2014.03.09. 18:56

Szép az élet Demecserben!

Szabolcs-Szatmár-Bereg - A labdarúgó megyei II. osztály Rakamaz Takarék-csoport 17. fordulójának mérkőzéseit játszották vasárnap.

Kék–Újdombrád 2–3 (0–3)

Kék, 100 néző, v.: Szikora.

Kék: Himmer A. – Erőss P., Simon S., Tóth G., Szurcsik Z., Szabó K., Csáki A., Kamarás J., Nagy J. (Ignácz G.), Lelt J., Somogyi Cs. Játékos-edző: Papp Zsolt.

Újdombrád: Sinka Gy. – Csombók Cs., Sinka J., Kernács J., Farkas A., Szőlősi A. (Batta J.), Tóth T., Szabó D., Szoboszlai B., Horváth A., Lakatos Z. (Geri K.). Edző: Fabók István.

Gól: Szurcsik Z. 2, illetve Lakatos Z. 3. Ifi: 0–6.

Papp Zsolt: – Két ellentétes félidőt láthatott a közönség. A másodikban közel álltunk az egyenlítéshez, tizenegyest is hibáztunk. Összességében a döntetlen igazságosabb lett volna.

Fabók István: – Az első félidőben élveztük a tavaszi napsütést, a másodikban megfogott bennünket egy kicsit az őszi szél, de sikerült behúznunk a három pontot.

Vasmegyer–Nyírkarász 0–0

Vasmegyer, 150 néző, v.: Fürjes.

Vasmegyer: Kromplák Gy. – Dankó M., Lábas P., Csombók Cs., Laskay F., Bodó I., Bilecz J., Kiss I., Kádár A., Csombók Z., Iván Zs. Edző: Bodó Attila.

Nyírkarász: Borkó J. – Ujj Gy., Rákóczi L., Majoros I., Horváth G., Szabó L. (Király J.), Till J., Horváth J., Tóth T. (Kocserha G.), Zakor J., Kozma A. (Belinszki Sz.). Edző: Tóth Tibor.

Gól: . Ifi: 2–3.

Bodó Attila: – Szezon eleji, gyenge játékkal, igazságos eredmény született.

Tóth Tibor: – Két kapufánk ellenére, gyenge, enervált játékunk ma csak ennyire volt elég. Gratulálok az ifik győzelméhez.

Nagyhalász–Rohod 5–1 (3–1)

Nagyhalász, 150 néző, v.: Kovács I Z.

Nagyhalász: Jakocska Cs. (Kmetz T.) – Szabó B., Balogh N. (Kiss G.), Tilki M., Orosz T., Tóth Z., Szitai R. (Boros P.), Kóder L., Tóth N., Szabó S. (Szobonya P.), Anderka R. Játékos-edző: Kiss Gábor.

Rohod: Tamasovszki G. – Gazdag A., Kézi B., Simák L., Bencze M., Tóth F. (Király L.), Dobornyi J., Jávor N., Király T. (Papp T.), Jóni A., Doboveczki I. Játékos-edző: Király Tibor.

Gól: Tóth N. 3, Szitai R., Szabó S., illetve Kézi B. Ifi: 5–0.

Kiss Gábor: – Azt gondolom, az ilyen meccsekre mondják, idény eleji forma. Az eredménnyel még csak-csak, de a mutatott játékkal egyáltalán nem lehettünk elégedettek.

Király Tibor: – Aki kint volt a mérkőzésen, az látta, hogy a két csapat között nem volt tizenhárom hely különbség. Egy kis segítséggel begyűjtötte a három pontot a bajnokesélyes, amihez gratulálok neki.

Vaja–Demecser 1–3 (0–1)

Vaja, 150 néző, v.: Kocsis Zs.

Vaja: Pekk J. – Simák J., Simák Zs., Hudák P. (Sashegyi Sz.), Noszál T., Soltész Á., Gáspár D., Virtás A. (Gdovin J.), Mocsár G., Soltész B., Mulutó P. (ifj. Simák J.). Játékos-edző: Gdovin János.

Demecser: Simon T. – Gombkötő J., Kertész K., Hajnal A., Varga E., Rigmányi L., Minyin, Balogh Cs. (Szabó Gy.), Molnár A., Illés J., Kocsis Z. (Mándoki L.). Játékos-edző. Minyin Vitalij.

Gól: Soltész Á. (11-esből), illetve Illés J. 2 (egyet 11-esből), Rigmányi L. Kiállítva: Molnár A. (68. perc). Ifi: 1–2.

