2016.06.05. 21:02

"A csapat most visszavonul alkotói szabadságra"

Szabolcs-Szatmár-Bereg - A labdarúgó megyei II. osztály Nyírerdő-csoport 30. fordulójának mérkőzéseit rendezték vasárnap.

Ramocsaháza–Demecser 3–2 (0–1)

Ramocsaháza, 180 néző, v.: Luzsinszki.

Ramocsaháza: Jenei N. – Imre T. (Tóth A.), Zsíros L., Lakatos M., Ladányi S., Simon K. (Miczi J.), Hajdu G., Váczi G. (Bajcsi M.), Jóni I., Lakatos K., Bálint G. (Ragányi M.). Játékos-edző: Ragányi Mihály.

Demecser: Fintor S. – Molnár A. (Varga J.), Kriser Sz., Kantár K., Hirka T., Gombkötő S., Hudák N. (Csáki L.), Minyin, Csillik Gy., Illés J., Csáki A. (Kocsis Z.). Játékos-edző: Gombkötő Sándor.

Gól: Bálint G. 2, Ragányi M., illetve Minyin, Varga T. Kiállítva: Jóni I. (80. perc), illetve Hirka T. (80. perc). Ifi: 3–1.

Ragányi Mihály: – Gratulálok a fiúknak, megvan a három pont. Örülünk a győzelemnek, és bízunk a bennmaradásban. Jó pihenést kívánok minden sportbarátnak!

Gombkötő Sándor: – Ahelyett hogy az első félidőben eldöntöttük volna a mérkőzést, a másodikban a lelkesen játszó hazaiak a végén kicsikarták a győzelmet, amihez gratulálok nekik. A demecseri focit pedig úgy gondolom, újra kellene gondolni, mert ennek így nem sok értelme van.

Pátroha–Ajak 9–1 (4–1)

Gégény, 40 néző, v.: Szabó Á.

Pátroha: Tóth J. – Ujj Gy., Bandor J. (Kozma D.), Mozga Gy., Juhász L., Gazdag A., Rácz S., Balogh I., Nagy-Iván P., Kovács Sz., Varga R. Edző: Lusánszki László.

Ajak: Kántor P. – Sütő N., Háda L., Folytán Z., Nagy Z., Haga J., Kovács L., Dobrai Cs., Balogh T. Edző: Ragány Csaba.

Gól: Rácz S. 3, Balogh I. 2, Mozga Gy. 2, Bandor J., Kozma D. (11-esből), illetve Balogh T. Ifi: 9–1.

Lusánszki László: – Az idén először volt olyan helyzet, hogy több cserénk volt, mint az ellenfélnek. Köszönöm a srácoknak a szezonban nyújtott teljesítményt, és az ificsapatunknak gratulálok a bronzéremhez.

Ragány Csaba: – A mai mérkőzésen kilenc igazi sportember húzta magára az ajaki mezt, akik lelkiismeretesen és becsülettel tették a dolgukat. Ez előtt megemelem a kalapom, és köszönöm a sportszerű hozzáállásukat. Sajnos ez a mérkőzés már hetekkel ezelőtt eldőlt, de végre a bajnokság végére értünk.

Pap–Nyírmada 0–2 (0–1)

Pap, 150 néző, v.: Szabó I.

Pap: Kovács Zs. – Szlovák T., Kovács Cs. (Rusznák G.), Jónás Krisztián, Kovács T. (Sajtos N.), Szilágyi R., Szabó Á., Dobrai G., Jónás Kálmán (Jónás T.), Balogh Sz., Kantár A. (Sipos J.). Edző: Vedres Béla.

Nyírmada: Papp G. – Benkő T., Járomcsák G., Balogh A. (Mokri R.), Zakor J., Fodor Cs. (Jónás A.), Szikszai A., Jurkinya M., Danku A., Németh A., Mátyus Cs. (Dancs I.). Játékos-edző: Szőke István.

