haon-sportoldal

2012.10.28. 19:28

Megye II-es eredmények vasárnapról

Nézze meg, hogy milyen eredmények születtek a Megye II-es bajnokság mérkőzésein vasárnap délután!

Déli-csoport

Szerep-Szentpéterszeg 2–2 (1-2)

100 néző, vezette: Szabó J. (Katona L., Fekete L.)

Szerep: Béres I. – Győri Zs., Mile R., Rácz R., Pál I. (Zagyva Gy.), Mátyás A., Varga A., Tarcsi T., Szabó L., Fegyverneki B., Berde T. Vezetőedző: Mile László.

Szentpéterszeg: Jenei L. – Szűcs P., Varga Zs., Pásztor Zs., Szabó I G. (Erdei Z.), Tamás L., Bácsó A., Flaskai Zs., Balogh B. (Ékes Z.), Szabó II G., Kolompár Zs. (Nagy P.). Vezetőedző: Kártik József. Gól: Tarcsi T., Fegyverneki B., illetve Flaskai Zs., Kolompár Zs.

Jók: Mindenki, illetve Varga Zs., Szűcs P., Pásztor Zs., a mezőny legjobbja: Jenei L. Ifi: 5-1. Kiállítás: Bácsó A.

Mile László: – Kissé túlfűtött hangulatú mérkőzésen igazságos eredmény született. További Sok sikert Szentpéterszeg csapatának!

Kártik József: – Az első félidőben küzdelmes jó iramú kezdés. A végén viszont, ha a játékvezető többet hosszabbít, akkor kikapunk és megfagyunk. Reális döntetlen.

Északi-csoport

Görbeházi KSE–Létavértes SC 97 II. 3–1 (3–0)

50 néző, vezette: Krizbai Zs. (Szűcs A., Jánvári T.)

Görbeháza: Szilágyi K. - Siket Gy., Ronkovics T. (Tímári S.), Kiss G., Varga B., Kiss A. (Tóth P.), Tatár N., Répási Sz., Péntek I. (Varga B.), Hajdu R., Nagy Cs. (Jónás R.). Edző: Szolnoki Attila.

Létavértes: Fekete S. - Papp S., Papp Z., Papp S., Somlyai L., Polgári I. (Kárász F.), Kontor G. (Dancs J.), Mezei L., Horváth Cs., Bora Z., Kovács B. Edző: Kontor Gábor. Gól: Hajdu R. (2), Varga B., illetve Papp Z. Jók: mindenki, illetve senki.

Szolnoki Attila: – Az első félidőben jól játszottunk, gólokat szereztünk. A második játékrészben viszont visszaesett a játékunk, de úgy gondolom, megérdemelten győztünk. Gratulálok a csapatomnak és külön köszönöm a születésnapi ajándékukat!

Kontor Gábor: – A szerencse ma nagyon messze állt tőlünk...

Pentafrost Nyírmártonfalva–Álmosdi Hajdu SE 8–0 (6–0)

100 néző, vezette: Hornyik M. (Dobi J., Eszterhai B.)

Nyírmártonfalva: Káplár F. - Pintye B., Konyári S., Havrilla I., Kiss G., Mike I. (Nagy D.), Grősz B., Jónizs A., Bodnár S., Tóth T. (Szilágyi R.), Busckó J. (Tóth D.). Edző: Molnár Gábor.

Álmosd: Horváth J. (Dorogi G.) - Lakatos S., Horváth S., Horváth J., Mezei S., Balogh K., Fehér L., Boros G. (Mezei B.), Szoboszlai A., Balogh K., Árvai I. Edző: Mezei Béla. Gól: Bucskó J. (2), Tóth T. (2), Grősz B., Jónizs A., Konyári S., Mike I. Jók: Grősz B., Pintye B., Kiss G., illetve Lakatos S., Horváth J. Ifi: 7-0

Molnár Gábor: – Közönségszórakoztató, gólgazdag mérkőzésen megmutatta a csapat, hogy így is lehet futballozni. Gratulálok a csapatomnak!

Mezei Béla: – Újabb vereség.

Komádi-Pocsaj 2–2 (2-0)

100 néző, vezette: Pál G. (Nagy T., Nagy L.)

