boon-sportoldal

2008.04.13. 21:25

Góleső a Keleti csoportban

<p>Gólzáporos mérkőzéseket vívtak a megyei II. osztályú labdarúgó bajnokság Keleti csoportjában vasárnap: Pálháza 10, Tarcal 6, Gönc 9, Sárospatak pedig 8 gólt vágott.</p>

Mád – Olaszliszka 3-1 (1-0)
Mád, 100 néző, v.: Tusz.
Mád: Csontos – Szívós, Pásztor, Major, Takács V., Tóth, Csikai (Szemán), Erdei, Takács B., Puhnyák (Vangor), Laczkó (Földi). Edző: Toplenszki György.
Olaszliszka: Fekete – Kecskés, Kostyó, Fischer, Vadász Zs., Madák, Vadász L., Szutorcsik A., Pridér, Lakatos (Szutorcsik D.), Balogh. Edző: Oldal Ferenc.
G.: Takács B., Takács V. (11-esből), Laczkó, ill. Balogh. Kiállítva: Madák (75.). Jók: Takács V., Csontos, Laczkó, ill. senki. Ifi: 6-1.
Toplenszki Ferenc: - Ennyi helyzetből más csapat bajnokságot tud nyerni! Van pozitívum, végre győztünk!
Oldal Ferenc: - Enerváltan futballoztunk, csak ez lehetett a vége.

Pálháza – Ricse 10-1 (6-1)
Pálháza, 150 néző: v.: Butkai.
Pálháza: Laczi – Csizmár, Szabó, Grega, Kovács Cs. (Hantos), Kovács T., Kovács B., Gali (Szuhi), Pletenyik, Nemcsák, Begala (Sütő). Edző: Kababik Flórián.
Ricse: Tóth – Laczkó, Kocsi, Dudás, Juhász (Román), Bernát, Barati, André, Farkas A., Farkas J., Lengyel. Csapatvezető: Katócs István.
G.: Kovács B. (4), Nemcsák (3), Hantos (2), Kovács Cs., ill. Farkas A.. Jók: Kovács B. (a mezőny legjobbja), az egész csapat, ill. senki. Ifi: 5-2.
Kababik Flórián: - Magabiztos győzelem, gratulálok az ifjúsági csapat győzelméhez.
Katócs István: - Alacsony szintű mérkőzésen megérdemelt hazai győzelem, még ilyen arányban is. További sok sikert a pálházai csapatnak.

Pácin – Tarcal 2-6 (2-2)
Pácin, 200 néző, v.: Kótai.
Pácin: Barati – Nagy A. (Séra), Kósa, Lakatos S., Ocsenás, Paronai Tamás, Paronai Tibor, Nagy P. (Iski), Fodor (Balla), Dócs K., Góré Zs.. Csapatvezető: Kollár Sándor.
Tarcal: Pécsi – Kádas (Nógrádi), Marton, Takács (Pataki), Buri, Staviaszki, Papp, Bencsik, Egyed, Nagy, Lukács (Benczik). Edző: Csehi László.
G.: Góré, Nagy A., ill. Egyed (2), Nagy, Bencsik, Takács, Benczik. Jók: az egész csapat, ill. az egész csapat. Ifi: 3-1.
Kollár Sándor: - Több, mint egy félidőn át egyenrangú ellenfelei voltunk egy tőlünk jobb csapatnak, az első félidőben ha berúgjuk ziccereinket, még szorosabb lehetett volna. Gratulálunk az ellenfélnek.
Csehi László: - Álmos első félidő után, a másodikban felébredtünk, így biztosan nyertünk. Gratulálok csapatomnak és a debütáló hazai kapusnak.

