Kisvárda hírei

2014.04.11. 18:16

Lelkipásztori beiktatás Kisvárdán

Kisvárda – Április 13–án, virágvasárnap a Kisvárdai Református Egyházközség presbitériuma, 15 órakor ünnepi istentisztelet keretében rendezi meg a Nagytiszteletű Százvai László lelkipásztori beiktatását.

Kisvárda – Április 13–án, virágvasárnap a Kisvárdai Református Egyházközség presbitériuma, 15 órakor ünnepi istentisztelet keretében rendezi meg a Nagytiszteletű Százvai László lelkipásztori beiktatását.

Igét hirdet és a beiktatás szolgálatát a Szabolcs–Beregi Református Egyház esperese, a Nagytiszteletű Csegei István végzi.

Vincze Péter

Ezek is érdekelhetik

Hírlevél feliratkozás
Ne maradjon le a szon.hu legfontosabb híreiről! Adja meg a nevét és az e-mail-címét, és mi naponta elküldjük Önnek a legfontosabb híreinket!