Nyíregyháza hírei

2013.03.18. 15:07

Nem közterületi volt a dögei fagyhalál

Döge - Az OMSZ-től kapott tájékoztatásra hivatkozva írtuk meg, hogy „Ketten fagytak meg közterületen”. Erre reagált dr. Nagy Péter polgármester:

Döge - Az OMSZ-től kapott tájékoztatásra hivatkozva írtuk meg, hogy „Ketten fagytak meg közterületen”. Erre reagált dr. Nagy Péter polgármester: „Községünkben valóban történt egy sajnálatos haláleset, azonban – az elhunyt hozzátartozójának tájékoztatása szerint – az elhunyt saját ingatlanának belső udvarán halt meg, a haláleset valószínűsíthető oka pedig epilepsziás roham volt. Községünkben önkormányzati dolgozók, önkéntesek, közfoglalkoztatottak, polgárőrök nagy számban dolgoztak a hétvége során a kialakult helyzetek elhárításán, és a lakosok is fokozott figyelmet fordítottak egymásra. Ennek eredményeként mindezidáig sikerült egy hasonló súlyos tragédiát elkerülni”.

KM

Ezek is érdekelhetik