HAON Sziréna

2012.06.16. 11:20

Diplomaosztó ünnepségek a hétvégén Debrecenben

Debrecen - Nézze meg, kik kapnak diplomát a hétvégén Debrecenben!

Debrecen - Nézze meg, kik kapnak diplomát a hétvégén Debrecenben!Diplomaosztó ünnepségek, Debreceni Egyetem, 2012. június 16–17.

A Gyermeknevelési és Felnőttképzési Kar végzős hallgatói

óvodapedagógus szak, nappali tagozat

Angyal Emese Andrea, Bakos Antónia Judit, Biró Andrea, Borsi Noémi Nóra, Botos Zsuzsanna, Brósch Margit, Buga Boglárka, Csikós Fanni, Dániel Andrea Anna, Elek Magdolna, Entersz Imola Regina, Fehér Borbála Ágnes, Fehér Ivett, Fekete Katalin, Hajdu Dóra, Jakab Erzsébet, Kalmár Szabina Katalin, Kelemen Adrienn, Kerekes Nikolett, Kerekes Edit, Kiss Emese Mária, Kiss Enikő, Kiss Erzsébet, Kiss Tímea, Kóródi Edina, Kovács Ildikó, Kovács Dóra, Kujbus Zsófia, Kuki Tünde, Lecza Erzsébet Anett, Lévai Anikó Flóra, Lévai Katalin, Miku Gizella, Molnár Katalin, Molnár Kinga, Nagy Adrienn, Nagy Melinda, Némethi Tímea, Németi Bettina, Németi Noémi Lili, Papp Ágnes, Preku Éva, Sági Daniella, Sárvári Éva, Séllei Bernadett, Szabados Diána, Szabó Zsanett, Szabó Nikolett, Szabó Judit, Székelyhidi Ildikó, Szilágyi Anita, Takács  Edina Zsófia, Tar Adrienn, Tóth Cintia, Tömöri Diána, Turbucz Lilla, Varga Viktória, Várkonyi Sára Imola

óvodapedagógus szak, levelező tagozat

Asztalosné Szűcs Edina, Bányai Tamásné, Benyó Szilvia, Biró-Deák Anett, Blaskó Helga, Borbély Csilla, Csige Istvánné, Deliné Romász Ildikó Andrea, Dobos Írisz Ilona, Dodek János, Éliás Réka Sarolta, Fedor Zoltánné, Gaburáné Kántor Laura, Gebriné Vig Fruzsina, Göncziné Fiák Noémi, Györgyné Fazekas Tünde Mária, Győriné Nagy Valéria, Hegedűs Ágnes, Kalasné Kondás Edina, Kissné Tar Andrea, Kocserháné Fodor Ágnes, Ládi Judit, Lakatos Attiláné, Lakatos Enikő, Málik Lászlóné, Marczi Gyöngyi, Molnárné Lintényi Emőke, Mosek Ildikó, Nagy Nikoletta, Nagy Tünde, Perecsényiné Kiss Renáta, Pető Ildikó, Polonkai Edina, Szabó Enikő, Szabó Olivérné, Szabó Rita, Szűcs Viktória, Tompa Józsefné, Vadai Mónika, Váradiné Ferencz Veronika, Vatai Eszter Zsuzsa

andragógia szak, nappali tagozat

Bakti Zsaklin Adrienn, Bíró Boglárka, Bodai Nóra, Dobó Edit, Győr Franciska, Hódos Dóra, Jablonkai Henrietta, Juhász Mihály, Kerekes Henrik, Makszim Csilla Mária, Plés Judit, Szabó Diána, Zsombó Judit

andragógia szak, levelező tagozat

Ádám Róbert, Berta István, Czeglédi Imre, Demeter Adrienn, Dér Ilona Jolán, dr. Bognárné Csete Nikoletta, Elek Attila, Erdősné Nagy Margit Andrea, Fábián Katalin Zsuzsanna, Fábiánné Marczi Edina, Földesiné Szilágyi Alíz Szilvia, Huszti Judit, Juhász Renáta, Kádár Judit, Katona Gergő, Katona Marianna, Kondorné Csige Angéla, Kovács János, Kőszegi Éva Boglárka, Lázár István, Lenkey Judit, Maczkó Tamás, Mátyás Gábor, Mercs Katalin, Miskolczi Erika, Molnár János, Molnár Judit, Molnárné Turbula Enikő, Nagy Krisztián, Nagy Péter, Nagy Valéria, Pálfi Nóra, Papp Gyula Norbert, Rostás Viktória, Szabó Edina, Szegediné Kovács Mária Magdolna, Szekeres Istvánné, Szemán Tiborné, Szilágyi Dóra, Takács Katalin, Tar Levente, Tóth András, Török Anett Zsanett, Zubály Bertalan

