2011.10.15. 16:21

Mátészalkán nem tetszett a bíráskodás...

A labdarúgó Szi-Zo Sport megyei I. osztály 9. fordulójának szombati nyitányán Nagyszekeresen hazai, Mátészalkán vendégsiker született.

Köszönet a szalkai nézőknek a balhémentes meccsért

Nagyszekeres–Tiszavasvári 2–1 (1–0)

Nagyszekeres, 60 néző, v.: Gergely S. Nagyszekeres: Cosmin – Robas, Stef, Rebegean, Chiodreanu, Márton J. (Szabó P.), Bornemisza, Bartha K., Pál Á., Costea (Szilágyi L.), Homoki G. (Della S.). Játékos-edző: Della Sándor. Tiszavasvári: Susánszki – Tályai, Aszalós, Lakatos B., Kurucz T., Szolyka T., Gál N., Péntek A., Péntek M., Bagoly Z., Nagy I. Edző: Fecsku István. Sárga és piros lapokkal „színesített”, ugyanakkor egyáltalán nem durva mérkőzésen a győzelemt jobbana akaró hazai csapat kerekedett felül. Gól: Costea, Stef,  illetve Nagy I. Kiállítva: Chiodreanu (76. perc),  illetve Péntek M. (89. perc). Ifi: 0–3.

Della Sándor: – Jobban kell figyelnünk a helyzetkihasználásra, mert a saját dolgunkat nehezítjük meg.

Fecsku István: – Jobb, ha most nem mondok semmit...

Mátészalka–Balkány 1–4 (1–2)

Mátészalka, 100 néző, v.: Szíjjártó. Mátészalka: Pindzsula – Mészáros G., Makszim G., Pálfi II J., Sipos J. (Pálfi I J.), Tóth F., Rézműves F., Majoros I. (Palcsák), Pankotai I. (Kósa Sz.), Botos S., Balázs G. (Csorvási). Játékos-edző: Majoros Imre. Balkány: Varga I. – Dán F., Daru, Görög T., Barna A. (Kovács G.), Vass Z., Tóth Z., Ferenczi M., Görög N., Vasas T., Nagy M. (Kiss L.). Edző: Farkas Béla. Már-már tendencia: nevetséges, még a vendégek által is meglepetéssel fogadott 11-es, emellett olyan játékos döntötte el a mérkőzést, aki hálás lehet, hogy megúszta piros lap nélkül... Gól: Botos S., illetve Nagy M. 2, Vass Z. (11-esből), Vasas T. Ifi: 4–3. (Tudósító: Plesu Ádám)

Majoros Imre: – Tizennégy emberrel szemben, sajnos alulmaradtunk. Külön köszönet a nézőknek, hogy ilyen játékvezetői ténykedés után balhémentesen lement a mérkőzés.

Farkas Béla: – Megint léptünk egyet előre, és ma helyenként jól is játszottunk.