Sport

2018.05.04. 13:17

Hétvégi sportműsor

Budapest - A fontosabb hétvégi hazai sportesemények.

Budapest - A fontosabb hétvégi hazai sportesemények.

május 5., szombat:

Amerikaifutball

Fezen HFL: Fehérvár Enthroners-Budapest Cowbells 12.00

Evezés

Dunai Regatta, Műegyetem rakpart 10.00

Kézilabda

Férfi NB I:

Balatonfüredi KSE-Ceglédi KKSE 18.00

Váci KSE-Orosházi FKSE 18.00

Sport36-Komló - CYEB Budakalász 18.00

B.Braun Gyöngyös-Ferencvárosi TC 18.00

Női NB I:

Dunaújvárosi Kohász KA-Kecskeméti NKSE 18.00

FTC-Rail Cargo Hungaria - Kisvárda Master Good SE 18.00

MTK Budapest-Békéscsabai ENKSE 18.00

Siófok KC-Budaörs KSN 18.00

Győri Audi ETO KC-Alba Fehérvár KC 18.00

Kosárlabda

Férfi NB I, középszakasz, felsőház:

Falco-Vulcano Energia KC Szombathely - Alba Fehérvár 19.00

alsóház:

DEAC - JP Auto-JKSE 18.00

Sopron KC-MAFC 18.00

Női NB I, rájátszás, alsóház:

Vasas Akadémia-BEAC Újbuda 18.00

Labdarúgás

OTP Bank Liga, 29. forduló:

Budapest Honvéd-Debreceni VSC 17.00

Vasas FC-Paksi FC, Szusza Ferenc Stadion 17.00

Balmaz Kamilla Gyógyfürdő-Újpest FC 17.00

Diósgyőri VTK-Mezőkövesd Zsóry FC 17.00

Swietelsky Haladás-Puskás Akadémia FC 17.00

Videoton FC-Ferencváros, Felcsút 19.30

Öttusa

Világkupaverseny, Kecskemét (Messzi István Sportcsarnok, Kecskeméti Fürdő, Benkó Zoltán Szabadidőközpont) - női döntő 9.00

Röplabda

Férfi NB I, a 3. helyért, 2. mérkőzés:

Pénzügyőr SE - HÉP-Kecskeméti RC 14.00

Női Extraliga, a 3. helyért, 2. mérkőzés:

Jászberény VT-Újpesti TE 19.00

Vitorlázás

Soling Európa-bajnokság, Alsóörs

Vízilabda

E.ON férfi ob I, rájátszás, 3. mérkőzések:

elődöntő:

Szolnoki Dózsa - ZF-Eger 16.00

a 9-12. helyért:

Kaposvári VK-VasasPlaket 16.00

PVSK Mecsek-Füszért - Metalcom-Szentes 19.00

Női ob I, döntő, 2. mérkőzés:

UVSE - DUE-Maarsk Graphics 15.00

május 6., vasárnap:

Amerikaifutball

Fezen HFL: Miskolc Steelers-Budapest Wolves 12.00 TD Store Eagles-DAK Acél Dunaújváros Gorillaz 14.00 Győr Sharks-Nyíregyháza Tigers 14.00

Kézilabda

Férfi NB I:

Eger SBS Eszterházy - Csurgói KK 18.00

Telekom Veszprém-Grundfos Tatabánya KC 18.00

Női NB I:

Vasas SC - DVSC-TVP 18.00

Kosárlabda

Férfi NB I, középszakasz, középház:

Zalakerámia ZTE KK - Pécsi VSK-Veolia 18.00

Labdarúgás

Merkantil Bank Liga NB II, 34. forduló:

ZTE FC-Kazincbarcika 15.00

Ceglédi VSE-Budaörs, Albertirsa 17.00

Békéscsaba 1912 Előre-Budafoki MTE 17.00

Vác FC-Szolnoki MÁV FC, III. ker TVE Sporttelep 17.00

Mosonmagyaróvár-MTK Budapest 17.00

ETO FC Győr-Szeged 2011 17.00

Kisvárda-Soroksár SC 17.00

BFC Siófok-Dorogi FC 17.00

FC Csákvár-Nyíregyháza Spartacus FC 17.00

Soproni VSE-Gyirmót FC 17.00

Öttusa

Világkupaverseny, Kecskemét (Messzi István Sportcsarnok, Kecskeméti Fürdő, Benkó Zoltán Szabadidőközpont) - férfi döntő 9.00

Röplabda

Fezen HFL: Férfi NB I, az 5-8. helyért:

MAFC-BME - Szolnoki Röplabda Akadémia, Sződliget utca 13.00

Dunaferr SE-MÁV Előre SC 16.00

a 9-11. helyért:

PTE-PEAC - Sümegi Röplabda Egyesület 15.00

Női Extraliga, osztályozó, 3. mérkőzés:

Vasas Óbuda-MTK Budapest 16.00

4. mérkőzés:

Hungast-Haladás - 1. MCM-Diamant Kaposvári Egyetem 18.00

- MTI -

Ezek is érdekelhetik