csecsemő- és kisgyermeknevelő szak, levelező tagozat

Cserhalminé Fórián Judit, Dancza Istvánné, Hegedűs Ágnes, Hegóczki Szilvia, Iklódi Katalin, Iványi Enikő, Kiss Márta, Palkovics Józsefné, Rácz Anikó, Sándor Zsuzsanna, Schreindorferné Sárközi Valéria, Sebestyén Erika

szociálpedagógia szak,

nappali tagozat

Balázs Ilona, Oláh Xénia Beatrix

szociálpedagógia szak, levelező tagozat

Agyagos Zsoltné, Bodolainé Kosztra Katalin Erzsébet, Borsodi Réka, Kocsisné Pósán Anita, Pogányné Farkas Renáta, Vékony István

emberierőforrás-tanácsadó MA szak, levelező tagozat

Bakai Réka, Béke Lajos, Berkes Laura, Berki Tímea, Biróné Fekete Magdolna, Bodnár Zsuzsa, Borbély Hajnalka, Böszörményi Diána, Budai Tünde Zsuzsanna, Czentyéné Kerti Judit, Csákné Mészáros Anita, Csoknyay Lilla, Elekné Hajdu Helga, Gaál Tamás, Gajdán Katalin Erzsébet, Gulybán Gabriella, Harangi Gyula Jánosné, Horváth Mária, Horváthné Espák Beatrix, Huszti Elek, Hüse Katalin, Juhász Linda, Kálmán Edit Tünde, Kathi Pálné, Kati Nóra, Kiss Éva, Kiss-Berki Anita, Kissné Soós Edit Erika, Kordásné Kunkli Nóra, Kovács Gabriella, Kovácsné Pásztor Zsuzsanna, Kristóf Ibolya, Kulcsár Enikő, Kulcsárné Kecskés Éva Anikó, Kurdits Mónika, Kuti Péter, Madzig István, Matyasovszki Mónika, Mercs Enikő Margit, Mohr Ágnes Ileana, Molnár Szabolcs, Molnár Ferenc, Molnárné Palotai Marianna Beatrix, Nyéki Tibor, Nyékiné Katona Hedvig, Opra Anita, Ötvös Tamás, Paulik Anikó, Pénzes Balázs, Reményi-Kelemen Anita, Rusin Tamara Éva, Sándor Tímea, Sepsiné Fejes Zsófia, Szabó Henriett, Széles-Preg Erika, Szilágyi Jánosné, Szilágyi Adrienn, Szőke Judit, Takács Renáta, Takács István, Tatár Kinga, Tornyi Tímea Mariann, Vámosi Katalin, Vargáné Kiss Ildikó, Vári Anita, Vidéki Éva, Urbánné Katona Márta, Zékány Erzsébet

pedagógus szakvizsga szakirányú továbbképzési szak

differenciáló, fejlesztő pedagógiai ismeretek kiemelt tanulmányterület

Czifra Edit, Csimbók Zsoltné, Feketéné Üveges Enikő, Ferencziné Majoros Edit, Helgert Lászlóné, Hodossi Andrea, Kardos Andrásné, Kiss Andrásné, Kocsis Leila, Kovács Orsolya, Kövérné Erdős Éva, Kropogné Kiss Zsuzsanna, Leányvári Attiláné, Lőkös Zoltán, Lukács Adél, Mártháné Tóth Bernadett, Méhész Balázs, Molnárné Magyar Krisztina, Mosolygóné Kósza Zsuzsanna, Nagy Jánosné, Nagy Zoltánné, Némethné Nagy Edit, Orosz Tamásné, Pohubiné Szatmári Beatrix, Polonkainé Szabó Marianna, Skultéti Ilona, Somlyainé Tóth Tímea, Szabóné Kiss Julianna, Tisza Gáborné, Tóth Jánosné, Veisz Jánosné

gyermek-, ifjúság- és családvédelem pedagógiája kiemelt tanulmányterület

Bagi Anna, Bagoly Istvánné, Bodóné Oláh Krisztina, Gajdánné Kövér Judit, Galiné Selyem Melinda, Herczku Jánosné, Hubai Levente, Hufnágelné Bán Irén, Jónás Béla, Kozsupné Salánki Ildikó, Lipéczné Szabó Erika, Szabó Mária, Szemerédyné Baksa Zsuzsanna, Szűcs Annamária

