2013.05.04. 20:00

Arcpirító, fájó pofon a Tiszalöknek

Nyíregyulaj - A labdarúgó Szi-Zo Sport megyei I. osztály 26. fordulójának szombati nyitányán két mérkőzést rendeztek.Nyírgyulaj–Tiszavasvári 1–0 (0–0)

Nyírgyulaj, 250 néző, v.: Kocsis Zs.

Nyírgyulaj: Kecskés G. – Dér I., Czerula Zs., Papp A., Szép T. (Oxi R.), Lakatos J., Kónya M., Gózner K., Erdei L., Berecz Zs. (Jeney Zs.), Horváth K. Edző: Lukács Tibor.

Tiszavasvári: Polgári L. – Bagoly Z., Lakatos B., Péntek M., Péntek A., Gál N., Lakatos B., Bodnár A. (Gyurján R.), Nagy I. (Lajos T.), Bakos T. (Szolyka G.) Fazekas V. Edző: Fecsku István. Nagyon jó színvonalú mérkőzésen – a végén parázs körülmények között – a hazaiak megérdemelten nyertek. Gól: Berecz Zs. (11-esből). Kiállítva: Dér I. (84. perc), illetve Péntek M. (87.).

Lukács Tibor: – Az első félidőben nagyon sok helyzetet kihagytunk, végig uraltuk a játékot, a hajrában jogos tizenegyessel megérdemelten tartottuk itthon a három pontot.

Fecsku István: – Legyőzött bennünket a rutin.

Tuzsér–Tiszalök 5–0 (2–0)

Tuzsér, 150 néző, v.: Takács A.

Tuzsér: Szűcs L. – Semegi T., Setét R. (Balogh G.), Rusznák S., Tovt R. (Filó L.), Dancs B., Zán P., Hriszkevics, Dallos L., Lakatos T., Gergely I. (Vantyuch B.). Játékos-edző: Dancs Béla.

Tiszalök: Gagyi S. – Vass I., Hock F., Csáki V., Dobos Z., Cseh K. (Palencsár), Újvári Zs., Bódi V. (Jónás D.), Dankó Z. (Bognár A.), Lakatos K., Kiss R. Edző: Kovács János. A hazai csapat az első perctől irányította a játékot, győzelme ilyen különbséggel is megérdemelt. Gól: Semegi T. 3 (kettőt 11-esből), Hriszkevics, Setét R. Ifi: 3–1. (Tudósító: Lakatos Tibor)

Dancs Béla: – A csapat átérezte ennek a mérkőzésnek a fontosságát, dinamikusan, gólra törően játszott és nagyon fontos három pontot szerzett. Gratulálok a ballagó diákoknak.

Kovács János: – Arcpirító, fájó pofon.