2022.11.19. 16:23

Tiszalökön nyolc percig tartott a meccs

A rakamaziak elfogytak, értékes pontot szerzetek a tisztaberekiek.

Illusztráció: Shutterstock

A jegyzőkönyv nem sok jót ígért, hiszen a rakamazi csapatban csak nyolc focistát neveztek a mennyei megyei kettő őszir zárófordulóján szombaton. Többen utaztak, ám öt focistának nem volt igazolása Tiszalökön. A hazai Cseh Kristóf a második percben betalált, hat perccel később pedig véget is ért a meccs, mert a vendégeknél ketten is lesétáltak a pályáról. Mivel a játékosok száma hatra fogyott, a szabályok alapján a játékvezető véget vetett a játéknak.

A Nyírerdő csoportban egy meccs volt szombaton, ezen a vendég pátrohaiak nyertek Tuzséron. A Gém-tech csoportban két találkozó volt, Csengersimán a kilencvenedik percben egyenlített Garda Endre, így a vendég tisztaberekiek egy értékes ponttal tértek haza. Szatmárcseke féltucatot kapott a vendég orosziaktól.

Labdarúgás. Megyei II. osztály, 13. forduló, Pannónai Zrt. csoport

Tiszalök-Rakamaz 1-0-nál félbeszakadt

Tiszalök, v.: Szopkó. Tiszalök: Palencsár - Balogh S., Venczel, Balogh A., Cseh, Pncsák, Kiss, Bognár, Tóth, Galambosi, Gál. Edző: Magyar Gergely. Rakamaz: Veres - Barzó, Kántor, LKaracs, Dencs, Parádi, Galambosi, Ludas. Edző: Madalina György. Gól: Cseh. Ifi: 2-1.

Nyírerdő csoport

Tuzsér-Pátroha 0-2 (0-1)

Tuzsér, v.: Pethő. Tuzsér: Csuka - Pásztor (Iván) Z.), Iván II. A., Koszta (Szabó), Iván A. I., Tári, Fábián, Orgován, Csobai, Nagy. Edző: Szabó István. Pátroha: Csáki - Kalu, Varga, Mozga, Jenei Balogh, Csépke, Gombkötő Z., Gombkötő S. (Bedő), Kovács (Kiss), Molnár. Játékosedző: Gombkötő Sándor. Gól: Csépke, Gombkötő Z.

Gémtech csoport

Szatmárcseke-Vámosoroszi 0-6 (0-2)

Szatmárcseke, v.: Homonai. Szatmárcseke: Juhász - Kóczé ., Banga, Kóczé II., Bozsányi, Banga, Császár (Kelemen), Pásztor, Lakatos, Mándi (Kóczé A.), Nagy. Edző: Szűcs István.

Vámosoroszi: Nagy - Somogyi R., Imre Zs., Rigó, Bartha, Márton, Bakó (Bartha), Somogyi T., Szabó, Imre M., Somogyi N. (Juhász). Edző: Imre Zsolt.  Gól: Bartha, Bakó, Imre Zs., Somogyi R., Rigó, Imre M.

Csengersima-Tisztaberek 2-2 (1-1)

Csengersima, v.: Maleskovits. Csengersima: Szabó - Orosz, Volkán (Varga), Horváth, Ilbán (Algács E.), Mona, Algács M., Tóth (Balogh), Dávid, Gere (Szabó), Halász. Játékosedző: Volkán Roland.  Tisztaberek: Makay - Makuka, Molnár, Nagy, Lukács, Molnár, Berki, Bencze, Bodó (Balogh), Garda, Algács S. (Kosztya). Edző: Oroszi István. Gól: Volkán 2, illetve Algács S, Garda. Ifi:7-3.