2013.04.12. 14:27

SZON-ÉLŐ - Nyíregyháza Spartacus vs. Kazincbarcika 4-0 (2-0)

Nyíregyháza - A labdarúgó NB II Keleti csoportjában a Kazincbarcikai SC volt a Szpari vendége pénteken. A mérkőzésről élőben tudósítottunk 15 órától.

[poll id="367"]

NYSFC

4 – 0 (2-0)

KBSC

Nyíregyháza, 2013.04.12. 15:00

Lucsánszky Tamás: Az első félidőben annak ellenére, hogy vezettünk, idegesen játszottunk. Szünet után már voltak olyan periódusok, amikor jól futballoztunk, úgy érzem, megérdemelten nyertünk.

Kiprich József: Megérdemelten nyert a Nyíregyháza, mert könyörtelenül kihasználták a lehetőségeiket, mi pedig sajnos csak a helyzetekig jutottunk.

90+2

Vége a mérkőzésnek, hamarosan jövünk az edzői nyilatkozatokkal.

90+1

Salvador 16 méteres lövése Dajkáról Kiprich elé pattant, ő 20 méterről célozta meg a kaput, ám Balogh védett.

90

Bodnár baloldali szögletét Nyisalovits fejelte ki a kapu előteréből. Ezzel letelt a rendes játékidő, két perc a hosszabbítás.

89

Vólent került helyzetbe, ám három méteres kísérletét Balogh hárította. Az ellentámadásnál Katona jobbról jól rendszerezett, ám Nikolic nyolc méterre a kaputól rosszul találta el a labdát, amelyik Bajzát elé került, ám az ő lövését szögletre blokkolták.

87

Katona állt be Pákolicz helyére.

85

A tizenegyest Vólent a jobb sarok mellé lőtte.

84

Vólent fordult le a tizenhatoson belül Durovic-ról, aki visszarántotta. A játékvezető felmutatta a védőnek a piroslapot és büntetőt ítélt.

83

Nikolic passzolt Csorbához, aki továbbgurított Bajzát elé, aki két csel után nyolc méterről helyezett a kapuba. 4-0

82

Mindkét csapat cserél. A vendégeknél Fótyik helyén Salvador, a hazaiaknál Germán helyén Nikolic folytatja.

80

Előbb az asszisztens tévesen jelzett lest Bajzát kiugrásánál, majd Casado 20 méterrel lőtt fölé.

77

Jeremiás passzolt Vólent elé, ám a kapujából kilépő Balogh felszedte a labdát a vendég támadó elől.

76

Casado 25 méteres lövését védte Balogh.

75

Bodnár vágott fölé egy 35 méteres szabadrúgást.

73

Privigyei kapott sárgalapot szövegelésért.

72

Bodnár jobboldali szabadrúgását Privigyei vágta ki a kapu előteréből.

70

Jeremiás 22 méteres lövését védte Balogh.

69

Reznek szöktette remek labdával a jobb szélen Bajzátot, aki - mivel nem volt érkező - nyolc méterről lőtt, ám Póser védett. Ezt követően Fótyikot kellett ápolni.

65

Bajzát centerezett balról, ám Csorba 14 méteres lövése egy vendég védőről visszapattant a hazai játékos lábára, onnan pedig az alapvonalon túlra.

64

Bajzát fordult le Fótyikról, ám nyolc méteres lövését Póser lábbal szögletre mentette. A corner után Reznek passzolt remekül Minczérhez, aki ígéretes helyzetben nem tudta jól átvenni a labdát.

61

Jeremiás jobboldali beadását tenyerelte szögletre Balogh. A corner után a labda Fehér elé került, akinek 17 méteres lövése a jobboldali kapufát is érintve került az alapvonalon túlra.

58

Cseréltek a vendégek: pályára lépett Jeremiás és Nyisalovits, lement Nagy és Komlósi.

54

Csorba jobboldali beadását a hosszú oldalon Bajzát hat méterről lőtte a kapuba. 3-0

52

Komlósi és Csorba ütköztek. A vendégek védőjét ápolni kellett.

46

Elkezdődött a második félidő. A hazaiaknál Davidov helyett Reznek folytatja.

46

Vége az első félidőnek.

45

Dajka hibája után kerültek helyzetbe a vendégek, de nem tudtak élni a lehetőséggel. Letelt a rendes játékidő, egy perc a ráadás.

