2016.03.06. 14:12

Matinéidőben arattak sima győzelmet

Nyíregyháza - A Nyíregyházi Kosársuli Szolnokon lépett pályára az amatőr női kosárlabdázók NB I-es bajnokságában.

Magabiztosan nyerte a vasárnapi matinémeccset a Nyíregyházi Kosársuli. Az amatőr női NB I-es csapat Szolnokon lépett pályára, és már az első negyedben tekintélyes előnyhöz jutott, 6–5-ös vezetése után a játékrész hátralévő részében már pontot sem kapott. A harmadik negyedben is mindössze öt pontot engedélyezett ellenfelének az NYKS, amely bevetette mindkét visszatérő játékosát, Fazekas Katalint és Kiss Gabriellát. A hajrában elérte a harminc pontot is a különbség (35–65), és végül 29-cel nyerték meg a mérkőzést a vendégek.