haon-sportoldal

2012.10.18. 15:29

A DEAC ugrik medencébe a svédek helyett Debrecenben!

Debrecen - A Jarfalla Simsallskap együttese az utolsó pillanatban jelezte klubunk felé, hogy a ma kezdődő és vasárnapig tartó Európa Kupa második, debreceni selejtezőkörén nem kíván részt venni.

Debrecen - A Jarfalla Simsallskap együttese az utolsó pillanatban jelezte klubunk felé, hogy a ma kezdődő és vasárnapig tartó Európa Kupa második, debreceni selejtezőkörén nem kíván részt venni.A svédek sérülésre, munkahelyi- és családi okokra hivatkozva léptek vissza az indulástól. A ma 1 órakor tartott rendkívüli ülésen a szervezők, csapatvezetők és a LEN delegátusa végül úgy döntött, hogy az északi együttes helyett a DVSE és a Debreceni Egyetem közös OB I/B-s alakulata, a DEAC csobbanjon medencébe!

 

A DEAC természetesen nem teljes jogú résztvevője a négynapos nemzetközi megmérettetésnek, és nem is juthatnak tovább, de kiváló felkészülési lehetőség lehetőség mind a fiatal tehetségek, mind pedig a külföldi ellenfelek számára.

 

MÉRKŐZÉSEK

 

2012.10.18.

18.00 Enka Istanbul – DEAC

19.30 C.N. Mataro Quadis – AZ&PC Amersfoort

Szabadnapos: Debrecen DVSE

 

2012.10.19.

18.00 DEAC – C.N. Mataro Quadis

19.30 Debrecen DVSE – AZ&PC Amersfoort

Szabadnapos: Enka Istanbul

 

2012.10.20.

10.00 Debrecen DVSE – DEAC

11.30 C.N. Mataro Quadis – Enka Istanbul

Szabad: Az&PC Amersfoort

 

18.00 AZ&PC Amersfoort – Enka Istanbul

19.30 Debrecen DVSE – C.N. Mataro Quadis

Szabad: DEAC

 

2012.10.21.

10.00 AZ&PC Amersfoort – DEAC

11.30 Debrecen DVSE – Enka Istanbul

Szabadnapos: C.N. Mataro Quadis

 

Oláh Andrea

Ezek is érdekelhetik

Hírlevél feliratkozás
Ne maradjon le a szon.hu legfontosabb híreiről! Adja meg a nevét és az e-mail-címét, és mi naponta elküldjük Önnek a legfontosabb híreinket!