2018.04.29. 22:13

"Olyan feszültség van bennem, hogy meghajtanám a várpalotai erőművet"

Szabolcs-Szatmár-Bereg - A labdarúgó megyei II. osztály Kelet-Magyarország-csoport 24. fordulójában három mérkőzést játszottak vasárnap.

Tiszakóród–Csengersima 3–2 (0–1)

Tiszakóród, 80 néző, v.: Oláh G.

Tiszakóród: Veszprémi Zs. – Barkaszi D., Farkas Z., Sütő R., Baksa Á., Császár T., Császár P., Horváth G. (Légrádi G.), Petrás A., Somogyi R. (Algács B.), Algács E. Edző: Gyulai Zsolt.

Csengersima: Székely Sz. – Domokos L., Nyíri A., Halász N., Lakatos S., Volkán R., Kerekes M., Rosu F., Balogh B., Asztalos G., Kovács Gy. (Horváth T.). Játékos-edző: Volkán Roland. Gól: Császár T. 3, illetve Rosu F. 2. Kiállítva: Nyíri A. (67. perc), Halász N. (69. perc), Asztalos G. (75. perc) Ifi: 1–9.

Gyulai Zsolt: Most inkább nem nyilatkoznék semmit, mert olyan feszültség van bennem, hogy meghajtanám a várpalotai erőművet.

Volkán Roland: Saját magunkat vertük meg, mert taktikailag nem nőttünk fel még a döntetlenhez sem.

Kocsord–Nyírcsaholy 3–2 (1–1)

Kocsord, 300 néző, v.: Sipos L.

Kocsord: Sztároszta Gy. – Szabó Z. (Horváth B.), Szondi R., Horváth Á., Lakatos A. (Horváth J.), Szabó V., Jakab R., Lakatos R. (Varga Gy.), Dubrovszkij L. (Disznós G.), Fazekas F., Király C. (Mihály R.). Edző: Tóth Zoltán.

Nyírcsaholy: Kedves Gy. – Kovács Á. (Kun I.), Lengyel L., Balogh Zs. (Kovács J.), Botos S., Balogh J., Botos B., Kiss A. (Balogh R.), Csorvási Gy., Bálint Cs., Szabó D. (Mihálku A.). Edző: Kiss Ervin. Gól: Dubrovszkij L., Jakab R., Kovács Á. (öngól), illetve Szabó D., Mihálku A. Ifi: 4–2.

Tóth Zoltán: A mai meccsen győzött a jobbik csapat. A szív, a lelkesedés, és az akarat meghozta az eredményt, így megérdemelten szereztünk meg a győzelmet a szebb napokat látott Nyírcsaholy ellen. Gratulálok a srácoknak.

Kiss Ervin: Mélységesen szégyellem magam a játékosok helyett is, szeretnék elnézést kérni attól a sok csaholyi szurkolótól, akik végignézték ezt a szenvedést. Sajnos azt kell mondanom, hogy a kocsordi csapat semmi mással, de a nagyobb lelkesedésével megvert minket.

Mérk-Vállaj–Nyírmeggyes 0–2 (0–0)

Mérk, 100 néző, v.: Szőnyi

Mérk-Vállaj: Gergely I. – Szabó M., Sánta R., Petrohai L., Petrohai Gy., Lakatos J. (Rostás L.), Demeter S., Rostás K., Tóth K., Szabó I., Bozsányi S. Játékos-edző: Szabó István.

Nyírmeggyes: Hajzer T. –. Balogh L., Ladó S. (Nemes Z.), Szántó I., Nagy Zs., Török G., Kovács L. (Dobos J.), Batizi-Pócsi N. (Dobai T.), Szondi Á., Puskás D., Drabik M. (Székely Zs.). Edző: Körmös Miklós. Gól: Dobai T., Dobos J. Ifi: 6–4.

Szabó István: Sajnos azt a kevés nem tudtuk hozzátenni, amivel esetleg pontot szerezhettünk volna.

Körmös Miklós: Nem játszottunk jól, de akartunk és ezért is három pontot adnak. A győzelmünket a csapat Drabik Milán születésnapjára ajánlja.

1. Csenger 23 18 5 – 95–23 59

2. Beregdaróc 22 15 1 6 75–43 46

3. Kölcse 22 15 1 6 62–42 46

4. Nyírmeggyes 22 14 3 5 87–31 45

5. Vámosoroszi 22 14 1 7 56–29 43

6. Tiszakóród 22 11 4 7 69–50 37

7. Tisztaberek 22 10 5 7 56–43 35

8. Csengersima 22 10 4 8 53–44 34