2012.06.16. 21:05

Szalontay országos csúcsa a Millenárison

Budapest, 2012. június 16., szombat (MTI) - Szalontay Sándor a 200 méteres sprintverseny negyeddöntőjét 10.64 másodperces országos csúccsal nyerte a szombaton rendezett pályakerékpáros Vasló Kupán.

Budapest, 2012. június 16., szombat (MTI) - Szalontay Sándor a 200 méteres sprintverseny negyeddöntőjét 10.64 másodperces országos csúccsal nyerte a szombaton rendezett pályakerékpáros Vasló Kupán.A londoni olimpián országúti mezőnyversenyben induló Lovassy Krisztián a 48 körös pontversenyben négykörös előnyt szerezve fölényesen győzött, s az omnium nevű számban is nyert.

A KSI Schwinn-Csepel SE kerékpáros szakosztálya 14. alkalommal rendezte meg a Millenárison Magyarország egyetlen nemzetközi pályaversenyét.