2016.09.19. 09:17

"A múlt heti és a mostani játék között van egy hasonlóság: mindkettő értékelhetetlen"

Szabolcs-Szatmár-Bereg - A labdarúgó megyei II. osztály Dinamit-csoport 6. fordulójának mérkőzéseit rendezték a hét végén.

Kemecse–Encsencs 7–1 (4–0)

Kemecse, 200 néző, v.: Tassy.

Kemecse: Szabolcsi M. – Csatári Á. (Dócs N.), Soós G., Bárány T., Karkusz A., Babják Cs. (Márton P.), Hokk B. (Winkler A.), Lukács G., Pap M. (Bodó I.), Balázsi P. (Kovács M.), Madzin I. Edző: Borza László.

Encsencs: Szvára M. – Lengyel :, Szilágyi G., Varjasi K., Balogh D. (Tallódi L.), Budai D., Küzmös R. (Illés G.), Bíró L. (Szedlár J.), Konyha Cs., Bíró Zs., Kónya M.(Habinyák M.). Játékos-edző: Szedlár János.

Gól: Madzin I. 3, Balázsi P. 2, Pap M., Bodó I., illetve Szilágyi G. (11-esből). Ifi: 1–0.

Borza László: – Az eredménnyel elégedett vagyok, viszont a végén kicsit szervezetlenül játszottunk.

Szedlár János: – Már legalább rúgtunk egy gólt, ez is valami... A másik, hogy végre egy mérkőzés, amikor nem kell a bírókkal foglalkozni.

Levelek–Geszteréd 2–0 (0–0)

Levelek, 150 néző, v.: Tordai M.

Levelek: Luksa Z. – Pásztor J., Gebri Gy., Nagy T., Hajdu G. (Papp G.), Hatházi M., Ruff L., Berta M., Sitku D. (Kiss Z.), Majláth S. (Vass I.), Bukta M. Edző: Majláth Sándor.

Geszteréd: Sándor A. – Mikó I., Papp R., Vass D. (Papp T.), Horváth L., Vass G., Marcondes A. (Szilágyi J.), Géczi P., Gégény Z., Ugari Cs., Kiss L. (Imre J.). Játékos-edző: Géczi Péter.

Gól: Berta M. 2. Ifi: 8–0.

Majláth Sándor: – Mindenekelőtt sikerekben és boldogságban gazdag életet kívánunk Pekk Tamásnak és most már feleségének a csapat nevében! Gübinek boldog születésnapot kívánunk és jó utat Németországba! A mérkőzésről annyit, hogy egy jó, masszív csapatot sikerült nehezen legyőzni. Ismét büntetőt védett a kapusunk, ez nagyon kellett a sikerhez. Gratulálok a fiúknak!

Géczi Péter: – Gratulálok a leveleki csapatnak, mi pedig folytatjuk a megkezdett munkát.

Apagy–Nyírlugos 3–4 (2–2)

Apagy, 100 néző, v.: Losonczki.

Apagy: Károly G. – Simicsku R., Hegedűs L., Marics T., Bakró A. (Hegedüs D.), orosz G., Támba T., Szalka N., Lakatos J., Németh A., Márton I. (Kozák R.). Játékos-edző: Németh Attila.

Nyírlugos: Papp T. – Sinka L., Illés Á., Dankó Cs., Balogh L. (Wukovics S.), Holló Zs., Sinka M., Bíró F. (Fekete Cs.), Illés G., Petrás M. (Horváth J.), Horváth J. Edző: ifj. Kavalecz Béla.

Gól: Orosz G., Németh A., Bakró A., illetve Balogh L. 2, Horváth J., Holló Zs. Ifi: 5–3.

Németh Attila: – Rúgtunk négy kapufát, kihagytunk egy tizenegyest, ami megbosszulta magát: kettő nulláról megvertük magunkat. Súlyos egyéni hibák vezettek a vereséghez. Kettő nulláról nem szabad elveszíteni egy ilyen meccset.

Ifj. Kavalecz Béla: – Kettő nullás hátrányból sikerült talpra állnunk és jó játékkal, megérdemelten hoztuk el a három pontot. Gratulálok a fiúknak!

[poll id="1164"]

Ramocsaháza–Kállósemjén 1–8 (0–4)

Ramocsaháza, 150 néző, v.: Maleskovits R.

Ramocsaháza: Jenei N. – Lakatos M., Ladányi S., Fodor Cs., Balogh K. (Jóni I.), Zsiros L. (Asztalos J.), Orgován Gy., Szegedi Z., Szabó D. (Nagy Sz.), Káté I., Bajcsi M. (Csorba Sz.). Edző: Ragányi Mihály.

Kállósemjén: Aranyász T. – Marozsán Zs. (Hornyák Gy.), Nistor E. (Nistor R.), Mészáros Á., Kóth Á., Leka A. (Ruszinkó B.), Szitai R., Hamza T., Csonka Gy. (Docsa I.), Mocsár Cs. (Nyisztor R.), Marozsán M. Edző: Lipcsei János.

Gól: Szegedi Z., illetve Marozsán M. 3, Leka A., Zsiros L. (öngól), Marozsán Zs., Hamza T., Szitai R. (11-esből). Kiállítva: Jenei N. (89. perc). Ifi: 9–1.

