haon-sportoldal

2012.09.02. 11:55

Megye II. Déli csoport

Nézze meg milyen eredmények születtek a megye II déli csoportjában játszott mérkőzéseken!

Komádi–Biharkeresztes 4–2 (3–0)

150 néző, vezette: Muszka Z. (Kóti L., Vadon T.).

Komádi: Virányi G. – Varga S., Kirimi P., Miczula T., Varga L., Trippon Cs., Vass Á., Pataki Zs., Balogh S., Trippon T. (Varsány A.), Tóth L.Edző: Lukács János.

Biharkeresztes: Rácz S. – Török N. (Demeter Z.), hodosán T., Kiss T., Buka Sz. (Eszenyi L.), Far T., Lovas G., Mohácsi S., Dúró E., Varga I., Szűcs R. Edző: Madarász András. Gól: Tripon Cs., Balogh S., Trippon T., Tóth L., illetve Varga I., Szűcs R. Jók: Miczula T., Trippon T., Varga S., illetve Hodosán T., Far T. Ifi: 1–5. Kiállítás: Mohácsi S.

Lukács János: – A első félidőben már megnyertük a meccset, a második félidőben sok helyzetünk volt, igaz, hogy nem éltünk vele. Ha a játékkal nem is, de a küzdeni akarással maximálisan elégedett vagyok.

Madarász András: – Sajnos újra papírforma eredmény született, ha végre egyszer egy meccset tizenegy emberrel tudunk befejezni, akkor talán pontot, pontokat szerezhetünk. Gratulálok az ifi csapatomnak az első győzelméhez.

Pocsaj–Biharnagybajom 13–1 (5–0)

100 néző, vezette: Szűcs L. (Seres L., Rózsa S.).

Pocsaj: Rásai J. (Balogh T.) – Varga S., Rácz N., Kelemen T., Sóvágó S. (Deczki L.), Szvára I., Nagy P., Sveda T., Rézműves A. (Kristóf P.), Lakatos Gy. (MAkula E.), Kiss R. (Ócs S.) Edző: Kiss Imre.

Biharnagybajom: Kiss E. (Fekete T.) – Gorzsás L., id. Popovics I., Bakk B., Jeney M., Rigó G., Rigó P., Popovics M. (Bartha M.), Takács A., Bajnok I., ifj. Popovics I. Edző: Popovics István. Gól: Ócs S. (4), Nagy P. (3), Kristóf P. (2), Szvára I., Lakatos Gy. (2), Kiss R., illetve ifj. Popovics I. Jók: mindenki, illetve Takács A. Ifi: 7–0.

Kiss Imre: – Jó idő, jó foci, kiszolgáltuk a pocsaji közönséget, további sok sikert a bajomi csapatnak.

Popovics István: – A futball szórakoztató játék, a biharnagybajomi csapat kellemes délutánt szerzett a pocsaji közönségnek, ami minket illet: huszonévesen a futballt nem lehet megtanulni. A mai napon a csapatom a küzdeni akarásból elégtelenre vizsgázott. Gratulálok az összeszokott, rutinos pocsaji csapatnak, megérdemelten győztek.

Földes–Szerep 2–2 (0–1)

150 néző, vezette: Nagy L. (Nagy T., Harsányi Z.).

Földes: Horváth Zs. – Solucz R. (Vincze Cs.), Szabó J. (Vincze N.), Kenéz N. (Puskás R.), Karacs T., Rusznyák Zs., Gál D. (Nagy I. S.), Dede I., Király P., Nagy II. S., Tóth J. Edző: Gere Csaba.

Szerep: Béres I. – Zsíros S., Mile R., Tarczi T., Rácz R., Tarczi K. (Makkai Á.), Varga A. (Rásó B.), Mátyás A., Zagyva Gy. (Mezei R.), Szabó L., Fegyverneki B. Edző: Mile László. Gól: Karacs T., Rusznyák Zs., illetve Zagyva Gy., Fegyverneki B. Jók: senki, illetve mindenki. Ifi: 2–9. Kiállítás:Szabó L.

Gere Csaba: – Az első félidőt átaludtuk, bár így is nekünk volt több helyzetünk. A második félidőben alig jöttek át a mi térfelünkre, meg is fordítottuk a mérkőzést, de "kapitális bambaság" miatt sikerült elveszítenünk két pontot.