kommunikáció és beszédfejlesztő pedagógia kiemelt tanulmányterület

Biró Mónika, Csatáriné Péter Éva, Dobos Krisztina, Donáthné Veres Judit, dr. Hevessyné Husi Angéla, Fazekas Réka, Fodor Renáta, Kolozsváriné Pálfi Ildikó, Lénártné Grásl Mária, Soós Csilla, Szombati Nóra, Vértessyné Agárdi Anikó, Vitális Ildikó

fejlesztőpedagógus szakirányú továbbképzési szak

Andu Kosztyu Zsuzsanna, Balczóné Sinkó Mónika, Bárány Attiláné, Baranyai Lajosné, Baranyi-Fazekas Erika, Baráz Rita, Bartos Józsefné, Bencze Rita, Béres Eszter, Bíró Zoltánné, Bogdány Szilvia, Czibula Pál, Dajkáné Szűk Beáta, Dakos-Szabadka Barbara, Danyi Dóra Tímea, Deák Krisztina, Dobiné Török Éva, Dochányos Renáta, Forgács Mária, Győriné Mokrán Ilona, Hadi Anikó, Hajdu Kinga Ibolya, Hegyesiné Filep Mária, Juhász Gabriella, Kelemen Tímea, Kerékgyártóné Papp Edit, Királyné Csanádi Gabriella, Kiss Gabriella, Kozmáné Dudás Éva, Lázi Barbara, Lőrincz Mariann, Majoros Angelika, Majorosné Farkasa Enikő, Majorosné Jakab Renáta, Müllerné Makádi Hajnalka, Nagy Zita, Polyák Csilla, Pumpné Bíró Ágnes, Szabó Gizella, Szabó Zoltán, Szabóné Németh Beatrix, Szatlóczkyné Alexa Edina, Szántó Sándor, Szilágyi Anita, Szilágyi Lászlóné, Szirákné Csapó Ágnes, Szopkó-Halász Emese, Szűcs Tiborné, Tóth Anita, Vajtai-Katona Adrienn, Várady Ildikó, Vidáné Czövek Cecília, Vincze Zsoltné

kiegészítő fejlesztőpedagógus szakirányú továbbképzési szak

Atucsákné Fehér Ibolya Mária, Bartók-Varga Anikó, Bozóki Edit Etelka, Dufla Marianna, Fábián Jánosné, Fodorné Sütő Judit, Gálné Almási Beáta, Kovácsné Pálfi Zsuzsanna, Környeiné Hermann Ágnes, Krajnyák Anita, Lipóczi Tamásné, Madarné Pistár Nóra, Magyariné Mogyorós Emőke, Mikené Kutás Tünde, Molnár Erzsébet, Nyári Rudolfné, Oláhné Terjék Erzsébet, Orosz Istvánné, Petőné Honvári Jolán, Piroskáné Borbély Mária, Risiné Derzsényi Beáta, Ruzsa Lászlóné, Szemánné Marján Katalin, Tölgyfa Lászlóné, Zimberné Kmety Ilona, Zsiros Györgyné

család- és gyermekvédelem szakos pedagógus szakirányú továbbképzési szak

Farkas Georgina, Haux Attila, Hernyákné Takács judit, Krállné Kádas Éva, Lakatos Miklósné, Pável Krisztina, Somodi-Hornyák Erika, Szabó Margit, Szaláncziné Szebellédi Anikó, Tóthné Rivnyák Judit

csecsemő- és gyermeknevelő-gondozó felsőfokú szakképzés, nappali tagozat

Bencsik Edit, Biró Ilona, Budai Dóra, Cseke Anita, Debreceni Angéla, Dombi Tímea, Hevesi Anett, Ilyés Anita, Kaprinyák Ivett, Karnik Szabina, Kiss Erika, Kiss Mária, Németh Csilla, Szabó Cintia, Szögedi Adrienn, Szücs Adrienn, Szücs Brigitta, Török Bernadett Kinga, Veres Andrea

csecsemő- és gyermeknevelő-gondozó felsőfokú szakképzés, levelező tagozat

Csiszár-Tóth Erika, Dobosné Erdei Erzsébet, dr. Kocsárné Erdei Viktória, Horváth Éva, Kaszásné Dobos Diána Ibolya, Kovácsné Juhász Teodóra, Márkus Rubina, Miklósváry Andrásné, Munkácsi Valéria, Nagy Mónika, Nagyné Dézsi Erika, Pásztor Marina, Piczilné Bari Zsuzsanna, Sarádi Enikő, Sárvári Éva, Seres Imréné, Sőrésné Szabadhelyi Diána, Szücs Katalin, Tarr Ildikó, Tóbiás Gabriella Ágnes, Varga Judit, Volszky-Kovács Ágota

