2016.08.14. 15:24

Kisvárdai KC - Harmadik helyezés Nagymihályról

Kisvárda - A házigazda elleni vasárnapi mérkőzéssel búcsúzott a nemzetközi felkészülési tornáról a Kisvárdai KC NB I-es női csapata.

A harmadik helyen végzett a szlovákiai Nagymihályon a Kisvárdai KC NB I-es női kézilabda-csapata, miután a nemzetközi felkészülési torna utolsó mérkőzésén 34–25 (18–9)-ös vereséget szenvedett a házigazda Iuventa Mihalovcétól. A vasárnap délben kezdődő összecsapáson Kovács Péter edző több kulcsemberének pihenőt időt, a pályán lévők közül Lévai Zsófia bizonyult a legeredményesebbnek, ő 5/1 gólig jutott. A viadalt a házigazda nagymihályiak nyerték a második az orosz Rosztov Don, a harmadik a Kisvárdai KC, a negyedik a lengyel Lublin lett.