző, vezette: Dobi J. (Könnyű Zs., Szabó F. Sz.).

Hajdúsámson: Bíró T. – Csonka K. (Isaszegi Gy.), Munkácsi J., Tömöri L., Fodor T., Halász Z., Kórász B. (Gajdos T.), Czibere B., Szabó G. (Molnár Á.), Kraszny F. (Klein T.), Rása G. (Ádám J.). Edző: Kun Gyula.

Nagyhegyes: Csobán I. (Németh J.) – Vaszilkó A., Bíró T., Csiszár Zs., Suta Cs., Bagoly N., Vincze S., Virág B., Vígh V., Vincze Cs. (Szarvas T.), Butor Cs. (Mezei J.). Edző: Kóródi István. Gól: Czibere B. (3), Kraszny F. (2), Ádám J., illetve Vígh V., Mezei N. Jók: mindenki (a mezőny legjobbja Czibere), illetve senki. Ifi: 2-0.

Kun Gyula: – Gratulálok a csapatomnak, akár nagyobb arányban is nyerhettünk volna.

Kóródi István: – Gratulálok a hazai csapatnak!

Sárrétudvari–Derecske 2–0 (2–0)
150 néző, vezette: Krizbai Zs. (Papp J., Szűcs A.).

Sárrétudvari: Marton A. – Erős Lá., Földesi N., Bende L., Balogh R. (Mezei R.), Horváth I. (Mester L.), Kovács T. (Nyíri Z.), Erős La. (Makai Á.), Dávid T. (Katona I.), Füleki B., Mező A. (Nyíri J.). Edző: Gulyás Gyula.

Derecske: Csekő D. – Tamási S. (Varga Z.), Berán B., Fogarasi I., Kiss L., Csík S., Csizmadia Cs., Fekete S., Csuka Zs., Kiss G., Dorogi Gy. (Sipos R.). Edző: Makleit Tibor. Gól: Bende L., Erős La. Jók: Balogh R., Bende L., Földesi N., Mező A., illetve Csekő D. Ifi: 1-4.

Kiss László: – Nem szeretném megbántani a vendégcsapatot, de ha a mai nap ugyanaz az eredmény születik, mint a múlthéten náluk, egy szót sem szólhattak volna. Rengeteg helyzetünk kimaradt, de lényeg a 3 pont. További sok sikert kívánok a szimpatikus derecskei csapatnak.

Makleit Tibor: – A csapatunk nem bírt el négy hiányzót és két 11-est.

DEAC-Szertár Sportbolt–Ebes 3–2 (2–0)
100 néző, vezette: Muszka Z. (Hajdú G., Eszterhai B.).

DEAC: Tóth F. – Hasilló R. (Sumi L.), Tóth Z., Radványi R., Gulácsi B. (Milbik K.), Sáfár L., Csák Zs. (Dr. Köstner T.), Ifj. Rácsai L., Halász A. (Sóvágó I.), Siklósi Cs. (Katona Z.), Takács Á. Edző: Katona László.

Ebes: Sallai J. – Leiter P., Kiss L., Szatmári J., Boruzs T. (Szabó I.), Bisi L., Papp Z., Kovács P. (Kovács T.), Szabó G., Baranyi B. (Danó N.), Harsányi P. Edző: Bak Attila. Gól: Csák Zs., Hasilló R., Tóth Z., illetve Kovács P., Harsányi P. Jók: Tóth F., illetve Kiss L., Bisi L. Ifi: 4-1.

Katona László: – 25 percig jól játszottunk, azt követően sírt a labda, ha nálunk volt, sírtak a nézők, sírtak a játékosok és én magam is …. majdnem!

Bak Attila: – Nagyon sajnálom, hogy itt hagytunk 3 pontot Debrecenben. Úgy érzem a döntetlen igazságos lett volna. Gratulálok a csapatomnak és további sok sikert kívánok a DEAC-nak.

Téglás–Polgár 7–4 (0–2)
70 néző, vezette: Erdélyi T. (Török Z., Szabó Zs.).

Téglás: Pálóczi I. – Hevesi D. (Popovics J.), Horváth G., Nagy J., Kiss J., Gonda Nagy T. (Tóth P.), Nagy S., Kiss A. (Nagy L.), Fábián Nagy T., Berta T. (Karsai S.), Bánfi Zs. Edző: Kocsis László.

Polgár: Hornyák J. – Domoszlai L. (Polonkay L.), Bene K., Szabó K., Boros R., Antal J., Tóth M., Csorba T. (Halas G.), Dobó V., Jójárt Zs. (Szabó S.), Czimer J. Edző: Papp Zsolt. Gól: Fábián Nagy T. (2), Bánfi Zs. (2), Nagy J., Tóth P., Nagy L., illetve Csorba T. (2), Antal J., Polonkay L. Jók: mindenki, illetve Bene K., Antal J., Boros R., Dobó V., Csorba T. Kiállítás: Nagy L., illetve Boros R. Ifi: 8-2.

Kocsis László: – Nagyszerű ellenfél, kiváló játékvezetés és a 0-3-ról fordító csodálatos csapatom …… ebből csak igazi közönséget szórakoztató magas színvonalú mérkőzés lehet. A nézők nevében köszönjük mindkét csapatnak.

Papp Zsolt: – 60 perc álom után 30 perc rémálom. A karácsony még messze van, de mi gólokat ajándékoztunk a listavezetőnek. Gratulálok a Téglásnak.

Hosszúpályi–Kaba 4–1 (2–1)
100 néző, vezette: Buczkó B. (Krizbai Zs., Erdei I. T.).

Hosszúpályi: Szemes L. (Papp S.) – Lakatos N., Tamás T., Horogh F., Lakatos T., Rózsa T. N., Babotán J., Kecskés J., Patka J., Lakatos J., Lakatos L. Edző: Varga Lajos.

