2013.05.20. 20:14

Bajnokot vert a megállíthatatlan Tiszalök

Tuzsér - A labdarúgó Szi-Zo Sport megyei I. osztály korábban elhasztott, 18 fordulójának mérkőzéseit pótolták hétfőn.Tuzsér–Nyírgyulaj 1–0 (1–0)

Tuzsér, 150 néző, v.: Kiss L.

Tuzsér: Szőr I. – Babják, Lakatos T.,. Rusznák S., Tovt R., Dancs B., Zán P., Hriszkevics (Imre Gy.), Semegei T., Dallos L. (Filó L.), Gergely I. Játékos-edző: Dancs Béla.

Nyírgyulaj: Kecskés G. – Dér I., Czerula Zs., Papp A. (Lakatos J.), Kónya M., Pénzes Á., Szép T. (Jeney D.), Gózner K., Erdei L., Oxi R. (Berecz Zs.), Horváth K. Edző: Lukács Tibor. A szokásos korai góllal szerzett vezetést a hazai csapat, a másodikban pedig okosan őrízte előnyét és megérdemelten nyert. Gól: Hriszkevics. Ifi: 2–0. (Tudósító: Lakatos Tibor)

Dancs Béla: – Három napon belül kétszer nyertünk egy nullra, ez mutatja a csapat erejét. Az ilyan mérkőzések kovácsolják össze a csapatot.

Lukács Tibor: – Kaptunk egy óvodás gólt, utána hiába uraltuk a játékot, be voltunk oltva gól ellen.

Tiszalök–Kemecse 1–0 (0–0)

Tiszalök, 200 néző, v.: Sinka Z.

Tiszalök: Gagyi S. – Vass I., Csáki V., Cseh K., Czifrák R., Gyulai K. (Dankó Z.), Lakatos K., Balogh A., Kiss R. (Bódi V.), Dobos Z., Bognár A. Edző: Kovács János.

Kemecse: Szabó A. – Balogh Gy., Tóth Sz., Homann R., Lakatos Z., Bodnár J., Ruska T., Ádámszki R., Asztalos K., Marcsek Z., Fekete Á. Játékos-edző: Ádámszki Róbert. Megérdemelt hazai győzelem: a jobban akaró tiszalöki csikócsapat erőnlétben ellenfele fölé kerekedett. Gól: Kiss R. Ifi: 0–5.

Kovács János: – A mezőnyben jobban futballoztunk, a kilencven percet végigtámadva a jó munka meghozta gyümölcsét. Emelem kalapomat a játékosok előtt, ismét óriásit fociztak. A Kemecsének gratulálunk a bajnoki címhez.

Ádámszki Róbert: – A döntetlen igazságosabb lett volna, ettől függetlenül gratulálok annak a tíz futballistának, aki három naponta végigjátszik minden mérkőzést.

Gyulaháza–Szakoly 4–1 (3–0)

Gyulaháza, 80 néző, v.: Kormány L.

Gyulaháza: Bandor F. – Lévai Cs., Molnár G., Csuka Gy. (Haga S.), Éles I., Deák Z., Gáti S., Kapin M., Bardi B., Bombera M. (Tóth D.), Gáti Sz. (Tóth G.). Edző: Bardi Attila.

Szakoly: Kromplák Gy. – Kevert S., Medvik Á., Tóth P., Turbucz T., Csire S., Lakatos L., Kevert K., Kiss I., Popovics P., Tóth B. Edző: Madalina György. Elfogadható első félidő után bűnrossz második játékrész. Gól: Bombera M., Éles I., Gáti S., Turbucz T. (öngól), illetve Tóth B. Ifi: 4–0. (Tudósító: Bardi Béla)

Bardi Attila: – Ma mindkét arcunkat megmutattuk.

Madalina György: – Az első félidőben a hazaiak játszottak jobban, a másodikban mi. A korán kapott látványos öngól megfogott bennünket, de a körülményeket figyelembe véve nem futballoztunk alárendelt szerepben.

Nyírmada–Nagykálló 5–2 (3–0)

Nyírmada, 200 néző, v.: Ésik I.

Nyírmada: Kardos Z. – Hegedüs L., Fejes J., Szabó G., Danku A., Barta F. (Cseszlai R.), Szikszai A., Nagy M., Németh A., Bancsi G. (Dávid R.), Papp Z. (Ponczók T.). Játékos-edző: Szőke István.

Nagykálló: Tóth K. – Matejkó G. (Nagy K.), Kovács M., Torma T., Fiumei V., Kiss T. (Málik J.), Piskóti Zs. (Simon I.), Palaga P., Takács L., Kovács I., Káposznyák M. (Marozsán M.). Edző: Fogarasi Zoltán. Jó színvonalú mérkőzésen a hazaiak jobban használták ki lehetőségeiket, és megérdemelten győztek. Gól: Papp Z. 2, Németh A. (11-esből), Nagy M., Dávid R., illetve Kovács I., Marozsán M. Kiállítva: Fejes J. (90. perc). Ifi: 0–6.

Szőke István: – Gratulálok a csapat minden játékosának, akik az utóbbi mérkőzéseken becsületesen oda tették magukat, ennek meg is van az eredménye.

Fogarasi Zoltán: – Nyolc perc alatt elintéztük magunkat: a második félidőt ugyan megnyertük, de ez csupán szépségtapasz volt a mai gyalázatos játékunkat tekintve.

