2008.12.07. 19:20

Hiába parádéztak Pampuchék

<p>Egy meccs idegenben, egy meccs itthon, egy vereség és egy győzelem - ez volt a mérlege vasárnap az NB I Liga Liga-csoportjában szereplő csapatainknak.</p>

A Főiskola női gárdája itthon fogadta a Tatabányát és a pénteki, idegenbeli sikert újabb győzelem követte. Igaz ezuttal nem parádés játékkal és szoros küzdelemben, de a lényeg a két pont.
Hiába játszott jól a Szőnyegszalon férfi alakulata a bajnoki esélyes Veszprém vendégeként, vereség lett a vége. pedig Pampuchék az első szetteben 21:16–ra is vezettek, ám miként a több szettben, a végjátékokban a hazaiak összpontosítottak jobban.

Férfi NB I. Liga Liga-csoport

Veszprém–Szőnyegszalon–Nyíregyházi Főiskola RK 3:0 (23, 22, 23)
Veszprém, 100 néző, v.: Adler, Újházi.

Szőnyegszalon–NYFRK: Bugyi, Szilágyi, Bartal, Kulcsár, Pampuch, Tolnai. Játékosedző: Bugyi József.

Bugyi József: A vereség ellenére nincs hiányérzetem, az első szettet viszont sajnálom.