2016.08.14. 20:52

"Az asszisztens nem tudjuk hogy főz, de a fakanál valószínűleg jobban áll a kezében"

Szabolcs-Szatmár-Bereg - A labdarúgó megyei II. osztály Alukonstrukt-csoport 1. fordulójának mérkőzéseit rendezték a hét végén.

Tiszadob–Ramocsaháza 3–3 (1–0)

Tiszadob, 100 néző, v.: Pokoraczki.

Tiszadob: Kolcsár Sz. – Jónás Gy., Kovács J., Mata T. (Lakatos K.), Kiss N., Kiss Cs., Tóth N. (Domoszlai L.), Jónás V., Marczis R., Tálas A., Tóth R. (Szopkó P.). Edző: Jancsó László.

Ramocsaháza: Jenei N. – Lakatos S., Lakatos M., Rácz J., Csorba Sz., Salánki I. (Miczi J.), Spisák Zs., Hajdu G., Bajcsi M., Káté I., Ragányi M. Edző: Ragányi Mihály.

Gól: Tóth R., Marczis R. (11-esből), Lakatos K., illetve Spisák Zs., Hajdu G. (11-esből), Miczi J. Kiállítva: Csorba Sz. (75. perc). Ifi: 4–3.

Jancsó László: – Bár hátrányból felállva fordítottunk, az utolsó percekben figyelmetlenségünk miatt értékes pontokat hagytunk veszni. Gratulálok csapatomnak a küzdeni tudásért és a közönségszórakoztató játékért.

Ragányi Mihály: – Igazságos eredmény született, gratulálok a két ifistának a bemutatkozáshoz.

Újfehértó–Apagy 0–2 (0–1)

Újfehértó, 250 néző, v.: Nagy Cs.

Újfehértó: Lippa J. – Bárány L., Pallai G., Karaffa I., Dénes K., Petics Gy. (Osikóczki I.), Potyók J. (Tóth Sz.), Szigeti V. (Máté G.), Kántor T., Kiss T. (Zámbó D.), Szilágyi Á. Játékos-edző: Kiss Tamás.

Apagy: Károly G. – Hegedüs L., Marics T., Támba T., Lakatos J., Orosz G. (Badarász G.), Bakró A. (Tar F.), Márton I. (Hegedüs D.) Németh A. (Svelta Z.), Simicsku R., Szalka N. Játékos-edző: Németh Attila.

Gól: Márton I. (11-esből), Németh A. Kiállítva: Pallai G. (18. perc). Ifi: 3–1.

Kiss Tamás: – A focit gólra játsszák, mi pedig kihagytuk helyzeteinket, ugyanakkor ellenfelünk könyörtelenül kihasználta hibáinkat. A csapat nevében boldog születésnapot kívánunk alelnökünk, Matévi Csabának.

Németh Attila: – Nem volt egyszerű meccs, viszont gólokkal nyerhettünk volna, mert a kiállítást követően ellenfelünk kinyílt. Sok lehetőségünk adódott, de azt is el kell ismerni, a találkozó elején szerencsénk volt, mert az Újfehértó kapufát lőtt .

Kemecse–Kótaj 2–2 (1–1)

Kemecse, 200 néző, v.: Hadházi L.

Kemecse: Szabolcsi M. – Csatári Á., Bárány T., Soós G., Karkusz A., Lukács G., Hokk B. (Kovács M.), Márton P. (Sándor L.), Pap M., Balázsi P. (Bárdos A.), Madzin I. Edző: Borza László.

Kótaj: Czenki P. – Takács I., Guszti L., Hangácsi T., Kovács P., Effoua (Fekete Á.), Ferenczi F., Bressa, Tóth Zs. (Rácz R.), Kóder L. (Korsoveczki L.), Markovics D. Edző: Seregi Mihály.

Gól: Lukács G., Madzin I., illetve Guszti L., Tóth Zs. (11-esből). Ifi: 2–1.

Borza László: – Rettentően rosszul futballoztunk, ugyanakkor a küzdeni akarásunk a végén fontos pontot eredményezett.

Seregi Mihály: – Egy megnyert mérkőzést engedtünk ki a kezünkből, úgy hogy végig mi irányítottuk a játékot. Még jobbak lehettünk volna, ha páncélt viszünk magunkkal erre a meccsre… Sok sikert kívánok a Kemecsének, én pedig minden egyes játékosomnak gratulálok.

Nagykálló–Levelek 1–1 (1–0)

Nagykálló, 200 néző, v.: Szabó I.

Nagykálló: Pek kJ. – Fodor T., Göncz B., Erdei S., Borsi D., Rubóczki J., Simon I. (Málik J.), Ungi L., Nagy B. (Matejkó G.), Ponczók T., Zakor J. (Bencs Á.). Edző: Pók Csaba.

Levelek: Luksa Z. – Pásztor J., Hatházi M., Gebri Gy., Papp G. (Kiss Z.), Pekk T., Ruff L., Bukta M. (Nagy T.), Vodilla D. (Majláth S.), Kovács B. (Sitku D.), Berta M. Edző: Majláth Sándor.

Gól: Zakor J., illetve Ruff L. Kiállítva: Ungi L. (70. perc). Ifi: 5–0.

Karácsony Mihály egyesületi elnök: – Idény eleji forma, finoman fogalmazva idény eleji játékvezetést, véleményes kiállítással. A kettes számú asszisztens nem tudjuk hogy főz, de a fakanál valószínűleg jobban áll a kezében...