Komádi: Virányi G. – Varga S., Kirimi P. (Pataki Zs.), Varga L., Farkas J., Trippon Cs., Vass Á., Zima V. (Farkas L.), Tóth L. Nagy I., Fekete L. (Trippon T.). Vezetőedző: Lukács János.

Pocsaj: Rácsai J. – Varga S., Rácz N., Deczki L., Sóvágó S., Rézműves A., Sveda T., Kiss R., Ócs S., Vincze D. (Balogh T.), Lakatos Gy. Vezetőedző: Kiss Imre. Gól: Zima V. (2), illetve Vincze D (2). Jók: Nagy I., Tóth L., illetve mindenki. Ifi: 5-3.

Lukács János: – A mérkőzésen véleményem szerint igazságos döntetlen született. A pocsajiaknak köszönjük a sportszerűségét!

Kiss Imre: – Tizenegy emberrel döntetlenre visszahozni a mérkőzést az első helyezettel szemben nagyon jó eredmény. További sok sikert kívánok a Komádi csapatának!

Nádudvari SE–Nyírábrányi KSE 3–2 (2–1)

50 néző, vezette: Mező S. (Katona D., Szabó F.)

Nádudvar: Kiss A. - Gál S., Silye G., Kiss L., Nagy S., Tóth T. (Dobi T.), Kiss A., Tóth L., Tőzsér T., Rásó P. (Murvai V.) (Molnár B.), Rásó Z. (nagy N.). Edző: Szkupi Tibor.

Nyírábrány: Fekete S. - Takács Gy. (Papp A.), Szabó G., Magyar B., Debreceni K. (Fábián J.), Furó Zs., Tóth Cs., Küzmös Gy., Fecskovics M., Percze R., Zubály K. (Vásárhelyi J.). Edző: Tóth Csaba. Gól: Rásó Z. (2), Tőzsér T., illetve Percze R. (2). Jók: Silye G., Tóth L., Rásó Z., Kiss A., illetve Percze R. Ifi: 5-0.

Szkupi Tibor: – Kitűnő játékvezetés, közepes iramú mérkőzés. A helyzetek alapján megérdemelten nyertünk.

Tóth Csaba: – Hiába játszunk végig mezőnyfölényben, a hazaiak kihasználták a védőink egyéni hibáit, könnyedén rúgtak három gólt. Az ellenfél tizenhatosáig könnyedén, gyorsan jutunk el, ott viszont mintha nem tudnánk hogyan kell a helyzeteket értékesíteni. Ezen sürgősen és jelentősen változtatni kell.

Nyíracsád Petőfi SE–Csontos Ferenc SE Fülöp 6–1 (1–1)

néző, vezette: Tar J. (Vasziliu T., Kertész F.)

Nyíracsád: Milák A. - Orbán L. (Fábián Nagy Z.), Pintye S. (Sisa J.), Antal N. (Árvai Sz.), Dobrai G., Tóth Á., Béres Cs., Balogh T. (Illés R.), Kelemen J. (Maczó A.), Kovács M. (Matil M.). Edző: Patalenszky József.

Fülöp: Szilágyi S. (Popovics D.) - Domoszlai A., Sas G., Sándor R. (Jekk G.), Mezei L., Szabó A. (Usztics I.), Novák T., Halász A., Orbán Z. (Halász A.), Hortobágyi R. (Hamek S.), Ratku T. Edző: Bányai Imre. Gól: Balogh T. (2), Maczó A. (2), Béres Cs., Kelemen J., illetve Novák T. Jók: mindenki, Béres Cs. a mezőny legjobbja, illetve senki. Kiállítva: Usztics I. Ifi: 3-0.

Patalenszky József: – A csapat kezd csapatként működni, a cserék tudnak hozzátenni a játékhoz és ez döntötte el a mérkőzést. Hajrá Acsád!

Bányai Imre: – Egy jó első félidő után bent maradtunk az öltözőben. Egyéni hibákból kaptunk nyolc perc alatt három gólt és a végére teljesen feladtuk a mérkőzést, úgyhogy ezután csak jobb lehet. A játékvezetés - Vasziliu sporttárs kivételével - enyhén szólva nagyon sok kívánnivalót hagyott maga után.