2017.03.12. 17:38

"Ma azt sem tudtuk, hogy milyen rendezvényen vagyunk"

Szabolcs-Szatmár-Bereg - A labdarúgó megyei II. osztály Nyírerdő-csoport 18. fordulójának mérkőzéseit játszották vasárnap.

Nyírkarász–Dombrád 0–0

Nyírkarász, 200 néző, v.: Pethő P.

Nyírkarász: Borkó J. – Tóth T. (Csuka Gy.), Liptai D., Jávor P. (Király J.), Varga J., Kovács L. (Kasza R.), Bandor J., Rákóczi L., Horváth G., Liptai A., Tóth B. (Till J.). Edző: Dudás Zoltán.

Dombrád: Csáki T. – Géci I., Sándor J. (Derceni B.), Balogh T. (Dávid R.), Borbély L. (Balla K.), Nagy M., Puskás Á., Kalu B., Huszti P., Ács G., Tóth Á. Edző: Kató István. Ifi: 3–1.

Dudás Zoltán: – Egy jó iramú mérkőzésen, a kapuk nem sokszor forogtak veszélyben. Csapatom bebizonyította, hogy van tartása. Talán úgy érzem, hogy mi egy kicsit közelebb álltunk a győzelemhez. További sok sikert kívánok Dombrádnak a megye egyben!

Kató István: – Hajtós mérkőzésen, a lehetőségek kimaradtak mindkét oldalon, így igazságos eredmény született.

Fényeslitke–Vaja 4–1 (4–0)

Fényeslitke, 150 néző, v.: Pokoraczki.

Fényeslitke: Márta J. – Nagy M. (Bakó G.), Kázsmér L., Fodor G., Balogh K. (Szilágyi G.), Sárkány G., Lupcsa Cs., Miskolczi Á., Pólyán I., Kovács A. (Fodor Cs.), Lovas I. Játékos-edző: Sárkány Gábor.

Vaja: Simák Zs. – Soós K., Simon K., Sashegyi Sz., Jónás J. (Kiss T.), Noszál T., Mocsár G., Kósa G., Sándor A. (Gáspár D.), Mulutó P., Simák L. (Varga P.) Edző: Kiss Attila.

Gól: Lupcsa Cs. 2, Sárkány G., Kovács A., illetve Sándor A. (11-esből). Ifi: 1–0.

Mártha Ferenc vezetőségi tag: – Magabiztos játékkal, az első félidőben eldöntöttük a mérkőzést. Úgy gondolom, hogy megtaláltuk a helyes utat. Az ellenfélnek további sok sikert kívánok, és gratulálok az ificsapatunk győzelméhez.

Kiss Attila: – Az első félidőben bealudtunk, a másodikban megmutattuk, hogy tudunk futballozni. Gratulálok a hazaiaknak, további sok sikert kívánunk nekik.

Tiszakanyár–Ladányi TC 4–3 (0–3)

Tiszakanyár, 150 néző, v.: Losonczki.

Tiszakanyár: Kanyári G. – Molnár Zs. (Nagy R.), Balla J., Ablonczy D. (Dobrai D.), Vicickó L., Illés A., Rézinger B., Csáki R., Nagy Á., Tóth N. (Maklári Á.), Jánvári D. Játékos-edző: Csáki Róbert.

Ladányi TC: Hosszú L. – Rakoncza T., Sajtos N. (Péter Cs.), Árva B., Kállai Á. (Sajtos R.), Kovács D., Bálint K. (Kun B.), Demeter L., Kovács Cs., Czap G. (Vantyuch B.), Erdei K. (Matócsi A.). Edző: Sajtos András.

Gól: Maklári Á. 2, Rézinger B., Csáki R., illetve Kovács D., Bálint K., Ablonczy D. (öngól). Ifi: 8–0.

Csáki Róbert: – Az első félidőben óriási egyéni hibáinkból három gólos hátrányba kerültünk. A folytatásban már úgy játszottunk, ahogy elvárom a csapattól, ennek meglett az eredménye. Születés- illetve névnapjuk alkalmából köszöntjük a csapat játékosait, illetve vezetőit.

Sajtos András: – Úgy gondolták a fiúk az első félidő után, hogy már megnyertük a mérkőzést, de a végén rájöttünk, hogy az valójában kilencven percig tart.

Pátroha–Nyírmada 4–0 (1–0)

Gégény, 150 néző, v.: Nagy F.

Pátroha: Szabó A. – Ujj Gy., Pataki G., Balogh I., Molnár V. (Csépke M.), Orgován Gy., Huszti Cs., Kovács Sz. (Borku T.), Szitai R. (Varga R.), Ballai Z., Boda R. Edző: Lelt József.

