Helyi közélet

2019.05.04. 16:35

Katolikus bált rendeztek Dombrádon

Dombrád - A Dombrádi Római Katolikus Egyházközség a napokban megrendezte első jótékonysági bálját a helyi művelődési házban. A vendégeket Gyetkó László plébános atya és dr. Ritli Jánosné dr. világi elnök köszöntötte.

Dombrád - A Dombrádi Római Katolikus Egyházközség a napokban megrendezte első jótékonysági bálját a helyi művelődési házban. A vendégeket Gyetkó László plébános atya és dr. Ritli Jánosné dr. világi elnök köszöntötte.

- A szervezők, a hívek műsorral készültek a résztvevők szórakoztatására. Budai László Gounod Ave Mariáját és Beethoven Örömódáját adta elő, őt városunk egyik ifjú tehetsége, Hoksz Attila, a Felszállott a Páva közönségdíjasa követte, aki verbunkos és legényes táncával varázsolt táncos hangulatot az estre. Ezután Molnár István és neje a Betti néni című paródiával csalt mosolyt az arcokra. A műsort a „Tébláboló Szerzetesrend apácáinak” táncra perdítő, áhítattal teli, kiváló előadása zárta. Az „apáca show”-t Szalkayné Szénégető Krisztina „rendfőnök”, a Free Dance Alapfokú Művészeti Iskola tanára tanította be az egyházközség képviselő-testületének és Karitász csoportjának tagjaiból álló csapatnak. A rendezvényen a talpalávalót színvonalas zenei szolgáltatásának felajánlásával Kozma Gergő kántor biztosította.

- Az est vidám hangulatban telt. Köszönet mindazoknak, akik részvételükkel, támogatásukkal, felajánlásukkal, munkájukkal, tanácsaikkal, ötleteikkel hozzájárultak a bál sikeréhez - tájékoztatott dr. Ritli Jánosné dr. világi elnök.

Hírlevél feliratkozás
Ne maradjon le a szon.hu legfontosabb híreiről! Adja meg a nevét és az e-mail-címét, és mi naponta elküldjük Önnek a legfontosabb híreinket!

Ezek is érdekelhetik

Hírlevél feliratkozás
Ne maradjon le a szon.hu legfontosabb híreiről! Adja meg a nevét és az e-mail-címét, és mi naponta elküldjük Önnek a legfontosabb híreinket!

Rovatunkból ajánljuk

További hírek a témában