2013.10.24. 08:39

Popovicsot leigazolja a Szpari, Pállal nem tudtak megegyezni

Szerdán délután amolyan nyárias melegben tréningeztek a Nyíregyháza Spartacus focistái. A csapat kedden Ibrányban játszott edzőmeccset, amelynek 1–1–es döntetlen lett a vége, szombaton a Szolnok lesz a vendég.

A Szpari gólját Bajzát Péter szerezte szabadrúgásból, a hazaiak még az első félidőben válaszoltak Bíró Csaba révén.

Minczér Tibor is kezdett

Bajzát Péter sérülése tehát rendbe jött, miként jól halad Minczér Tibor teljes visszatérése, hiszen a középpályás kezdőként hatvan percet focizhatott.

Bővült a nyíregyházi együttes kerete, hiszen leigazolják Popovics Bertoldot. A legutóbb a Vasasban szereplő középpályás is játszott Ibrányban, illetve korábban a mezőkövesdiek elleni két Ligakupa-meccsen. A szakmai stáb meg is egyezett a focistával, akinek a papírjait csütörtökön intézik el. Nem öltözik viszont piros-kékbe Pál András, aki legutóbb az MTK játékosa volt. Edzett párszor a Szparival, viszont nem jutott egyezségre a nyíregyháziakkal.

Tiszteletjegyeket postáztak

A Lucsánszky Tamás irányította Spartacus javában készül a szombati, hazai bajnokira, amelyen a Szolnok lesz majd az ellenfél. Miként arról már beszámoltunk, a klub vezérkara valamennyi megyebeli fociklubnak öt-öt tiszteletjegyet postázott, amelyek a Szolnok és a Kisvárda elleni hazai találkozókra érvényesek.