Mile László: – Az első félidőben három ziccerből csak egyet sikerült értékesíteni, a második félidőben a hazai csapat előbb kiegyenlített, majd a kiállítás után átvették a vezetést, majd a kilencvenharmadik percben megszerztük az egyenlítő gólt.

Körösszegapáti–Báránd 0–0 (0–0)

150 néző, vezettte: Kövér T. (Gulyás S., Butt T.).

Körösszegapáti: Kiss S. – Szép Sz., Szabó M., Földesi J. (Nagy Zs.), Okos T., Mező R. (Czegle N.), Czirják Cs., Tripopn P., Varga D. (Bárczi R.), Lakatos Cs., Mező A. (Juhász J.). Edző: Szép Sándor.

Báránd: Katona Cs. – Török D., Varga J., Elek J. (Tóth L.), Futó G., Török Zs., Mester N. (Takács J.), Békési L., Major L., Bakonyi J., Mester L. (Kiss P.). Edző: Majoros Csaba. Jók: mindenki, illetve mindenki. Ifi: 3–5.

Szép Sándor: – Egy agyonnyert mérkőzést sikerült döntetlenre hoznunk, amíg a helyzeteinket nem tudjuk értékesíteni, addig nagyon nehéz helyzetben leszünk. További sok sikert Báránd csapatának!

Majoros Csaba: – Küzdelmes mérkőzésen igazságos pontosztozkodást láthatott a közönség, kiváló játékvezetés mellett. További sok sikert Körösszegapáti csapatának!

Kismarja–Szentpéterszeg 1–1 (1–1)

300 néző, vezettte: Juhász J. (Bodó L., Mogyorósi J.).

Kismarja: Edző: Tóth Károly.

Szentpéterszeg: Oláh G. – Szűcs P., Varga Zs., Flaskai Zs. (Nagy P.), Tamás L., Jeney L. (Olajos Cs.), Bácsó A. (Erdei Z.), Kolompár Zs., Ékes Z. (Szabó G.) (Szabó G.), Balogh B. Edző: Kártik József. Gól: Tóth I., illetve Ékes Z. Jók: mindenki, illetve Oláh G., Varga Zs. Ifi: 3–2. Kiállítás:Kondor L., illetve Tamás L.

Tóth Károly: – Küzdelmes mérkőzés, sok párharc, jó játékvezetés. Kártik kollegának igaza van, a csapaton valóban látszik a rutin, igazságos döntetlen született. Pozitívum, zsinorban már két meccs óta vagyunk veretlenek.

Kátrik József: – Szoktuk mondani, hogy fordulatokban gazdag, de ez egyenesen volt rossz. Hosszútávú céljainkhoz mindenképpen javulnunk kell.

Nagyrábé–Püspökladány 0–1 (0–0)

250 néző, vezette: Erdei T. (Tóth G., Kiss J.).

Nagyrábé: Hortó A. – Kocsis Z., Kovács A., Sós P. (Nagy J.), Varsányi Zs. (Kállai R.), Gál P., Kiss G., Katona S., Nemes A. (Patai T.), Somogyi L., Szilágyi T. Edző: Tóth Sándor.

Püspökladány: Buczi Zs. – Máthé I., Karacs Z., Szabó B., Nagy B., Pálmai Cs., Mogyorósi R. (Mogyorósi D.), Dan G. (Kovács G.), Horváth Á., Czibi Zs. (Mogyorósi Z.), Mogyorósi J. (Tóth P.). Edző: Borúzs István. Gól: Dan G. Jók: Kovács A., Kiss G., Marton A., a mezőny legjobbja., illetve mindenki, Máthé A., a mezőny legjobbja. Ifi: 5–3.

Tóth Sándor: – Két egyforma képességű csapat mérkőzése, kilencvennegyedik percben kapott góllal sajnos kikaptunk.

Borúzs István: – Ezúttal nem volt olyan gördülékeny a játékunk, mint a múlt héten de a srácok a végsőkig küzdöttek, és hittek a győzelemben. Ezzel a győzelemmel szeretnénk boldog születésnapot kívánni Szarvas Béla elnök úrnak, illetve a két éve elhunyt Karacs Geri barátunk születésnapja előtt így szeretnénk tisztelegni. Ui: Maci, ne add fel, szeretünk!