Hirdetés

2022.01.06. 09:25

Szavazzon az Év Sportolóira!

A hagyományoknak megfelelően a Kelet-Magyarország olvasói és a Szabolcs Online látogatói döntik majd el, hogy kik legyenek a 2021-es esztendő legjobb Szabolcs-Szatmár-Bereg megyei sportolói, csapatai és edzői, kik kapják a hét kategóriában a közönség díjait.

Amennyiben önnek van sikeres és kedvenc versenyzője, szurkol valamelyik csapatnak, vagy szeretne voksolni a legeredményesebbnek tartott edzőre, juttassa el szavazatait január 30-án 12 óráig személyesen vagy levélben a Kelet-Magyarország címére (4400 Nyíregyháza, Dózsa György u. 4-6). A szavazók is értékes nyereményben részesülnek, közülük ketten egy-egy SPAR vásárlási utalvánnyal lesznek gazdagabbak.
Szavazni lehet internetes portálunk a Szabolcs Online oldalán is.


 

Akikre szavazni lehet

Az év felnőtt férfi sportolója:
Ifj.Fekete György (fogathajtás, Nyírbátori Lovas Egyesület)
Helebrandt Máté (atlétika, Nyíregyházi Sportcentrum)
Kovács Richárd (ökölvívás, NYVSC)
Rácz Dávid (erőemelés, Mérk Kinizsi SE)
Szikszai Róbert (atlétika, Nyíregyházi Sportcentrum)
Vitkai Elemér (spartan race, Extreme Trail)

Az év felnőtt női sportolója:
Borza Helga  (spartan race, Mozaik Med)
Kerekes Dóra (atlétika, Nyíregyházi Sportcentrum)
Dr. Szokol Dianna (úszás, Nyíregyházi Sportcentrum)
Sztankovics Anna (úszás, Nyíregyházi Sportcentrum)
Tóth Fruzsina (röplabda, Fatum-Nyíregyháza)

Az év utánpótláskorú férfi sportolója:
Antal Dávid (úszás, Bátori Sárkány Úszóegyesület)
Csercsa Gergő (futsal, Gyulaháza)
Füzesi Marcell (erőemelés, Mérk Kinizsi SE)
Kiss Gergely László (sportlövészet, Nyíregyházi Polgári Lövész Egyesület)
Kiss Lantos (birkózás, Nyírsport SE)
Molnár Dávid (teke, Nyíregyházi TK)
Pataki János (sportlövészet, Nyíregyházi Polgári Lövész Egyesület
Petrimán Patrik (ökölvívás, NYVSC Boxing)
Váradi Tibor (sportlövészet, Nyíregyházi Polgári Lövész Egyesület)

Az év utánpótláskorú női sportolója:
Balogh Leticia Doroti (atlétika, Nyíregyházi Sportcentrum)
Barna Bianka Dorottya (úszás, Nyíregyházi Sportcentrum)
Hatházi Dóra (úszás, Nyíregyházi Sportcentrum)
Laskai Írisz (asztalitenisz, NAC Nyíregyháza)
Lénárt Eszter (sportlövészet, Nyíregyházi Polgári Lövész Egyesület)

Az év felnőtt csapata:
Fatum-Nyíregyháza (női röplabda)
Hübner Nyíregyháza BS (kosárlabda)
Kállósemjén SE (labdarúgás)
Kisvárda Master Good (labdarúgás)
Kisvárda Master Good SE (kézilabda)
Mérk Kinizsi SE (erőemelés)

Az év utánpótlás csapata:
Gyulaháza Futsal (futsal, U20)
NAC Nyíregyháza asztalitenisz (Laskai Írisz, Hanustyák Fanni, Pad Franciska)
Nyíregyházi PLE ifi fiú csapat (Gavola Bence, Kiss Gergely László, Tugya Zsombor)
Nyíregyházi Teke Klub ifi
Spartacus Torna Club BA UP4 csapat (aerobik, Bencze Fanni, Galambos Lilla, Gilányi Zsófia, Halkó Hedvig, Himics Dóra, Szőllősi Nikolett)
Várda LA (labdarúgás, 2006-os korosztály)
 
Az év edzője:
Erős Gábor (labdarúgás, Kisvárda Master Good)
Kaliba Viktor  (úszás, Bátori Sárkány Úszóegyesület)
Kerekes László (atlétika, Nyíregyházi Sportcentrum)
Nagy Lajos (ökölvívás, NYVSC)
Németh Szabolcs (röplabda, Fatum-Nyíregyháza)
Pokrovenszki József  (atlétika, Nyíregyházi Sportcentrum)
Urbin Tamás  (úszás, Nyíregyházi Sportcentrum)
 

Online szavazatát IDE KATTINTVA adhatja le.

Ezek is érdekelhetik