42

A baloldali szabadrúgást Bodnár lőtte a kapu elé, a labda Privigyei lábáról pattant szögletre. A jobboldali cornerhez Bodnár állt, beívelését Komlósi fejelte szögletre. Bodnár ismételt, ezúttal jobban, ám Farkas hat méterről a kapu fölé fejelt.

40

Komlósi lökte fel Bajzátot, majd két játékos kakaskodni kezdett. A játékvezető mindkettőjüknek felmutatta a sárgalapot.

39

Germán, miután észrevette, hogy Bajzát lesen áll, egyedül próbálkozott. Egy hosszú vágtát követően több védő szoritásában 14 méterről lőtt, ám Póser hárított.

34

A korai kezdés ellenére - minden bizonnyal a tévéközvetítés miatt - már percek óta világítanak a reflektorok.

33

A Csorbát visszarántó Fehér kapott sárgát.

32

Bogáti baloldali szöglete után Dajkáról ismét szögletre pattant a labda. Jobbról is Bogáti tekert középre, ám most felszabadítottak a hazaiak.

31

Farkas szabálytalankodott Vólenttel, a 19 méterről megítélt szabadrúgást Fótyik lőtte el a sorfal mellett, ám Balogh szögletre ütötte a labdát.

28

Davidov visszaállt, majd Bodnár passzát Csorba nem tudta jól átvenni, odalett a helyzet.

26

Davidov maradt a földön, így rövid ideig a pályán ápolták a hazai játékost.

25

Bajzát baloldali beadása egy picit Csorba mögé érkezett, így oda lett a helyzet.

21

Davidov baloldali szögletét Fótyik fejelte el a hoszsú oldalon Germán elől.

19

Bogáti jobboldali szabadrúgását Privigyei hét méterről fejelte kapura, ám Balogh védett. Az eset után a barcikai játékost rövid ideig ápolni kellett.

17

Pákolicz fejelt a jobb oldalon kilépő Germán elé, ám a kapujából jól kiugró Póser menteni tudott.

14

Bogáti 25 méteres szabadrúgása suhant el a bal alsó sarok mellett.

12

Fehér 22 méteres lövés a felső lécről pattant vissza.

10

Bogáti baloldali szögletét Fótyik elvetődve kapásból csúnyás fölé vágta.

8

Fehér elé pattant a labda, aki 17 méterről lőtt mellé. Nem sokkal később Balogh hosszú kirúgása megtalálta Pákoliczot, aki elvitte a labdát a kapujából kilépő Póser mellett, majd három lépésről az üres kapuba helyezett. 2-0

6

Vólent 14 méterről lőtt, majd elcsúszott. Durovic fölé hajolva mondott neki valamit, majd ő is elesett, végül a játékvezető az asszisztenssel konzultálva kirúgást ítélt.

3

Bajzát 25 méterről ballal hatalmas gólt lőtt a jobb felső sarokba. 1-0

2

Bajzát jobboldali beadás suhant el a középen érkező Pákolicz előtt.

1

Aligha dönt nézőcsúcsot a Barcika nyíregyházi vendégszereplése, mindössze pár százan kíváncsiak a találkozóra, amelyet a vendégek sárgában, a hazaiak piros feketében kezdtek.

JEGYZŐKÖNYV

NB II. férfi labdarúgás, 22. forduló

Nyíregyháza Spartacus vs. KBSC

4 - 0   (2 – 0)

Nyíregyháza, 500 néző. V.: Varga László, Kispál Róbert, Farkas Balázs

Nyíregyháza: Balogh - Dajka, Germán, Minczér, Pákolicz, Davidov, Durovic, Farkas, Bajzát, Bodnár, Csorba

Kazincbarcika: Póser - Privigyei, Komlósi, Fótyik, Horváth, Nagy, Kiprich, Fehér, Bogáti, Casado, Vólent

Gólszerző: Bajzát (1-0) a 3., Pákolicz (2-0) a 8., Bajzát (3-0) az 54., Bajzát (4-0) a 83. percben.

Sárga lap: Fehér a 33., Komlósi és Bajzát a 40., Privigyei a 73. percben.

Kiállítás: Durovic a 84. percben.

Csere: Davidov helyett Reznek a 46., Komlósi és Nagy helyett Jeremiás és Nyisalovits az 58., Fótyik helyett Salvador és Germán helyett Nikolic a 82., Pákolicz helyett Katona a 87. percben.