Kaba: Szűcs G. – Rédai N., Kacsándi N., Kiss I., Bernáth K. (Tőzsér A.), Kovács Gy. (Kállai D.), Bagi Sz., Jókai T. (Zsíros G.), Varga Gy. (Devics Á.), Szegi Zs. (Kovács I.), Szabó J. Edző: Kovács István. Gól: Babotán J. (2), Lakatos J., Lakatos L., illetve Kiss I. Jók: mindenki, illetve senki. Ifi: 1-18.

Varga Lajos: – Először is köszönetet mondok a Kabának, hogy lenézték a hazai csapatot és ez lett a vesztük. Köszönetet mondok a csapatnak a mérkőzésen nyújtott hozzáálláshoz, és köszönetet mondok a játékvezetőknek a korrekt játékvezetéshez. További sok sikert kívánok a Kabának, mert úgy gondolom, hogy egy jó csapatot sikerült legyőzni.

Kovács István: – Sajnos a mai mérkőzésen a Hosszúpályi csapata megmutatta, hogy lelkesedéssel és akarással, hogy kell mérkőzést nyerni, ezért gratulálok nekik. Mást csak azért nem akarok nyilatkozni, mert nem akarok megbántani a csapatomból senkit.

Létavértes II.–Pentafrost Nyírmártonfalva SE 3–2 (3–0)
200 néző, vezette: Pap E. (Mező S., Tar J.).

Létavértes II.: Fekete S. – Szabó I. Zs., Kiss I., Papp S., Oláh R., Sveda T., Führer L., Kontor G., Papp Z., Szabó II. Zs. (Bárány P.), Bányai G. (Karászi F.). Edző: Kántor Béla.

Nyírmártonfalva: Rácz G. – Konyári S., Havrilla I., Kiss G. (Nagy D.), Szabó T., Kolompár J., Ternyei Cs. (Piros Z.), Szemán T., Bucskó J., Nánási D. (Szilágyi R.), Bodnár T. Edző: Asztalos János. Gól: Kontor G. (2), Papp Z., illetve Bucskó J. (2). Jók: Kontor G., Papp Z., Szabó Zs., Kiss I., illetve Piros Z., Rácz G., Bucskó J., Szabó T., Kolompár J. Kiállítás: Szilágyi R. Ifi: 2-3.

Kántor Béla: – Egy nagyon jó I. félidő után, sajnos fegyelmezetlenség miatt nehézzé tettük a II. félidőt. A csapatnak még érni kell. Egy korrekt mérkőzésen jó ellenfelet győztünk le. Gratulálok a csapatomnak.

Asztalos János: – Adtunk egy félidőnyi előnyt a Létavértes csapatának, amit tetézett a kiállításunk, így 0-3 után már csak a szépítésre futotta az erőnkből. Gratulálunk Szilágyi Richárdnak a mai teljesítményéhez. A csapatunknak pedig annyit, hogy úgy kell futballozni, mint a II. félidőben.

Nyíradony–Tiszacsege 0–1 (0–0)
50 néző, vezette: Darányi A. (Muszka Z., Kertész F.).

Nyíradony: Kerezsi T. – Szabó T. (Tóth Gy.), Gréz B., Szutor Gy., Keczán L., Takács A., Nagy A. (Terdik L.), Mercs J., Tóth T., Kövér I., Kozma Gy. (Lukács L.). Edző: Orosz János.

Tiszacsege: Nagy Cs. – Ungvári P., Bana I., Monoki A., Burkó Z., Vaszilkó I., Samu T. (Bálega Cs.), Csernik J., Orosz I. (Lakatos F.), Kocsis A., Bodnár I. Edző: Tóth Péter. Gól: Csernik J. Jók: senki, illetve mindenki. Ifi: 1-2.

Orosz János: – Megérdemelt vendéggyőzelem.

Tóth Péter: – Egy gólos mérkőzésen mi rúgtuk azt az egy gólt, ami számunkra három pontot jelentett, örülök a győzelmünknek. Igaz, sok hibával játszottunk, amin megpróbálunk javítani a következő mérkőzéseinken. Sok sikert kívánok a Nyíradonynak.

Báránd–Hajdúnánás 7–1 (2–0)
200 néző, vezette: Nazsa Tamás (Takács I., Butt S.).

Báránd: Katona Cs. – Szatmári Cs., Csegedi A. (Pánti F.), Garamvölgyi P., Balogh J., Vad Zs. (Bakonyi J.), Békési L. (Futó G.), Madar Cs. (Jeney D.), Sándor T., Kerekes Zs. (Bíró R.), Olajos G. (Varga D.). Edző: Sándor Tamás.

Hajdúnánás: Hankószki R. (Ilyés D.) – Tóth M., Andorkó P., Újvári Zs. (Timbusz Zs.), Bagoly J., Békési L., Bacsi Zs., Kántor T., Toronyai L., Széplaki N., Bata K. (Csiszár I.). Edző: Kondora József. Gól: Kerekes Zs. (2), Varga D. (2), Madar Cs., Vad Zs., Szatmári Cs., illetve Kántor T. Jók: mindenki, illetve senki. Kiállítás: Toronyai L. Ifi: 0-2.

Sándor Tamás: – Gondolom, megint a pálya felfüggesztésével volt a probléma.

Quirikó László: – Az I. félidőben istentiszteletet tartottunk, a II. félidőben pedig a játékvezető annyit tévedett a kárunkra, amennyit én még pályafutásom alatt nem láttam. 3-1-nél olyan döntést hozott, hogy még a kollegája is mosolygott rajta. Remélem, ez a csúcs Nazsa sporttársnak, mert szerintem ez a szint is magas neki.