Gdovin János: – Ilyen akaratgyenge játékkkal nem lehet meccset nyerni.

Minyin Vitalij: – A távozó, és meghatározó játékosokat sikerült pótolni, lelkes, alázatos, és célratörő fiatal játékosokkal. A jó felkészülés és az öltözői hangulat eredménye ez a siker. Gratulálok az ificsapat sikeréhez is.

Gyulaháza–Pap 2–1 (2–0)

Gyulaháza, 100 néző, v.: Czene.

Gyulaháza: Bandor F. – Tóth G. (Kapin M.), Farkas G., Juhász L., Bombera M. (Darvai A.), Deák B., Deák Z., Éles I., Tóth D. (Zubály B.), Molnár G., Gáti S. Edző: Bardi Béla.

Pap: Kovács Zs. – Onder G., Mudri B., Danku J., Hamza A., Kázsmér L., Bandor J., Szoboszlai B., Ombodi T. (Sajtos N.), Szabó G., Ács G. Edző: Dallos László. Gól: Tóth D., Deák B., illetve Ács G. Kiállítva: Bandor F. (61. perc). Ifi: 4–2.

Bardi Béla: – Az első tíz percet átvészelve sokat tettünk a győzelemért. A játékunk néha ugyan még akadozott, de megérdemelten szereztük meg a három pontot.

Dallos László: – Nagyon sajnálom a csapatot, mert nem érdemeltünk vereséget. Sőt, az első félidőben legalább három góllal kellett volna vezetnünk. A folytatásban hiába kerültünk emberelőnybe, nem tudtuk kihasználni a lehetőségeket, és végül pontot sem sikerült szereznünk.

Fényeslitke–Záhony 2–1 (0–1)

Pap, 200 néző, v.: Szabó I.

Fényeslitke: Márta J. – Bakó G., Szőlősi L. (Miskolczi G.), Sárkány G., Révész Zs., Pálinkás T. (Tóth Á.), Balogh K. (Lesku P.), Lupcsa Cs., Balogh R., Szabó Á., Nagy B. (Nagy Z.)Edző: Pokol László.

Záhony: Polyák B. – Koi G., Semegi J. (Fazekas Á.), Kamenytsky, Czvik S., Sére L. (Kovács I.), Karasz A., Osztolykán M., Zhoffchak, Osztolykán E., Győri J. Játékos-edző: Karasz Attila.

Gól: Lupcsa Cs., Sárkány G., illetve Osztolyán E. Kiállítva: Szabó Á. (73. perc), illetve Koi G. (70. perc). Ifi: 1–3.

Pokol László: – Gratulálok minden egyes játékosnak a mai győzelemhez. Mielőbbi gyógyulást kívánok a két, súlyosan sérült futballistánknak. További sok sikert kívánunk a záhonyi csapatnak.

Karasz Attila: – A két csapat nagyon idény eleji formát mutatott, de ehhez fel tudott nőni a játékvezető is. Papra holtig járunk tanulni.

Gávavencsellő–Pátroha 2–1 (2–0)

Gávavencsellő. 200 néző, v.: Tassy.

Gávavencsellő: Simkó M. – Pásztor Zs., Hengsperger A., Bodnár S., Szabó Z., Gégény Z., Koczogh I. (Mátyás F.), Csohány Z. (Hacsa N.), Balázs K., Majchrovics Z. (Nagy R.), Paulik Z. Játékos-edző: ifj. Hengsperger András.

Pátroha: Varga B. – Farkas T., Borku T., Batár I. (Szabó S.), Horváth F. (Póti N.), Bodnár G. (Rácz S.), Kertész L., Pljutyinszkij A., Sarkadi Sz., Mocsár Cs., Kiss R. (Tóbiás Sz.). Edző: Kocserha Csaba.

Gól: Koczogh I., Majrovics Z., illetve Pljutyinszkij A. Kiállítva: Paulik Z. (65. perc). Ifi: 0–2.

Ifj. Hengsperger András: – Két azonos képességű, nagyon jó csapat meccsén, megérdemelten gyűjtöttük be a három pontot.

Lusánszki László megbízott edző: – Az eredmény nem tükrözi hűen a valóságot, csak az eredménnyel nem vagyok elégedett. A hazaiak kidolgozott helyzetek nélkül nyerték meg a meccset.

Szabadnapos: Ajak.