2017.03.19. 18:17

"Végre megérkezett a TAO-ból megrendelt kínai játékoselemző programunk"

Szabolcs-Szatmár-Bereg - A labdarúgó megyei II. osztály Nyírerdő-csoport 19. fordulójának mérkőzéseit rendezték a hét végén.

Dombrád–Demecser 3–3 (1–0)

Dombrád, 150 néző, v.: Pethő P.

Dombrád: Csáki T. – Derceni B. (Ács G.), Géczi I., Balogh T., Dávid R., Borbély L. (Szabó K.), Nagy M., Puskás Á., Balla K., Huszti P., Tóth Á. (Nagy Á.). Edző: Kató István.

Demecser: Fintor S. (Kiss R.) – Bacskai A. (Kocsis Z.), Kriser Sz. (Kantár K.), Fabu R., Erőss P., Gombkötő S., Hajnal A., Kiss M., Dankó G., Molnár A. (Hudák N.), Minyin. Játékos-edző: Gombkötő Sándor.

Gól: Borbély L., Nagy M., Ács G., illetve Minyin, Dankó G., Kocsis Z. Kiállítva: Dankó G. (88. perc). Ifi: 0–4.

Kató István: – Háromgólos előnyünket elszórakoztuk, a kilencvenharmadik percben pedig ellenfelünk büntetett.

Gombkötő Sándor: – A három három a hazaiakra nézve hízelgő. Az én csapatomat nem cserélném el senkiével, emellett köszönöm a fiúknak a névnapi ajándékot és hálásak vagyunk Gégény Sanyóéknak a meccs utáni vendéglátásért.

Pátroha–Ajak 1–0 (1–0)

Gégény, 200 néző, v.: Király A.

Pátroha: Szabó A. – Ujj Gy., Pataki G., Balogh I., Borku T., Molnár V. (Mozga Gy.), Orgován Gy., Szitai R., Ballai Z., Csépke M., Boda R. Játékos-edző: Lelt József.

Ajak: Makai Cs. – Sütő N., Lábas P., Haga J. (Iski D.), Iski T., Takács J., Magyar D., Folytán Z., Molnár B., Markos J., Szuromi L. Edző: Csoma Dezső.

Gól: Boda R. Ifi: 2–3.

Lelt József: – Csapatom erejét mutatja, hogy ha nem is jó játékkal, de hozta a kötelezőt. Örülök neki, hogy történelmet írtunk, mert már most három meccs után több pontunk van, mint az elmúlt fél szezonban.

Csoma Dezső: – Úgy gondolom, hogy a látottak alapján nem érdemeltünk vereséget. Végigtámadtuk a második félidőt, de képtelenek voltunk gólt rúgni. Az első játékrészben a három büntetőgyanús szituációból legalább egy tizenegyest megérdemeltünk volna. Nem tegnap kezdtem ezt a szakmát, de számomra érthetetlen, hogy egy darab labdával játszottuk végig a meccset. Boldog névnapot kívánok Lelt Józsinak!

Újdombrád–Tiszakanyár 0–2 (0–1)

Újdombrád, 200 néző, v.: Losonczki F.

Újdombrád: Kmetz T. – Farkas A., Lábas D. (Geri K.), Kernács János, Komlósi T. (Lakatos Z.), Nagy R., Bagin S., Hajdu L., Koi B. (Laskai T.), Szőlősi L., Kőrösi A. Edző: Szőlősi Lóránd.

Tiszakanyár: Kanyári G. – Molnár Zs., Csáki R., Balla J. (Molnár P.), Vicickó L., Illés A., Nagy Á., Tóth N. (Végső Sz.), Jánvári D., Rézinger B. (Végső Á.), Dobrai D. (Maklári Á.). Játékos-edző: Csáki Róbert.

Gól: Balla J., Csáki R. Ifi: 0–4.

Szőllősi Lóránd: – Sajnos két pontrúgást nem tudtunk kivédekezni, így megint vereséget szenvedtünk. Bodnár József szponzorunknak köszönjük az új mezeket, és boldog névnapot kívánunk neki. Gratulálok ellenfelünknek, további sok sikert kívánok nekik.

Csáki Róbert: – Magabiztos játékkal, megérdemelt győzelmet arattunk, melyet szeretnénk felajánlani szertárosunk, Lakatos Kálmán gyógyulására. Várunk vissza „öreg”!

Nyírmada–Fényeslitke 0–4 (0–1)

Nyírmada, 100 néző, v.: Major O.

Nyírmada: Papp G. – Jurkinya M., Lakatos L. (Járomcsák G.), Danku A., Horváth J., Szikszai A., Járomcsák G., Dancs I. (Kiss G.), Mátyus Cs., Kozma A., Balogh A. Játékos-edző: Szőke István.

