2016.11.01. 16:42

Piros lapból nem volt hiány – négy kiállítás Csekén

Szabolcs-Szatmár-Bereg - Két korábban elhalasztott mérkőzést pótoltak a labdarúgó megyei II. osztály Kelet-Magyarország-csoportban.

Kelet-Magyarország-csoport, a 9. fordulóból elhalasztott mérkőzés

Beregdaróc–Szatmárcseke 3–0 (1–0)

Beregdaróc, 50 néző, v.: Hegedűs Cs.

Beregdaróc: Varga G. – Lukovics J. (Danó Zs.), Veress R., Szász K., D. Pethe K. (Rózsa D.), Kokas A. (Lukovics M.), Szlifka (Varga T.), Kosztel D., Lakatos A. (Lucsia), Kovtun, Simon R. Edző: Baracsi Endre.

Szatmárcseke: Bőnyei B. – Kóczé G., Bakó G. (Horváth R., Bozsányi F.), Bakó K., Mándi Z., Mándi Zs., Viscsák, Vajda A., Varga Z., Bozsányi L., Magula M. Edző: Hadadi Ferenc.

Gól: Kosztel D., Lakatos A., Szlifka. Kiállítva: Veress R. (49. perc), illetve Vajda A. (53 perc.), Mándi Zs. (63. perc), Mándi Z. (89. perc). Ifi: 4-1.

Baracsi Endre: – Sikerült átlendülni a holtponton, ami nagyon fontos volt már háromszázharminc perc gólcsend után. Mély gödörben voltunk, de mindig van kivezető út, amire remélem, most sikerült hosszú távon rálépnünk. Nagyon szikrázó meccset vívtunk a remek Szatmárcseke ellen, a derbi lényegében átment kártya partivá, amelyből végül is mi jöttünk ki jól.

Hadadi Ferenc: – Lehet, hogy a jövőre már el sem jövünk Darócra, mert itt még soha nem szereztünk pontot, de ma nem csak mi voltunk ebben a hibásak...

A 2. fordulóból elhalasztott mérkőzés

Kölcse–Mérk-Vállaj 2–0 (1–0)

Kölcse, 80 néző, v.: Rajzinger I.

Kölcse: Ludnanszki – Sira T., Botos Á., Zavanyi B., Sztáraszta F., Botos V., Kövesligeti L., Szkunzjak, Nádadi Gy., Varga F., Tóth K. Edző: Simon Csaba.

Mérk-Vállaj: Boros V. – Rosu, Szabó I., Bozsányi S., Bálint M. (Sarbau), Rostás L. (Fülöp Zs.), Mos, Lakatos J., Osváth Z., Petrohai Gy., Szimuly Gergő (Rostás K.). Edző: Szimuly Gábor.

Gól: Szkunzjak (11-esből), Kövesligeti L. Kiállítva: Bozsányi S. (89. perc). Ifi: 4–3.

Simon Csaba: – Gratulálok a fiúknak, hogy ennyi játékos hiányát lelkesen, fegyelmezett futballal sikerült pótolni. Hajrá, így tovább! Akik megígérték és nem jöttek el, ezt nagyon nem díjazom.

Szimuly Gábor: – Élvezetes, küzdelmes mérkőzésen, amihez partner volt a játékvezetői hármas, a hazaiak betaláltak, mi a kihagyhatatlant is kihagytuk.