2015.08.18. 09:29

Egy győzelem, egy vereség

Nyírbátor - A Nyírbátor NB I B-s férfi kézilabdacsapata harmadik helyen végzett az Ózdon rendezett felkészülési tornán. Az eseményen további három, ugyancsak a második vonalban szereplő együttes lépett pályára.

Nyírbátor - A Nyírbátor NB I B-s férfi kézilabdacsapata harmadik helyen végzett az Ózdon rendezett felkészülési tornán. Az eseményen további három, ugyancsak a második vonalban szereplő együttes lépett pályára. Váczi Sándor legénysége előbb 27–26-ra kikapott a Törökszentmiklóstól, majd magabiztosan, 38–30-ra legyőzte a Balassagyarmatot. A bátoriakkal kapcsolatos hír, hogy a klub jövő hét végén házigazdája lesz az újabb, a közelgő bajnoki rajtra való gyakorlást segítő tornának.