Teke, Nyíregyházi TK

2023.03.28. 10:55

Ismét kikaptak tekéseink

Hétvégén a Salgózd vendége volt a Nyíregyházi TK NB I.-es csapata. Az elsősorban Hacker Dezső alaposan kitett magáért, a nap legjobb eredményével szerzett pontot, mellette Kastura Zsolt még 500 fáig sem jutott. A második sorban a fiatalok következtek, nekik sem sült a kezük, ettől függetlenül mindketten pontot szereztek. A Záró párosoknál Szojka Miklósnak csak egy szettre futotta erejéből, mellette Szilágyi Sándor még gyengébb teljesítményt nyújtott, így vármegyeszékhelyünk csapata ismét, immár zsinórban harmadik vereségét szenvedte el.

Salgózd-Nyíregyházi TK 5:3 (3189:3059)
Nyíregyházi TK: Kastura Zsolt 449, Hacker Dezső 586 (1), Molnár Dávid 518 (1), ifj. Szojka Miklós 498 (1), Szojka Miklós 517, Szilágyi Sándor 491. Ifi: 0:4 (903:1015).