Nyírmada: Papp G. – Jurkinya M., Lakatos L., Danku A., Horváth J. (Járomcsák G.), Szikszai A., Dancs I., Mátyus Cs., Benkő T., Kozma A., Balogh A. (Csonka L.). Játékos-edző: Szőke István.

Gól: Boda R. 2, Orgován Gy., Balogh I. Kiállítva: Benkő T. (78. perc). Ifi: 3–1.

Lelt József: – Jövünk felfelé, mint az izlandi vulkán.

Szőke István: – Az eredmény nem tükrözi hűen a valóságot. Egy nullánál egy szabályosnak tűnő gólunkat nem adták meg, így alakulhatott volna másképp is a vége.

Demecser–Záhony 2–2 (2–0)

Demecser, 100 néző, v.: Sípos L.

Demecser: Fintor S. – Kriser Sz., Fabu R., Erőss P., Kocsis Z. (Minyin), Gombkötő S., Kiss M., Molnár A., Dankó G., Hajnal A., Bacskai A. (Csáki L.) Játékos-edző: Gombkötő Sándor.

Záhony: Leskovics A. – Kacsúr A., Kiss T., Huzdik P., Sére L., Sárközi D., Balogh S. (Kiss R.), Semegi T., Fekete L., Kovács I., Gégény Z. Edző: Berecz Csaba.

Gól: Gombkötő S., Kocsis Z., illetve Gégény Z., Sárközi D. Ifi: 1–2.

Gombkötő Sándor: – Kettő nulla után el kellett volna döntenünk a mérkőzést. Nem tettük, így a lelkesen játszó záhonyi csapat a végén egy megpattanó szabadrúgásból megérdemelten egyenlített.

Berecz Csaba: – Ez nem a múlt heti mérkőzés volt, az első húsz percben el kellett volna döntenünk a három pont sorsát, majd kaptunk a semmiből két gólt. A második félidőben széllel szemben játszva mindent megpróbáltunk, és a végén megérdemelten egyenlítettünk. Igazságos döntetlen született.

Tiszaszentmárton–Kék 2–0 (1–0)

Tiszaszentmárton, 100 néző, v.: Vitkai E.

Tiszaszentmárton: Mészáros T. – Iván S., Farkas T., Jónás Krisztián, Iván V., Jónás Kálmán (Ésik M.), Balogh R., Jónás A. (Tóth I.), Koszta Z. (Berecz B.), Bulitka L. (Kakas K.), Bodnár M. (Balogh K.). Edző: Golyán Gergő.

Kék: Himmer A. – Ignácz G., Csombók I Cs., Torma I., Gáspár S., Arnaud, Poór B., Sinka J., Bodó I. (Bagin T.), Szurcsik Z., Horváth A. (Nyirkos L.). Edző: Fabók István.

Gól: Iván V., Koszta Z. Ifi: 2–5.

Golyán Gergő: – Végig sportszerű ellenféllel szemben, jó játékvezetés mellett, megérdemelten tartottuk itthon a három pontot.

Fabók István: – A mai mérkőzés a kísérletezés jegyében telt el. Megpróbáltunk labdaszerzés, és kapura lövés nélkül meccset nyerni. Egyedül azt sajnálom, hogy ezt a drága üzemanyagot ki kellett fizetni.

Őr–Ajak 0–3 (0–0)

Őr, 70 néző, v.: Takács A.

Őr: Kiss Á. – Varga J., Anda G. (Magyar D.), Márton T. (Parragh K.), Szabó V., Soltész Á., Tisza Á., Tisza M. (Szabó A.), Bégány Zs., Lapos P. (Szender S.), Deme B. (Sipos J.). Edző: Kálmándi Bertalan.

Ajak: Kovács T. – Sütő N., Kerekes M. (Iski D.), Magyar R. (Lakatos B.), Lábas P., Molnár B., Magyar D., Folytán Z. (Balogh T.), Takács J., Markos J., Szuromi L. (Petró Zs.). Edző: Csoma Dezső.

Gól: Magyar D., Markos J., Magyar R. Ifi: 1–2.

Kálmándi Bertalan: – Nagyon csalódott vagyok, sajnos ma azt sem tudtuk, hogy milyen rendezvényen vagyunk. Össze kell kapnia magát a társaságnak, ettől már csak jobb jöhet.

Csoma Dezső: – Szabályosan beleőszültem ebbe a mérkőzésbe. Nagyon sok helyzetet dolgoztunk és hagytunk ki, már az első félidőben gólokkal kellett volna vezetnünk.

Szabadnapos: Újdombrád.