Magabiztos kisvárdai győzelem, fájó sényői fiaskó

A Kisvárda II. a Hatvan otthonában győzött, míg a Sényő a Karcagtól kapott ki.

Labdarúgás: NB III., Észak-keleti csoportforduló, 16. forduló

FC Hatvan–Kisvárda Master Good II. 0–3 (0–0)
Hatvan, Népkert Sporttelep, v.: Molnár.
Hatvan: Menczeles – Tarjáni, Szabó, Sárossy, Dinka, Karácsony, Benkó, Czibolya (Vince, 88.), Kitl, Fellner, Burzi (Fekete, 60.). Edző: Zoran Szpisljak.
Kisvárda II.: B. Ponomarenko – Kozacsuk, Rubus, Králik, Bíró, N. Ponomarenko, Lucas, Sikorszki, Simon (Czérna, 67.), Czékus (Kancsij, 82.), Honcsar. Edző: Gerliczki Máté.
Gól: Rubus (56.), Honcsar (62., 11-esből), Sárossy (72. - öngól).

Gólók, történések

56. perc: Lucas baloldali szabadrúgását Rubus bólintotta egy méterről a hálóba, 0–1.
62. perc: Simon Mátyás vezetett támadást a jobb oldalon, majd tört be az ellenfél tizanhatosán belülre, ahol Fekete szabálytalankodott vele. Tizenegyes! A büntetőt Honcsar jobb lábbal higgadtan a jobb alsó sarokba gurította, 0–2.
72. perc: Honcsar baloldali beadásába Sárossy ért bele 2 méterről, a labda a hálóban kötött ki. Öngól, 0–3.

Gerliczki Máté: – Küzdöttünk az elemekkel, a nehéz talajú pályára, az erős szélre és persze a jó erőkből álló ellenfélre gondolok. A második félidőben nagyon jól játszottunk, teljesen megérdemeljük a győzelmet.

Karcag–Sényő FC Selyem-Ber 1–0 (0–0)
Tiszafüred, v.: Nyekita.
Karcag: Fedinisinec – Nikics (Antics), Kis, Karmacsi, Constantinescu, Andrics (Győri), Kovács, Aranyos (Pataki), Gránicz (Maruscsák), Csiki, Hujbert (Béres). Edző: Varga Attila.
Sényő: Szondi – Klepács, Kapacina K., Farkas, Lizák (Erdei), Schmidt, Szokol, Vámos G., Úr, Vámos M., Orosz (Sárosi). Edző: Nagy Sándor.
Gól: Antics (73.)

Gólok, történések
73. perc: szögletet végezhetett el a Karcag. A beívelt labdát Kiss Balázs csúsztatta meg, Andric Nemanja pedig a hálónkba lőtte.

Nagy Sándor: – Úgy gondolom, fájó vereséget szenvedtünk, mert ebben a mérkőzésben sokkal több volt. Meg tudom dicsérni a fiúkat, odatették magukat, ez egy ilyen nap volt, az élet majd visszaadja, amit most elvett.