Általános Orvostudományi Kar,

osztott képzéseken oklevelet kapnak

molekuláris biológia MSc

Balog Zsanett, Baróti Nóra Sarolta, Béke Gabriella, Gazda Lívia Diána, Gulyás Zsanett, Horváth Dániel, Kalló Gergő, Kiscsatári Laura, Kocsis Beatrix, Kovács Adrienn, Lelesz Beáta, Murnyák Balázs, Nagy Csilla Terézia, Nagy Lilla Nikoletta, Oláh Brigitta, Patai Zoltán, Pataki Emese, Pecérkeová Marianna, Péter Margit, Petrényi Katalin, Pohóczky Krisztina, Salánki Rita Zsanett, Sós Katalin Eszter, Szakács Levente Péter, Sziszkosz Nikolett, Tándor Ildikó Fruzsina, Tarapcsák Szabolcs, Ujházi Boglárka, Valkó Zsuzsanna

táplálkozástudományi MSc

Barta Anikó, Debreceni Virág, Gerzsenyi Judit, Nagy Bernadett Anna, Nagy Kinga Szilvia, Pardi Judit, Szanics Renáta, Vincze Ferenc

orvosi laboratóriumi és képalkotó diagnosztikai analitikus alapképzés, nappali tagozat

Bojcsuk Dóra, Csizmarik Anita, Deák Eszter Anikó, Demeter Katalin, Erdős Edina, Gottfried Ágnes, Haraszti Mirtill Zita, Kókai Éva, Komáromi Péter, Kondor István, Kovács Nóra, Kriston Ágnes, Kukuts Kornél, Kun Mária, Kürti G.-Szabó Enikő, Lakatos Szilvia, Lukács Andrea, Mészáros Judit, Mező Blanka, Mocsáry Mónika, Nagy Annamária, Nagy Magdolna, Nagymihály Richárd Márk, Oláh Enikő, Oszlánszki Attila, Pásztor Zsuzsa Panni, Pócs Rita, Rácz Enikő, Sógor Viktória, Takács Beáta, Tóth Tímea, Uhrinyi Ödön Márk, Ur Gergő, Veres Gergő, Veres Katalin Beáta, Zolcsák Bernadett, Zvolenszki Angéla

orvosi laboratóriumi és képalkotó diagnosztikai analitikus alapképzés, levelező tagozat

Dénesné Magyar Angelika Olívia, Dzsudzsák Erika, Fridrich Edit, Galbicsek Eszter, Horváth Csilla, Kulcsár-Jakab Éva, Kurai István Tibor, Vargáné Budai Erika

angol szakfordító továbbképzés

Dr. Balogh Edina, dr. Daróczi Borbála, dr. Kardos László, dr. Kokovay Tamás, dr. Kovács Kitti Bernadett, Makai Dóra, dr. Máté Julianna Magdolna, Ratku Balázs, dr. Spisák Nóra, Szalóki Gábor, dr. Zsíros Noémi

Debreceni Egyetem - Zeneművészeti kar

Diplomát kapnak

okleveles zongoraművész MA, okleveles zeneművész-tanár (zongora)

