2018.10.14. 19:23

"Elutaztunk meccset nézni"

Szabolcs-Szatmár-Bereg - A labdarúgó megyei II. osztály Pannónia Zrt. csoport 10. fordulójának mérkőzéseit rendezték hétvégén.

Nyírbéltek-Kemecse 1-2 (0-0)

Nyírbéltek, 150 nézõ, v.: Piskóczi.

Nyírbéltek: Kecskés - Köteles, Balogh (Nagy S.), Kovács (Tóth), Kósa (Virág), Szatmári, Kevert S., Ocskó (Zatureczki), Hoszpodár, Kevert K., Sivadó (Bacsó). Edzõ: Tóth Tibor.

Kemecse: Péter - Bárány, Csoma (Bárdos), Brondics (Szatmári S.), Kovács, Szaffián (Balázs P.), Petics, Mogyorósi (Szatmári D.), Hokk (Szûcs), Deme, Sándor. Edzõ: Resán Attila.

Gól: Kevert K., illetve Szatmári D., Petics. Ifi: 1-10.

Tóth Tibor: - Hatvan percig masszívan tartottuk magunkat, és kimondottan jó mérkõzést játszottunk a bajnokesélyes ellen. Ha a továbbiakban is tudunk így játszani, akkor megkezdjük a pontgyûjtést. A tizedik fordulóban végre megszereztük az elsõ hazai gólt.

Resán Attila: - Ilyen talajon elfogadható az eredmény, egyébként nem!

Nagykálló-Kálmánháza 6-2 (1-1)

Nagykálló, 50 nézõ, v.: Kovács.

Nagykálló: Pekk – Málik (Szoták), Soós, Matejkó, Árki (Ádám), Fodor, Barcsik (Bakó), Szabó (Nagy), Módis (Seres), Simon, Koskovits. Edzõ: Koskovits György.

Kálmánháza: Bessenyei - Csohány, Antal, Francel, Kotricz, Doboveczki (Tóth), Kiss (Erdei), Szojka, Jakab (Dálnoki), Franczel, Szillágyi. Edzõ: Kotricz Zoltán.

Gól: Szabó 2, Seres, Nagy, Módis, Ádám, illetve Kotricz 2. Ifi: 15-0.

Koskovits György: - Gratulálok a csapatnak a gyõzelemhez. Isten hozott köztünk Soós Geri!

Kotricz Zoltán: - Sokáig vezettünk, jól futballoztunk, majd megint segítettünk az ellenfelünknek kiegyenlíteni. Bár a félidõ még mindig biztató volt. Egyszerûen nem értem, nem tudom az okát, hogy a második félidõben miért esünk össze? Miért ajándékozunk gólokat az ellenfelünknek tíz-tizenöt perc leforgása alatt? Ideje lenne már felnõni a feladathoz és nem csak negyvenöt percig futballozni. Kitenni a szívünket, s ezt a dekoncentrált, figyelmetlen focit elfelejteni.

Apagy-Nyírlugos 3-0 (1-0)

Apagy, 120 nézõ, v.: Takács.

Apagy: Polgári – Hegedûs, Árpási, Nagy J., Korpás (Svelta), Lakatos (Trencsényi), Marcsek (Kurucz), Marics (Kozák), Horváth, Németh, Halascsák (Varga). Edzõ: Németh Attila.

Nyírlugos: Edzõ: Fehér – Kavalecz, Csákányos, Sinka, Dankó, Horváth, Holló, Fézer, Kádár, Balogh, Tóth.. Kavalecz Béla.

Gól: Németh, Polgári (11-esbõl), Trencsényi. Ifi: 1-1.

Németh Attila: - Az elejétõl kezdve uraltuk a mérkõzést. Nem volt kérdés a három pont sorsa. Az eredmény szebb is lehetett volna, ha jobban koncentrálunk. Csapatunk ezt a gyõzelmet elhunyt nagymamám emlékének tiszteletére ajánlja.

Kavalecz Béla:- A vereség ellenére meg kell dicsérni a csapatot, csak a góllövõ cipõt a csatáraink otthon hagyták.

Újfehértó-Napkor 2-1 (1-0)

Újfehértó, 100 nézõ, v.: Harsányi.

Újfehértó: Gégény – Kiss (Szigeti), Nagy (Tóth), Marinka, Osikóczki Urr), Veres (Zámbó), Dénes, Csizmarik (Vass), Zámbó, Daróczi, Pallai. Edzõ: Piskóti Zsolt.

Napkor: Nádasdi Sz. - Gyarmati, Nagy, Támba, Magyar, Somogyi, Nádasdi M., Juhász (Kristófi), Badarász, Tudlik (Bagonyi), Hegedüs. Edzõ: Somogyi László.

Gól: Zámbó, öngól, illetve Hegedûs. Ifi: 12-0.