Gól: Németh A., Szikszai A. Ifi: 0–19.

Vedres Béla: – Először is szeretnénk gratulálni a nyírmadai csapatnak a bajnokság megnyeréséhez. Azt hiszem, a mai meccsen megdolgoztak a három pontért. Szeretném megköszönni Czérna Gábor polgármester úr támogatását, és külön kiemelném Dallos László munkáját, aki erőn felül teljesített, hogy működőképes legyen a csapatunk.

Szőke István: – A sok kihagyott helyzet miatt nagyon nehézzé tettük a mérkőzést, viszont teljes mértékben megérdemelten győztünk. Gratulálok mindhárom csapatunknak a megszerzett bajnoki címekhez, és köszönjük szurkolótáborunk egész éves biztatását

Nyírkarász–Nagydobos 7–0 (5–0)

Nyírkarász, 150 néző, v.: Soós A.

Nyírkarász: Borkó J. (Molnár A.) – Tóth T., Jávor P. (Belinszki Sz.), Kovács L., Horváth G., Liptai A. (Méhész G.), Rákóczi L. (Király J.), Csuka Gy., Liptai D., Sashegyi G., Varga J. (Kasza R.). Edző: Dudás Zoltán.

Nagydobos: Bartha B. – Almássy J., Varga J., Onder G., Kiss T., Bajnai M., Szabó P., Makszim G., Gergely N., Izsó G., Tolnai T. Játékos-edző: Varga János.

Gól: Varga J. 2, Csuka Gy. 2, Horváth G. 2, Tóth T. Ifi: 12–0.

Dudás Zoltán: – Először is szeretném megköszönni azoknak, akik a csapatunkat segítették az ezüstérem elérésében. A játékosaimnak pedig gratulálok még akkor is, ha nekem maradt egy kis hiányérzetem. Szerzett góljaink száma is jelzi, hogy Varga Józsi személyében mi adtuk az osztály legeredményesebb csatárát.

Varga János: – Végre vége van. Köszönjük szépen, ennyi volt!

Kék–Őr 3–1 (2–1)

Kék, 80 néző, v.: Nagy F.

Kék: Himmer A. – Horváth Cs. (Erőss P.), Kerekréti Á., Arnaud (Kamarás J.), Veress Á., Ignácz G., Poór B. (Szurcsik Z.), Horváth A. (Pelsőczi I.), Szurcsik Z., Szuromi L., Kantár J. Edző: Fabók István.

Őr: Oláh M. – Sipos J. (Márton T.), Benkő J., Paragh K., Anda G., Bálint Zs. (Deme B.), Szabó V., Kerekes M., Soltész Á., Paragh M. (Dudics R.), Bálint Cs. (Tisza Á.). Edző: Kálmándi Bertalan.

Gól: Szuromi L. 2, Szurcsik Z., illetve Paragh M. Ifi: 3–1.

Fabók István: – Üzenjük mindenkinek, hogy Szurcsik Zolinak fia született! Baba és a mama jól vannak, a papát rehabilitáljuk. A csapat most visszavonul alkotói szabadságra. Köszönjük mindenkinek, aki valamilyen formában támogotta az idén csapatunkat.

Kálmándi Bertalan: – Sajnos sok egyéni hiba miatt kikaptunk egy jobban akaró csapattól. Amit a bajnokság elején célul kitűztünk, azt még sikerült is túltejesítenünk a szezon végén. Köszönjük a támogatók és szurkolóink egész éves támogatását, Dudics Róbert játékostársunknak pedig sok sikert kívánunk a civil élethez.

Záhony–Vaja 5–1 (3–0)

Záhony, 100 néző, v.: Lippa.

Záhony: Leskovics A. – Kacsúr A., Ésik A., Molnár Cs., Sére L., Fekete L., Zoffcsák, Balogh S., Ács G., Magyar P. (Ésik I.), Karasz A. Játékos-edző: Karasz Attila.