Almási Kitti

zeneteoretikus BA

Amano Seri

zenekar- és kórusvezető előadóművész BA

Arany Judit

okleveles trombitatanár MA

Babics Péter

klasszikus gitár előadóművész BA

Bálint Gábor

klasszikus fagott, furulya előadóművész BA

Barta Andrea

klasszikus zongora előadóművész BA

Bergl Noémi

okleveles oboaművész, -tanár, egyetemi

Bernáth Balázs

klasszikus hegedű előadóművész BA

Boross Mária

okleveles ütőhangszertatanár BA

Budai Krisztián

okleveles egyházzene-tanár MA

Bűdi Katinka

klasszikus ütőhangszeres előadóművész BA

Csige Attila

klasszikus zongora előadóművész BA

Dékány Dóra

okleveles klarinétművész MA

Derecskei Zsolt

klasszikus ütőhangszeres előadóművész BA

Domoki Soma

okleveles zongoratanár MA

Dulichár Gábor

klasszikus fagott előadóművész BA

Dúzs Gabriella

klasszikus hegedű előadóművész BA

Farkas Csilla

klasszikus zongora előadóművész BA

Farkas Szilvia

klasszikus trombita előadóművész BA

Flender Gábor

okleveles zeneismeret-tanár MA

Gyöngyössy Boglárka

okleveles zeneismeret-tanár MA

Héjja Bella

okleveles klarinétművész, okleveles zeneművész-tanár (klarinét) MA

Herceg Attila

okleveles szaxofontanár MA

Jakab János

okleveles zongoratanár MA

Jakab Lászlóné

okleveles zongoratanár MA

Karsai Gabriella

klasszikus gitár előadóművész

(szakirányú)

Kemenczky klára

okleveles oratórium-, és dalénekművész MA

Kéringer László

klasszikus zongora előadóművész (szakirányú)

Kocsis Anna

okleveles kürttanár MA

Kondor Zsuzsa

okleveles zongorművész MA

Kovács Bernadett

klasszikus harsona előadóművész BA

Krasznai Mariann

klasszikus gordonka előadóművész BA

Lachegyi Anna

klasszikus zongora előadóművész BA

Lajtos Anna

klasszikus zongora előadóművész BA; zenei asszisztens BA

László Hajnalka

okleveles fúvószenekari karnagyművész MA

Major András

klasszikus hegedű előadóművész BA

Márta Júlia

okleveles gitártanár MA

Martins Carlos

okleveles szaxofontanár MA

Mayer László

klasszikus zongora előadóművész MA

Mihály Renáta

klasszikus szaxofon előadóművész BA

Mohl Andrea

klasszikus furulya előadóművész BA

Molnár Andrea

okleveles oboaművész MA

Molnár Eszter

okleveles klarinétművész MA

Molnár Ildikó

okleveles fúvószenekari karnagyművész MA

Molnár János

okleveles kürtművész MA; okleveles zeneművész-tanár (kürt) MA

Nagy Bálint

okleveles énektanár MA

Nagy Erzsébet

okleveles ütőhangszertanár MA

Nagy Nándor Dániel

okleveles tubatanár MA

Nagy Nándor Gábor

egyházzene-kórusvezető előadóművész BA

Náray Máté

klasszikus trombita előadóművész BA

Némethy András

okleveles operaének-művész MA

Novák János

zenei asszisztens BA

Nyíri Dorottya

okleveles zeneművész-tanár (gitár) MA

Óváry Zoltán

okleveles orgonatanár MA

Pásztorné Grúber Zsuzsa

okleveles gitártanár MA

Petik Ákos

okleveles énektanár MA

Potornainé Telenkó Tünde

okleveles orgonatanár MA; okleveles zongoratanár MA

Rózsár Brigitta

zeneteoretikus BA

Ruha Arnold

okleveles hegedűtanár MA

Schild Evelin

klasszikus kürt előadóművész (szakirányú)

Solymosi Attila

klasszikus zongora előadóművész BA

Szabó Miklós

klasszikus gitár előadóművész (szakirányú)

Szekrényesy Béla

okleveles gitáművész MA; okleveles zeneművész-tanár (gitár) MA

Tari Szabolcs

klasszikus furulya előadóművész (szakirányú)

Tóth Dániel

klasszikus oboa előadóművész BA

Tóth Nikolett

okleveles zongoratanár MA

Tóth Réka

okleveles fuvolaművész MA

Tóth Rita

okleveles kürttanár MA

Vágó János

klasszikus fuvola előadóművész BA

Vajas Emőke

zenekar- és kórusvezető előadóművész BA

Valkai Dávid

klasszikus zongora előadóművész BA

Ványi Tamara

okleveles ütőhangszertanár MA

Varga Ákos

klasszikus furulya előadóművész (szakirányú)

Verebélyi-Somogyi Gyula

mélyhegedűtanár, kamaraművész (főiskola)

Vernes Árpád

klasszikus zongora előadóművész BA

Zádor Mariann

okleveles zongoratanár MA

Zbiskó Ágnes

A végzett hallgatók, oklevelet szerzők névsorait a Debreceni Egyetem bocsátotta a Napló rendelkezésére.

Ezek is érdekelhetik