Helyi közélet

2017.05.28. 19:08

Ütésálló gumiszőnyeget kapott az ovi

Nyírmada - A Nyírmadai Napsugár Óvodában május végén vidám családi napra hívtuk a város apraját-nagyját.

Nyírmada - A Nyírmadai Napsugár Óvodában május végén vidám családi napra hívtuk a város apraját-nagyját.

A gyermeknap apropója mellett más okunk is volt az ünneplésre: a „Carbon Black Kft.” 220 m2 ütésálló gumiszőnyeget adományozott óvodánk udvari játékai (hinták, libikókák, mászókák) alá. Ezúton is köszönjük Pénzes Ilona és Balogh István tulajdonosoknak ezt a magas szintű támogatást, mellyel hozzájárultak ahhoz, hogy óvodásaink biztonságosan és balesetmentesen használhassák udvari játékainkat. Az átadásnál a céget Győri Gábor és Zékány András képviselték.

Az egész délelőtt tartalmas szórakozást nyújtott mindenki számára: fellépett mazsorett- és néptánc csoportunk, a mozogni vágyók zenés Manó-tornán vehettek részt, s a nagydobosi óvoda „Csillagszem” tánccsoportjának műsorát is megnézhettük. A gyerekeknek nagy-nagy élmény volt, mikor szirénázva megérkezett a rendőr- és a tűzoltókocsi: beleülhettek, közelről megcsodálhatták az autókat, s rajongva hallgatták az egyenruhás „bácsikat”.

A délelőtt folyamán a gyerekek különböző állomásokon tehették próbára ügyességüket, bátorságukat: gyöngyöt fűzhettek, lufit fújhattak, horgászos játékkal pecázhattak, versenyezhettek sorversenyekben, célbadobásban, s arcfestést is kérhettek. Természetesen mindenhol jutalompontokat gyűjthettek s a végén mindenkinek járt a megérdemelt csoki, ivólé. Mindezek mellett a CEDEK Szeretetszolgálat játékokat, gyerekruhákat, édességet adományozott óvodánk gyermekeinek.

Öröm volt nézni a vidám és csillogó gyermekszemeket: emlékezetes gyermeknap – családi nap volt!

- Rebák Tiborné, óvodapedagógus -

Hírlevél feliratkozás
Ne maradjon le a szon.hu legfontosabb híreiről! Adja meg a nevét és az e-mail-címét, és mi naponta elküldjük Önnek a legfontosabb híreinket!

Ezek is érdekelhetik

Hírlevél feliratkozás
Ne maradjon le a szon.hu legfontosabb híreiről! Adja meg a nevét és az e-mail-címét, és mi naponta elküldjük Önnek a legfontosabb híreinket!

Rovatunkból ajánljuk

További hírek a témában