Nagyhalász–Mátészalkai MTK 0–1 (0–0)

Nagyhalász, 100 néző, v.: Tóth M.

Nagyhalász: Budaházi Sz. – Balogh N., Tilki M., Szobonya P., Kiss I., Kiss G., Boros I., Tóth Z. (Nagy R.), Gégény Z. (Nagy M.), Balázs K. (Balogh I.), Kurucz T. Játékos-edző: Kiss Gábor.

Mátészalka: Pindzsula P. – Nagy A. (Makszim G.), Mándi A., Toma M., Moldovan, Petrohai M. (Mészáros G.), Rézműves F., Istrate (Dobai T.), Botos D. (Pálfi J.), Sipos J. (Tóth F.), Kirner. Edző: Szilágyi Bertalan. A hatvan percig emberhátrányban játszó hazaiak nem érdemeltek vereséget: a kettes számú asszisztens életben tartotta a Mátészalka bent maradási reményeit. Gól: Petrohai M. Kiállítva: Budaházi Sz. (30. perc). Ifi: 0–5. (Tudósító: Orosz Zoltán)

Kiss Gábor: – Köszönöm szépen játékosaimnak a hozzáállását, tíz emberrel sem játszottunk alárendelt szerepet, de a lesgól megakadályozott bennünket minimális célunk elérésében.

Szilágyi Bertalan: – Gratulálok a fiúknak, ezért is három pontot adnak. Az ifistáknak külön gratulálunk, akik egy lépéssel ismét közelebb kerültek céljaink eléréshez.

Balkány–Nyírkarász 1–0 (1–0)

Balkány, 100 néző, v.: Bíró Cs.

Balkány: Fejér G. – Szabó P., Vass Z., Ferenczi M., Szabó J., Szilágyi B. (Kiss J.), Ujfalusi Á., Dobos A. (Görög N.), Bencsik A., Gondor I., Ferenczi F. Játékos-edző: Dobos Attila.

Nyírkarász: Borkó J. – Jávor P., Pekk T., Horváth J., Ujj Gy., Ignéczi Cs., Rákóczi L., Mándi L., Filep R., Juhász L., Gazdag A. Edző: Dudás Zoltán. Két enervált csapat találkozóján a hazaiak több helyzetet alakítottak ki, ebből egy bement, ami győzelmet ért. Gól: Bencsik A. Ifi: 2–2.

Dobos Attila: – Az első félidőben eldönthettük volna a meccset, de kimaradtak a helyzetek, viszont ezért is három pont jár.

Dudás Zoltán: – Kiváló játékvezetés mellett a legnagyobb izgalmat az keltette, hogyan tudunk kiállni, miként zárjuk be az öltöző ajtót, és Erzsike néni kotlója alatt hány kiscsirke fog kikelni... Gratulálok a hazaiaknak.

Kótaj–Rakamaz 1–1 (1–0)

Kótaj, 200 néző, v.: Vasas J.

Kótaj: Virágh Cs. – Hangácsi T., Hornyai D., Nagy G. (Fekete Á.), Sallai M., Deák G., Rácz R., Pólik T., Kovács P., Guszti L., Nagy B. Megbízott edző: Czifra Krisztián.

Rakamaz: Szabolcsi M. – Galambosi Zs., Debróczki A. (Rimmel S.), Papp Zs., Varga R., Balogh J. (Bencze M.), Glonczi D., Bacsi R., Balogh L. (Petruska P.), Galambosi G., Kassai N. Játékos-edző: Lelt József. Alacsony színvonalú mérkőzésen a hazai csapatnak helyzetei alapján gólokkal kellett volna nyerni. Gól: Nagy G., illetve Kassai N. Ifi: 0–1.

Orosz Mihály vezetőségi tag: – Sokadik meccsen úszik el az utolsó percekben a győzelem.

Lelt József: – Kiváló játékvezetés mellett az első félidő a hazaiaké volt, a szünet után rendeztük sorainkat, ekkor már mi domináltunk, így igazságos döntetlen született.

Mándok–Tiszavasvári 6–1 (5–1)

Mándok, 250 néző, v.: Veres J.

Mándok: Pécsi V. (Babincsák F.) – Orgován K. (Csürök Cs.), Dancs A. (Matyi A.), Mándoki R., Karasz A., Szabó T., Dascal, Zsidó L. (Semegi J.), Angyal Á., Kalu B. (Galambos L.), Osvath Sz. Játékos-edző: Matyi András.

Tiszavasvári: Tisza S. – Bagoly Z., Kurucz T., Lakatos Bence, Lakatos Barna (Lajos T.), Gál N. (Aszalós T.), Péntek M. (Gyurján R.), Bodnár A. (Tályai P.), Nagy I., Szolyka G. (Bakos T.), Fazekas V. Edző: Fecsku István. A hazai csapat a játék minden elemében felülmúlta ellenfelét. Gól: Osvath Sz. 3, Dacal 2, Zsidó L., illetve Nagy I. Ifi: 5–1. (Tudósító: Tamás Zoltán)

Matyi András: – Minden igényt kielégítő sziporkázó játékkal már az első félidőben eldöntöttük a meccset és magabiztos győzelmet arattunk. Gratulálok a csapatnak.

Fecsku István: – Ez dráma.

1. Kemecse 28 22 3 3 88–26 69