Fényeslitke: Márta J. – Nagy M., Kázsmér L., Fodor G., Balogh K., Sárkány G., Lovas I. (Sáreczki F.), Miskolczi Á., Bakó G. (Szilágyi G.), Pólyán I., Kovács A. (Fodor Cs.). Játékos-edző: Sárkány Gábor.

Gól: Pólyán I. 2, Lovas I. (11-esből), Kovács A. Ifi: 2–2.

Szőke István: – A második félidő játéka alapján megérdemelten nyert a vendégcsapat.

Mártha Ferenc vezetőségi tag: – Gratulálok minden egyes játékosunknak, magabiztos játékkal akár még fölényesebb győzelmet is arathattunk volna. A csapat ezt a győzelmet Márta József kapusunk névnapjára ajánlja fel.

Tiszaszentmárton–Nyírkarász 2–3 (1–1)

Tiszaszentmárton, 120 néző, v.: Híres T.

Tiszaszentmárton: Mészáros T. – Iván S., Farkas T., Jónás Krisztián, Iván V., Koszta Z. (Berecz B.), Balogh R., Jónás A., Jónás Kálmán, Bulitka L. (Kakas K.), Bodnár M. (Balogh K.). Edző: Golyán Gergő.

Nyírkarász: Borkó J. – Liptai A., Rákóczi L., Liptai D., Horváth G., Kovács L., Bandor J., Jávor P., Tóth B. (Király J.), Tóth T. (Csuka Gy.), Varga J. (Kasza R.). Edző: Dudás Zoltán.

Gól: Bulitka L., Jónás Kálmán, illetve Varga J. 3. Ifi: 0–6.

Golyán Gergő: – Jó mérkőzésen, nem vitatom el az ellenfél érdemeit, de kis szerencsével egy pontot azért megérdemeltünk volna. Ez a helyes út!

Dudás Zoltán: – Az első félidőben megízleltük a hazaiak lelkes játékát, a másodikban már úgy játszottunk, ahogy én azt elvárom, így úgy érzem, hogy megérdemelt győzelmet arattunk. A csapat négy Józsefének boldog névnapot kívánunk. Ezt a játékvezetői hármast elfogadnánk akár egy hazai meccsünkre is!

Kék–Vaja 2–1 (2–0)

Kék, 120 néző, v.: Rajzinger R.

Kék: Kerekréti G. – Gáspár S., Veress Á., Poór B., Szurcsik Z., Ignácz G., Bodó I. (Kerekréti Á.), Csombók I Cs., Torma I., Csombók II Cs., Horváth A. (Bagin T.). Edző: Fabók István.

Vaja: Simák Zs. – Kósa G., Simon K., Sashegyi Sz. (Simák L.), Sándor A. (Kiss T.), Kerekes M., Jónás J. (Varga P.), Mocsár G., Mulutó P., Noszál T., Soós K. Edző: Kiss Attila.

Gól: Szurcsik Z., Poór B., illetve Kósa G. Ifi: 0–1.

Fabók István: – Végre megérkezett a TAO-ból megrendelt kínai játékoselemző programunk. Igaz, bekapcsolni még nem tudjuk, de már legalább érezteti a hatását.

Kiss Attila: – Jó iramú mérkőzésen, az első félidőben kihagytuk a helyzeteinket, ezt pedig az ellenfelünk megbosszulta. Gratulálok ellenfelünknek, és az ificsapatunk idegenbeli győzelméhez.

Ladányi TC–Őr 2–2 (1–1)

Mezőladány, 100 néző, v.: Tordai M.

Ladányi TC: Hosszú L. – Rakoncza T., Árva B., Kállai Á. (Kun B.), Kovács D., Vantyuch B. (Czap G.), Bálint K. (Révész Z.), Erdei K. (Sajtos R.), Demeter L., Kovács Cs., Sajtos N. (Péter Cs.). Edző: Sajtos András.

Őr: Oláh M. – Szender S. (Parragh K.), Varga J., Márton T., Szabó V., Soltész Á., Tisza Á., Benkő J., Bégány Zs., Deme B. (Magyar D.), Anda G. Edző: Kálmándi Bertalan.

Gól: Bálint K. 2 (egyet 11-esből), illetve Szabó V. (11-esből), Márton T. Kiállítva: Kovács Cs. (85. perc). Ifi: 0–5.

Sajtos András: – Igazságos eredmény született, de a helyzetek alapján közelebb álltunk a győzelemhez.

Kálmándi Bertalan: – A sajtos hamburgert szerencsére lenyeltük. Úgy látom, most idegenben sokkal jobban megy a csapatnak. Gratulálok mindkét együttesünk sikeres szerepléséhez.

Szabadnapos: Záhony.