Gönc – Tiszakarád 9-0 (3-0)
Gönc, 180 néző, v.: Bacsó.
Gönc: Hovan – Molnár L., Sivák, Rozgonyi, Kukta, Szacsuri, Molnár I. (Dóczi), Varga V., Kuremszki, Lehoczki (Vranyák), Spisák (Horváth B.). Edző: Jordán András.
Tiszakarád: Nagy I. – Pásztor, Tóth R. (Szabó Zs.), Budai E. II., Budai E., Horváth I., Budai E. I., Karászi Z., Horváth M. (Horváth Zs.), Hajnal, Szabó M.. Edző: Kántor Zoltán.
G.: Varga V. (2), Szacsuri (2), Kukta (2), Kuremszki, Spisák, Lehoczki. Jók: Molnár L., Sivák, Kukta, Szacsuri, Varga B., Kurenszki, ill. Nagy I. (a csapat legjobbja). Ifi: 5-1.
Jordán András: - A sportszerű vendégek ellen játékosaim a pályán mindent megtettek, szóbeli kiegészítés nem szükséges.
Kántor Zoltán: - Megérdemelt hazai siker, kapusunknak köszönhetően nem lett kétszámjegyű az eredmény. Köszönöm a fegyelmezett játékot, jó játékvezetés volt.

Taktakenéz – Tállya 1-2 (0-2)
Taktakenéz, 150 néző, v.: Horváth G..
Taktakenéz: Kristóf – Halász, Dúrda, Zakariás, Bodnár, Krucsai, Kerekes, Török (Poczkodi), Hanyecz, Szadai B., Szadai J. (Konyesik). Csapatvezető: Tóth Sándor.
Tállya: Hegedűs – Jakab, Bodnár D., Gréz Z., Orlóczki, Mihálszki, Oleár, Mika, Takács, Simon, Réti (Kruinszki). Edző: Luhály István.
G.: Kerekes, ill. Mihálszki, Orlóczki. Kiállítás: Kerekes (81.). Jók: Bodnár, Szadai B., ill. Orlóczki, Mihálszki, Oleár, Mika. Ifi: 0-10.
Tóth Sándor: - A korai gól megtorpantotta a csapatunkat, de a második félidőben megcibáltuk az „oroszlán bajszát”.
Luhály István: - Öt alapember hiányában a helyzetek alapján megérdemelten nyertünk.

Tokaj – Erdőhorváti 1-3 (1-2)
Tokaj, 200 néző, v.: Solymosi.
Tokaj: Szabó – Szopkó, Halász, Lakatos, Kéri, Fazekas, Juhász (Gáspár), Fekete, Major (Zelenák), Tasi, Balogh. Edző: Takács László.
Erdőhorváti: Jósvai – Hunyadi, Demkovics, Granoviter, Bárány, Rebecsák (Novák), Csicsvári, Koleszár, Petró (Béres), Engel O. Engel R. Edző: Orosz László.
G.: Tasi, ill. Demkovics, Rebecsák, Engel O. Kiállítva: Kéri (75.), ill. Granoviter (80.), Jók: senki, ill. az egész csapat. Ifi: 7-2.
Takács László: – Harcos, küzdelmes mérkőzésen maradtunk alul. Örülök az ifi biztos győzelmének.
Orosz László: – Szívós ellenféllel szemben, megérdemelt győzelmet arattunk.

Sárospatak – Forró 8-0 (3-0)
Sárospatak, 200 néző, v.: Bárdos.
Sárospatak: Braun (Takács) – Girling, Szabó S., Nagy, Tóth N., Tóth R., Géczi, Kerékgyártó Cs. (Bajnok), Komlósi (Regős), Pothurszky, Simkó. Edző: Zsófi József, Vachter Gábor.
Forró: Kiss – Zeher, Makkai, Müller, Krizsán, Sotkó, Tirpák, Csató, Rubi, Horváth, Papp (Vancsók). Edző: Varga Ferenc.
G.: Pothurszky (4), Nagy, Bajnok, Regős, Tóth R. Jók: Pothurszky, Géczi, Nagy, Tóth R., ill. senki. Ifi: 11-1.
Zsófi József: – Nem játszottunk jól, de ennek ellenére magabiztosan nyertünk.
Varga Ferenc: – Húsz percig tartottuk magunkat, a többi pedig egy nagy nulla volt.