Vaja: Gergely I. – Jónás J., Noszál T., Mulutó P., Kiss Attila, Sashegyi Sz., Sándor A., Mocsár G., Hudák P., Kiss András, Papp T. (id. Simák J.). Játékos-edző: Simák János.

Gól: Balogh S. 2 (egyet 11-esből), Ács G. 2, Sére L., illetve Kiss Attila. Kiállítva: Sére L. (85. perc), illetve Sashegyi Sz. (40. perc). Ifi: 2–5.

Karasz Attila: – Magunknak köszönhetően nem tudtuk megkaparintani a harmadik helyet. Köszönöm a játékosok, a vezetők és a szurkolók három éves bizalmát.

Simák János: – Sajnos a korai kiállítás megpecsételte sorsunkat, de tíz emberrel is rengeteg helyzetet hagytunk kihasználatlanul. Gratulálok az ificsapatunk győzelméhez.

Tiszamenti SE–Újdombrád 0–4 (0–1)

Gergelyiugrnya, 170 néző, v.: Siroki.

Tiszamenti SE: Makai Cs. (Simon R.) – Rékási T., Gyurkó J., Szabó K. (Baranyi B.), Csatlós G., Horváth P., Széplaki S., Rékási A., Nagy Á., Kiss Á., Ducsi B. Edző: Széplaki Sándor.

Újdombrád: Kmetz T. – Pásztor A., Farkas A. (Oláh A.), Kernács János, Kernács József, Balla J., Csombók Cs., Geri K. (Balla J.), Ignéczi Cs., Balla K., Lakatos Z. Edző: Balla János.

Gól: Balla K. 2, Ignéczi Cs., Geri K. (11-esből). Kiállítva: Csatlós G. (53. perc). Ifi: 1–1.

Széplaki Sándor: – Mielőbbi felépülést kívánunk sérült játékosainknak, Szabó Krisztiánnak és Csokai Mártonnak. Szeretném megköszönni a csapat egész éves hozzáállását. Boldog születésnapot kívánunk Csatlós Gábor csapattársunknak és a kislányomnak.

Balla János: – Azt hiszem, most már ránk fér a pihenés, hogy az új szezont friss erővel tudjuk kezdeni. Köszönöm a csapatnak és a stábnak az egész évi kitartást.

Dombrád–Fényeslitke 4–2 (2–1)

Dombrád, 200 néző, v.: Ésik I.

Dombrád: Csáki T. – Nagy Á. (Koi B.), Géci I., Puskás Á., Tóth Á. (Kecsmár B.), Molnár P. (Kalu B.), Nagy M., Fabu R. (Hajdu L.), Dávid R., Csáki P., Derceni B. (Borbély L.). Edző: Kató István.

Fényeslitke: Kovács T. – Bakó G., Rusznák S., Pólyán I. (Fodor G.), Pálinkás T. (Nagy M.), Ablonczy D., Sárkány G., Lupcsa Cs., Balogh K., Nagy B. (Halász T.), Miskolczi G. (Fodor Cs.). Edző: Pokol László.

Gól: Csáki P., Dávid R., Puskás Á., Kecsmár B., illetve Sárkány G., Ablonczy D. Ifi: 1–3.

Kató István: – Jó mérkőzésen ezzel a győzelmünkkel megszereztük a bronzérmet, amihez gratulálok a játékosoknak. Az alpolgármester úrnak valamint Király Norbinak megköszönöm az egész éves támogatást, és a szurkolóink biztatását. A mór megtette a kötelességét...

Pokol László: – Kitűnő játékvezetés mellett játszottunk egy nagyon jó mérkőzést. Kettő nullás hazai vezetés után még sikerült egyenlítenünk, de összességében a hazaiak is nagyon sokat tettek azért, hogy megszerezzék a győzelmet. A vége előtt öt perccel ez sikerült is nekik. Gratulálok csapatunknak az egész éves teljesítményhez.