Majláth Sándor: – Nem akarok senkit megbántani... A helyzeteket viszont be kell rúgni!

Nyírlugos–Terem 6–0 (4–0)

Nyírlugos, 100 néző, v.: Sinka Z.

Nyírlugos: Papp T. – Illés G. (Hlács A.), Sinka L., Illés Á., Horváth J., Dankó Cs., Balogh L., Bíró P., Holló Zs., Sinka M., Wukovics S. (Petrás M.). Edző: ifj. Kavalecz Béla.

Terem: Sarkadi Zs. – Csorba L., Fábián P., Téger I., Tanka L., Schwarczkopf, Obis. Csiki L., Salagean, Baráth J., Horváth K. Játékos-edző: Fábián Péter.

Gól: Balogh L. 3, Wukovics S. 2, Holló Zs. Ifi: 1–7.

Ifj. Kavalecz Béla: – Az első félidőben már eldöntöttük a mérkőzést. Bízom benne, hogy a folytatás is így alakul. Ezt a győzelmet édesapám születésnapjára ajánljuk fel.

Fábián Péter: – Sajnos a sok sérültünk, és nyaralóink hiányát nem bírta el a csapat.

Geszteréd–Kállósemjén 1–5 (0–3)

Geszteréd, 200 néző, v.: Fehér Á.

Geszteréd: Sándor A. – Gilányi M. (Papp R.), Papp T., Horváth L. (Ugari Cs.), Géczi P., Gégény Z., Vass D., Görög T., Jávor N., Vass G., Mikó I. (Erdélyi J.). Edző: Horváth János.

Kállósemjén: Árpád J. (Aranyász T.) – Ruszinkó B., Marozsán Zs., Mészáros Á., Kóth Á., Gráf L. (Nyisztor R.), Szitai R., Hamza T. (Papp J.), Leka A. (Farkas L.), Mocsár Cs., Marozsán M. Edző: Lipcsei János.

Gól: Ugari Cs., illetve Hamza T. 2, Gráf L., Mocsár Cs., Marozsán M. Ifi: 3–2.

Horváth János: – Köszönjük a szurkolóink lelkes biztatását, és gratulálunk az ificsapatunk sikeres bemutatkozását ebben az osztályban. További sok sikert kívánunk a vendégcsapatnak.

Lipcsei János: – Jó játékvezetés, fegyelmezett, és taktikus, szép játékkal ilyen különbséggel is megérdemelten győztünk. Gratulálok a srácoknak, további sok sikert kívánok az ellenfelünk.

Gávavencsellő–Rohod 5–1 (0–0)

Gávavencsellő, 110 néző, v.: Sztányi.

Gávavencsellő: Simkó M. – Hengsperger A., Karasz L., Bodnár G., Tolnai T. (Kató Á.), Kovács T., Kőpájer J. (Balázs K.), Pécsi G. (Molnár Zs.), Brondics P. (Marcsek Z.), Koczogh I. (Balogh R.), Bíró Cs. Játékos-edző: Marcsek Zoltán.

Rohod: Körmös M. – Baráti G., Dobronyi J., Zsigmond G., Sivadó P., Orosz R., Dobronyi G. (Nagy I.), Kósa S., Bencze M., Tóth A., Kézi B. (Sivadó L.). Edző: Dolhai Tibor.

Gól: Balázs K. 2, Brondics P. 2 (11-esből), Kató Á., illetve Kézi B. Ifi: 1–4.

Marcsek Zoltán: – Az első félidőben főképp mezőnyjáték folyt a pályán, de ebben az időszakban is benne volt a játékunkban a gól. A második félidőben gyorsan hátrányba kerültünk, gyorsan rendeztük a sorokat, és ilyen különbséggel is megérdemelt győzelmet arattunk egy szimpatikus ellenféllel szemben.

Dolhai Tibor: – A második félidőben előnyünk után az újonccsapatokra jellemző összes hibát elkövettük, ezt pedig a rutinos hazaiak kihasználták.

Encsencs–Nyíribrony 3–0 (0–0)

Encsencs, 120 néző, v.: Lippa L.

Encsencs: Sivadó R. – Horánszki L., Lengyel L., Varjasi K., Konyha Cs., Kónya M., Balogh D., Bíró Zs., Bíró L. (Illés G.), Szilágyi Z. (Budai J.), Szilágyi G. Edző: Szedlár János.

Nyíribrony: Nagy A. – Kosztik D., Konzili T., Ujfalusy G., Szabó B., Lakatos P. (Tóth Zs.), Bodnár G. (Király D.), Galamb P., Nagy J., Kovács E., Nagy S. (Kriston R.). Edző: Lakatos Zsolt.

Gól: Balogh D. 2, Bíró Zs. Ifi: 3–3.

Szedlár János: – Az előző szezonnal szemben egy teljesen más csapatot fogadtunk a Nyíribrony részéről, sokáig kitartottak, de a végére elfáradtak. Győzelmünk ilyen különbséggel is megérdemeltnek mondható.

Lakatos Zsolt: – Az első félidei játékunkkal elégedett voltam, ha a helyzeteket berúgjuk, vezethettünk is volna. A másodikban az Encsencs kihasználta adódó lehetőségeit, ráadásul az első gól után fejben szét is esett a csapatunk.