Sport

2019.03.20. 08:10

Élő tv-sportközvetítések - Szerda, csütörtök

Budapest - A szerdai és csütörtöki élő sportközvetítések a hazai televíziókban.

Budapest - A szerdai és csütörtöki élő sportközvetítések a hazai televíziókban.

március 20., szerda

M4 Sport

8.30: Műkorcsolya, világbajnokság, női rövidprogram, Szaitama

17.45: Kosárlabda, férfi NB I, Egis Körmend-Szolnoki Olaj

Sport 1

18.45: Kézilabda, férfi Bajnokok Ligája, RN Löwen-Nantes

20.45: Labdarúgás, válogatott barátságos mérkőzés, Németország-Szerbia

Sport 2

17.30: Jégkorong, KHL, rájátszás, Avangard-Barisz

20.45: Labdarúgás, válogatott barátságos mérkőzés, Wales-Trinidad és Tobago

Eurosport 1

9.00: Curling, női világbajnokság, Silkeborg

15.15: Kerékpár, országúti verseny, Nokere Koerse

Eurosport 2

8.30: Műkorcsolya, világbajnokság, női rövidprogram, Szaitama

19.00: Curling, női világbajnokság, Silkeborg

Digisport 1

16.00: Tenisz, ATP-torna, Miami

Digisport 2

17.00: Tenisz, WTA-torna, Miami

Digisport 3

18.10: Kosárlabda, férfi Euroliga, Darüssafaka-Himki Moszkva

20.55: Kosárlabda, férfi Euroliga, Real Madrid-Olimpia Milano

március 21., csütörtök

M4 Sport

8.00: Műkorcsolya, világbajnokság, férfi rövidprogram, Szaitama

17.45: Labdarúgás, női U17, elitkör, Magyarország-Görögország, Gyirmót

20.00: Labdarúgás, Eb-selejtező, Szlovákia-Magyarország, Nagyszombat

Sport 1

15.45: Labdarúgás, Eb-selejtező, Kazahsztán-Skócia, Asztana

18.00: Labdarúgás, Eb-selejtező, Ciprus-San Marino, Nicosia

20.30: Labdarúgás, Eb-selejtező, Horvátország-Azerbajdzsán, Zágráb

Sport 2

20.00: Darts, Premier League, Berlin

Eurosport 1

10.45: Síugrás, vk, selejtező, Planica

16.15: Sílövészet, vk, női sprint, Oslo

18.15: Labdarúgás, U21-es felkészülési mérkőzés, Németország-Franciaország

20.30: Curling, női világbajnokság, Silkeborg

Eurosport 2

8.00: Műkorcsolya, világbajnokság, férfi rövidprogram, Szaitama

14.00: Curling, női világbajnokság, Silkeborg

Digisport 1

0.00 és 16.00: Tenisz, ATP-torna, Miami

Digisport 2

0.00 és 22.00: Tenisz, WTA-torna, Miami

17.55: Kosárlabda, férfi Euroliga, CSZKA Moszkva-Fenerbahce

19.45: Kosárlabda, férfi Euroliga, Bayern München-Barcelona

Digisport 3

17.00: Tenisz, WTA-torna, Miami

Spíler1 TV

0.10: NHL, alapszakasz, Calgary Flames-Toronto Maple Leafs

Ezek is érdekelhetik