2017.09.06. 19:11

Tizenegyesek minden mennyiségben Tuzséron

Szabolcs-Szatmár-Bereg - A Magyar Kupa megyei selejtezőjének negyedik fordulóját rendezték szerdán.

Szabolcs-Szatmár-Bereg - A Magyar Kupa megyei selejtezőjének negyedik fordulóját rendezték szerdán. A négy párharc győztese kvalifikálta magát az országos főtáblára: köztük egyedüli megye kettes együttesként az Ibrány, amely éppen az „osztálytárs” Csengert búcsúztatta. Ugyanakkor Tuzséron – akárcsak az előző körben a Fehérgyarmat ellen – ismét tizenegyespárbaj döntött, ezúttal viszont a Nagyhalász kerekedett felül. Nem akármilyen körülmények között. A mérkőzés során négy 11-est ítélt a játékvezető: hármat rúgtak a hazaiak, egy kimaradt, a 90. percben pedig ugyancsak büntetőből egyenlített a vendégcsapat, amely a továbbjutást is kiharcolta. Miként a Nagyecsed és a Sényő-Carnifex.

Magyar Kupa

Megyei selejtező, 4. forduló

Nagyecsed-Tiszavasvári 2–0 (2–0), Tarpa-Sényő-Carnifex 0–1 (0–0), Tuzsér-Nagyhalász 2–2 (2–1), tizenegyesekkel: 1–4, Ibrány-Csenger 6–2 (5–0).