Labdarúgás

2023.08.30. 19:52

Egy pontot szerzett a Kisvárda Debrecenben, három ponttal távozott a REAC Sényőről

A Kisvárda II ponttal tért haza Debrecenből

Forrás: KISVARDAFC.HU

NB III, Észak-keleti csoport, 5. forduló
Sényő-Carnifex FC–REAC 2–4 (1–1)
Sényő, v.: Újhelyi.
Sényő: Szondi – Márton, Kapacina K., Sárosi (Erdei, 76.), Kovács, Farkas (Lizák, 72.), Schmidt (Vámos, 72.), Szokol, Ur (Klepács, 72.), Kapacina V., Orosz. Edzők: Fiumei Viktor, Imrő László.
REAC: Dulka – Kárász, Lustyik (Tóth, 77.), Lakatos Z. (Bedő, 84.), Palaga, Tóth, Újvári (Skripek, 65.), Csernák, Micheller, Nagy, Lakatos Cs. Edző: Dinka Balázs.
Gól: Kapacina K. (34.– tizenegyesből), Orosz (60.), illetve Lakatos Z. (27.), Nagy (62. – tizenegyesből), Kárász (68.), Micheller (83.).
Imrő László: – Egy jó első félidő után, a másodikban megszereztük a vezetést. Aztán leromboltuk azt, amit addig felépítettünk, így vereséget szenvedtünk.
DEAC–Kisvárda Master Good II. 2–2 (2–1)
Debrecen, v: Lovas L.
DEAC: Tóth D. – Soltész, Újvárosi, Vincze, Tóth, Sándor, Batta (Tochukwu, 60.), Wente (Kónya, 70.), Bényei, Lakatos, Lénárt (Al-Sheraji, 60.). Edző: Urbin Péter.
Kisvárda II: B. Ponomarenko – Kozacsuk (Szirota, a szünetben), Rubus, R. Stefan, Simon, Bliznjuk, N. Ponomarenko (Králik, 91.), Sikorszki, Puporka (Ésik, 70.), Kristófi, Honcsar. Edző: Csernijenko Ruszlan.
Gól: Vincze (36.), Sándor (44.), illetve Kristófi (22.), Puporka (62.).
Csernijenko Ruszlan: – Jó erőkből álló DEAC ellen jó mérkőzést játszottunk. Kevés volt a folyamatos játék, inkább a küzdelem dominált. Elkerülhető gólokat kaptunk, de a csapat küzdött végig, és a második félidőben közel álltunk a győzelem megszerzéséhez is, de voltak olyan pillanatok, hogy a DEAC pontrúgásai veszélyesek voltak. Összességében értékes pontot szereztünk.

További eredmények: Eger–Tiszaújváros 0–1, Cigánd–Karcag 0–0, Putnok–Salgótarján 5–0, DVTK II.–Hatvan 2–1, Tiszafüred–Újpest II. 0–1, Gyöngyös–DVSC II. 1–3