Sport

2018.12.18. 08:00

Élő tv-sportközvetítések - Kedd, szerda

Budapest - A keddi és szerdai élő sportközvetítések a hazai televíziókban.

Budapest - A keddi és szerdai élő sportközvetítések a hazai televíziókban.

december 18., kedd:

M4 Sport

14.30: Labdarúgás, klubvilágbajnokság, az 5. helyért, Guadalajara (mexikói)-Espérance (tunéziai), al-Ain

17.30: Labdarúgás, klubvilágbajnokság, elődöntő, River Plate (argentin) - al-Ain (egyesült arab emírségekbeli), al-Ain

Sport 1

13.30: Darts, PDC-világbajnokság, London

18.00: Kézilabda, Német Kupa, negyeddöntő, Füchse Berlin-RN Löwen

20.00: Darts, PDC-világbajnokság, London

Sport 2

18.15: Labdarúgás, német bajnokság, Mönchengladbach-Nürnberg

20.30: Labdarúgás, német bajnokság, Düsseldorf-Borussia Dortmund

Eurosport 1

12.15: Alpesi sí, világkupa, női lesiklás, Val Gardena

Digisport 1

20.15: Labdarúgás, olasz bajnokság, Bologna-AC Milan

Digisport 2

20.40: Labdarúgás, angol Ligakupa, Leicester City-Manchester City

Digisport 3

18.40: Kosárlabda, férfi Euroliga, Fenerbahce-CSZKA Moszkva

20.40: Kosárlabda, férfi Euroliga, Barcelona-Olimpiakosz

december 19., szerda:

M4 Sport

17.30: Labdarúgás, klubvilágbajnokság, elődöntő, Kasima Athlers (japán)-Real Madrid (spanyol), Abu-Dzabi

19.00: Vízilabda, férfi Bajnokok Ligája, FTC-Telekom Waterpolo - ZF-Eger

Sport 1

13.30: Darts, PDC-világbajnokság, London

18.45: Vízilabda, férfi Bajnokok Ligája, Szolnoki Dózsa - Olympiakosz (görög)

20.15: Darts, PDC-világbajnokság, London

Sport 2

18.30: Labdarúgás, Bundesliga, Schalke 04-Bayer Leverkusen

20.30: Labdarúgás, Bundesliga, Bayern München-RB Leipzig

Eurosport 1

9.45 és 13.00: Alpesisí, világkupa, férfi óriás-műlesiklás, Saalbach

11.00: Alpesi sí, világkupa, női szuperóriás-műlesiklás, Val Gardena

Digisport 1

17.45: Kosárlabda, férfi Európa Kupa, Alba Fehérvár-Lukoil Levszki (bolgár)

20.25: Labdarúgás, angol Ligakupa, Arsenal-Tottenham Hotspur

Digisport 2

18.10: Kosárlabda, férfi Euroliga, Darüssafaka (török)-Zalgiris Kaunas (litván)

20.40: Labdarúgás, angol Ligakupa, Chelsea-Bournemouth

Digisport 3

20.55: Kosárlabda, férfi Euroliga, Real Madrid spanyol)-Panathinaikosz (görög)

Spíler1 TV

3.00: Jégkorong, NHL, Edmonton Oilers-St. Louis Blues

- MTI -

Ezek is érdekelhetik