2014.03.07. 18:46

Fiatal focisták fekete pénteke két pofonnal

Nyíregyháza - A kiemelt utánpótlás bajnokságban pénteken hazai pályán mérkőztek a Bozsik Akadémia focicsapatai.

Nyíregyháza - A kiemelt utánpótlás bajnokságban pénteken hazai pályán mérkőztek a Bozsik Akadémia focicsapatai. Az U 21-esek a tabella élén várhatták a kispestieket, akik ősszel 3–0-ra nyertek. Sajnos nem sikerült visszavágás, mert a vendégek magabiztosan szerezték meg a három pontot. Már az első félidőben vezettek 2–0-ra, ráadásul az 53. percben Félegyházi Viktor, a hazaiak kapusa piros lapot kapott, a megfogyatkozott Bozsik hálója pedig még háromszor rezdült, így alakult ki az 5–0-ás vendégsiker.

A fiatalabbak, az U 17-esek a Városi Stadion műfüvén szerepeltek, sajnos hasonlóan sikertelenül. Az első félidőben már 1–0-ra vezetett a Honvéd-Magyar Futball Akadémia, ugyan a hazaik 0–2 után Szőllősi Dániel révén szépítettek, ám az utolsó előtti percben a vendégek egy újabb találattal bebiztosították győzelmüket.