Ragányi Mihály: – Gratulálok a Semjénnek. Mi pedig megpróbálunk a helyes útra lépni. Legközelebb javítanunk kell.

Lipcsei János: – Egy kulturált ellenfél ellen megérdemelt győzelmet arattunk.

Nyíribrony–Rohod 2–4 (1–2)

Nyíribrony, 100 néző, v.: Sipos L.

Nyíribrony: Nagy A. – Ujfalusy G. (Szabó B.), Juhász M., Kriston R., Kovács E. (Imre L.), Lakatos P., Galamb P., Nagy J., Nagy S. (Konzili T.), Tóth Zs. (Király D.), Bodnár G. (Horváth G.). Edző: Lakatos Zsolt.

Rohod: Körmös M. – Dobronyi J., Baráti G., Ladányi D., Nagy I., Tóth A., Dobronyi G., Kósa S. (Doboveczki I.), Bencze M. (Orosz R.), Sivadó L. (Szilágyi Z.), Kézi B. (Simon J.). Edző: Dolhai Tibor.

Gól: Nagy S., Kriston R., illetve Tóth A., Sivadó L., Bencze M., Szilágyi Z. Kiállítva: Galamb P. (63. perc). Ifi: 4–3.

Lakatos Zsolt: – Gratulálunk.

Dolhai Tibor: – Nehéz mérkőzésen megérdemelt győzelmet arattunk. A múlt héthez képest óriási volt az akaratbeli javulás. Boldog születésnapot kívánunk kapusainknak: Körmös Miklós Dávidnak és Tóth Máténak.

Kótaj–Gávavencsellő 9–0 (0–0)

Kótaj, 250 néző, v.: Jakab Gy.

Kótaj: Kállai P. – Takács I., Guszti L., Die A., Hangácsi T., Kovács P., Ferenczi F. (Fekete B.), Fekete Á. (Gurcsák A.), Markovics D. (Tóth Zs.), Effoua A. (Kóder L.), Rácz R. (Ferenczi M.). Edző: Seregi Mihály.

Gávavencsellő: Simkó M. – Bodnár S., Karasz L., Hengsperger András, Pásztor Zs., Pécsi G., Tolnai T., Kőpájer J. (Natkó L.), Biró Cs., Marcsek Z. (Simkó M.), Hengsperger Attila (Tóth Z.). Játékos-edző: Marcsek Zoltán.

Gól: Ferenczi M. 3, Die A. 2 (mindkettőt 11-esből), Ferenczi F., Markovics D., Fekete Á., Tóth Zs. Kiállítva: Farkas L. (20. perc), Karasz L. (72. perc).Ifi: 6–1.

Seregi Mihály: – A masszívan védekező gávavencsellői reteszt nehezen tudtuk feltörni. Az első félidőben rengeteg helyzetet kidolgozva játszottunk, de eredménytelenül. A második félidő teljesen ellentétes volt, felőröltük az ellenfél védelmét és a háromesélyes mérkőzésből egy esélyessé redukáltuk az eredményt. További sok sikert kívánok a Gávavencsellőnek! Gratulálok minden egyes játékosomnak!

Marcsek Zoltán: – A mai napon hatvanöt percig hősiesen küzdöttünk, igaz a huszadik perctől emberhátrányban játszottunk. A következő mérkőzésen százötven százalékot kell teljesítenünk, hogy eredményesek legyünk.

Nagykálló–Tiszadob 3–1 (2–0)

Nagykálló, 300 néző, v.: Áncsán.

Nagykálló: Pekk J. – Göncz B., Fodor T., Erdei S., Szenes I., Málik J. (Cipf D.), Simon I., Bencs Á. (Mészáros M.), Borsi D. (Nagy B.), Ponczók T. (Ungi L.), Zakor J. (Plajos Z.). Megbízott edző: Kaszab István.

Tiszadob: Kolcsár Sz. – Kiss N., Kovács J., Jónás Gy., Juhász T. (Kiss J.), Tóth N., Tóth R. (Tóth J.), Jónás V. (Jónás T.), Marczis R., Tálas A., Fazekas K. (Kiss Cs.). Edző: Jancsó László.

Gól: Zakor J., Borsi D., Ungi L., illetve Marczis R. Ifi: 10–2.

Karácsony Mihály vezetőségi tag: – A múlt heti és a mostani játék között van egy hasonlóság: mindkettő értékelhetetlen.

Jancsó László: – A mutatott játék alapján megérdemeltük volna a pontszerzést, de egy ilyen mérkőzésen nem lehet hat ziccert kihagyni. Még mindig üzenem a kétkedőknek: messze még a bajnokság vége, nem kell minket temetni.

Az Újfehértó–Terem mérkőzést később rendezik.

1. Kótaj 6 5 1 – 36–3 16

2. Kállósemjén 6 5 1 – 25–7 16

3. Levelek 6 4 2 – 20–6 14

4. Kemecse 6 3 2 1 20–13 11

5. Apagy 6 3 1 2 22–14 10

6. Nyírlugos 6 3 1 2 18–10 10

7. Geszteréd 6 3 – 3 16–17 9

8. Gávavencsellő 6 2 2 2 20–19 8