Piskóti Zsolt: - Ma a játékra nem, de a gyõzelemre büszkék lehetünk. Gratulálok a fiúknak a zsinórban megnyert hat mérkõzésért. Továbbá megtört a jég, mert ezen a hétvégén minden utánpótlás csapatunk gyõztesen hagyta el a pályát.

Somogyi László: - Elutaztunk meccset nézni.

Nyírtelek-Tiszalök 1-0 (0-0)

Nyírtelek, 100 nézõ, v.: Vasas.

Nyírtelek: Valkó - Mészáros, Setét, Bistyei, Boldi K., Kövesdi, Hengsperger, Németh (Boldi Zs.), Batta, Marcsek, Varga. Edzõ: Dankó Zoltán.

Tiszalök: Fábián R. - Szanics (Tomán), Aszalós, Fábián K. (Fábián A.), Balogh, Kiss R., Magyar, Puncsák (Majoros), Kovács, Benyusz, Kiss T. (Aszalós). Edzõ: Nagy Gábor.

Gól: Hensperger. Ifi: 4-0.

Dankó Zoltán: - Megtört a jég!

Nagy Gábor: - Nehéz mit mondani egy ilyen mérkõzés után. Az elsõ félidõben rá sem ismertem a csapatunkra, a megyei hármas téli edzõmeccsnek is rossz lett volna amit mutattak a fiúk. Régen játszottunk már ilyen gyengén. A második félidõben néhányszor odakerültünk az ellenfél kapuja elé, de igazából nem volt éle a támadásainknak. A hazaiak pedig egy hosszú átível labdából találtak egy gólt. A kapott gól egy picit felrázott bennünket de ez is édeskevés volt. Voltunk már padlón ebben a szezonban, de ma láttuk, hogy még attól is van lejjebb. Remélem ismét fel tudjuk kaparni magunkat.

Nyíribrony-Kótaj 0-0

Nyíribrony, 150 nézõ, v.: Lövei.

Nyíribrony: Nagy - Szabó, Kovács, Kriston, Marincsák, Imre, Kantár, Galamb (Hornyai), Juhász (Sándor), Tóth, Lakatos. Edzõ: Marincsák Viktor.

Kótaj: Czenki - Hangácsi, Ferenczi F., Ferenczi M., Ludas, Lakatos (Mészáros), Rácz (Vojtovics), Szatke, Petruska (Kosztik), Fekete, Korsoveczki. Edzõ: Gulácsi Zolán. Ifi: 2-5.

Marincsák Viktor: - Igazságos döntetlen egy szimpatikus és harcos csapat ellen. Itt szeretném megragadni az alkalmat, hogy köszöntsem a napokban születésnapját ünneplõ Szatke Zoltánt.

Gulácsi Zoltán: -

Rakamaz-Kállósemjén 4-1 (1-0)

Rakamaz, 150 nézõ, v.: Sveda.

Rakamaz: Simkó - Kacsúr, Bagoly (Kóder), Venczel (Mihalik), Galambosi, Sárközi (Filetóth), Hruska, Gál, Anderka, Koczogh, Cseh (Takács). Edzõ: Huszák Géza.

Kállósemjén: Árpád - Mészáros Á. (Docsa), Erdei, Marozsán Zs., Kóth, Mészáros T. (Pál), Hamza, Szabó, Mészáros M., Marozsán M., Lábas. Edzõ. Mészáros Ákos.

Gól: Sárközi 2, Cseh, Galambos, illetveErdei. Kiállítás: Anderka, illetve Szabó. Ifi: 6-0.

Huszák Géza: - Úgy gondolom végig irányítottuk a játékot. A helyzetek alapján nem túlzott a gyõzelmünk.

Mészáros Ákos: - Készülünk a következõ mérkõzésre!

Levelek-Encsencs 5-0 (3-0)

Levelek, 100 nézõ, v.: Szõnyi.

Levelek: Luksa - Nagy Hatházi (Elek), Papp (Vass), Tóth, Bakró (Ruff), Pásztor, Pekk (Mocsár), Hajdu, Moravcsik, Gebri. Edzõ: Majláth Sándor.

Encsencs: Sivadó - Horánszki, Lengyel, Franku (Radnai), Pataki, (Petri) Balogh (Illés), Biró L. (Kiss), Konyha (Fekete), Bíró Zs., Kónya. Edzõ: Szedlár János.

Gól: Hatházi 2, Papp, Tóth, Barkó. Ifi: 8-0.

Majláth Sándor: - Elsõ félidõbeli játékunk elfogadható. A második játékrészben csak magukat szórakoztatták a játékosok, „önzõztek”. Ez, ami nem tetszett, azért gratulálok nekik.

Szedlár János: - Már hetek óta nem találunk be az ellenfél kapujába. Eljutunk a gólhelyzetig, de ez kevés.