Helyi közélet

2015.05.14. 10:09

Jobbik-sajtótájékoztató: Összefogva harcolnak településük szebb jövőjéért a polgármesterek

Nyíregyháza - – Megalakult a Magyar Polgármesterek Közössége! – jelentette be csütörtöki sajtótájékoztatóján dr. Fülöp Erik, Tiszavasvári polgármestere, az MPK alelnöke, majd kifejtette: a jobbikos kezdeményezésre született, de pártsemleges, tehát minden felelősen gondolkodó településvezető számára nyitott, egyesületi formában működő szakmai érdekvédelmi szervezet célja a sikeresebb érdekérvényesítés.

Nyíregyháza - – Megalakult a Magyar Polgármesterek Közössége! – jelentette be csütörtöki sajtótájékoztatóján dr. Fülöp Erik, Tiszavasvári polgármestere, az MPK alelnöke, majd kifejtette: a jobbikos kezdeményezésre született, de pártsemleges, tehát minden felelősen gondolkodó településvezető számára nyitott, egyesületi formában működő szakmai érdekvédelmi szervezet célja a sikeresebb érdekérvényesítés.

A 13 alapító tag abban bízik, hogy közösen fellépve, egymástól tanulva jobban előmozdíthatják településeik boldogulását. – Fontos, hogy ne magányos harcosként, hanem közösségként képviseljük az önkormányzatok érdekeit! Azt, hogy a parlamentben meghozott döntések helyben „hogyan csapódnak le”, mi a jogalkotóknál sokkal látjuk. Egyesületünk arra törekszik, hogy minél több előremutató javaslattal, véleménnyel álljon elő, bemutassa a jó gyakorlatokat, és egymás sikereiből tanulva próbáljuk még sikeresebbé tenni a saját településünket. Eddig 11 független polgármester jelezte csatlakozási szándékát az MKP-hez.

KM

Hírlevél feliratkozás
Ne maradjon le a szon.hu legfontosabb híreiről! Adja meg a nevét és az e-mail-címét, és mi naponta elküldjük Önnek a legfontosabb híreinket!

Ezek is érdekelhetik

Hírlevél feliratkozás
Ne maradjon le a szon.hu legfontosabb híreiről! Adja meg a nevét és az e-mail-címét, és mi naponta elküldjük Önnek a legfontosabb híreinket!

Rovatunkból ajánljuk

További hírek a témában